Jump to content
BulForum.com

Възможно ли е да обичаш двама души едновремено?


Recommended Posts

ех де аз да ги биех,не те мен :angry:

intense аз от бая време съм така,ама си трая ,щото нищо не мога да направя,лошото е че единия си е постоянен,а другия се сменя :wacko:

Викай подкрепление :lol: :D Абе жена,недей така,стегни се,не го отпускай тоя корем! :blink: :)

Deyan :rolleyes: :D :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply
лошото е че единия си е постоянен,а другия се сменя :wacko:

Aз не виждам лошо в това и всеки явно преследва някакви планове може би.Както казва ThE_UfO в сърцето на жената може да има място за още един :punk

Викай подкрепление  :lol:  :D Абе жена,недей така,стегни се,не го отпускай тоя корем!  :blink:  :)

Извинявай ама аз ли съм тъп просто не разбрах какво искаш да кажеш точно?

Link to comment
Share on other sites

Радо, на теб май така ти харесва. Другояче нямаше да седиш на тоя к#р. Поне спри да се оплакваш и се опитай да се насладиш :)

Link to comment
Share on other sites

Всичко е възможно,няма невъзможни неща.Обичам жена си и любовницата еднакво,но по различен начин.Обичам ги и двете ве майна еднакво готини са и тва е  ;)

Така както си си написал и името и фамилията,пишеш за жени и любовници...абе светът е малък,имай предвид!

Колкото до въпроса от темата-твърдо нйе :P Смятам,че просто е навъзможно,ако има двама души в живота ти,то 100 на 100 единият ще е по-специален от другия. :smile:

Link to comment
Share on other sites

Всякакви работи са ми се случвали в тая посока. И аз съм се обърквал дори...ох, как гадно съм се обърквал...но накрая единственият номален и правилен отговор е НЕ. Не може.

Link to comment
Share on other sites

Аз моите приятели си ги обичам едновременно и еднакво. А Любов мога да изпитвам само към един човек. Останалите са плява.

Link to comment
Share on other sites

Аз моите приятели си ги обичам едновременно и еднакво. А Любов мога да изпитвам само към един човек. Останалите са плява.

Така представено - да, мога да обичам двама човека, че и повече. Обичам всичките си приятели ^^

Link to comment
Share on other sites

Радо, на теб май така ти харесва. Другояче нямаше да седиш на тоя к#р. Поне спри да се оплакваш и се опитай да се насладиш :)

бъркаш !-не к#р,а два :lol:

Link to comment
Share on other sites

Дет има един лаф-малбед : "В сърцето на жената и в 44-ка сутрин винаги има място за още един" ;)

В моето няма... Когато обичам един, той е № 1, всички други могат да са ми само приятели, дори и много да ги харесвам. Ама това да го обясняваш на някой от другия тип е загубена работа... Особено ако е ревнив... Абе въпрос на доверие между двамата. Имаше в живота ми един такъв № 1... Вече е друг пореден номер :)

Link to comment
Share on other sites

Напълно е възможно да се влюбя в друга жена, докато имам сериозна приятелка. И това не означава непременно, че не обичам приятелката си вече. Става въпрос за кратък период от време, но все пак се случва. В крайна сметка надделяват чувствата към едната или към другата, разбира се.

От мненията в темата оставам с впечатление, че повечето хора не мислят като мен, но може да не ви се е случвало просто. И дано не ви се случи.

Link to comment
Share on other sites

Имаше в живота ми един такъв № 1... Вече е друг пореден номер  :)

Знаеш ли Мила,никога не е ясно точно кой е №1.Във всеки следващ мъж можеш да откриеш следващия №1 и той да е много по добър от предишните просто трябва да се пробва повечко ;) защото много ме е яд на някои дето са имали двама,трима пък и пет да са и си мислят,че единия от тях е перфектния и са убедени,че са хванали господ за шлифера.Мисля,че чаткаш какво искам да ти кажа и съм напълно убеден,че е така :)

Link to comment
Share on other sites

Знаеш ли Мила,никога не е ясно точно кой е №1.Във всеки следващ мъж можеш да откриеш следващия №1 и той да е много по добър от предишните просто трябва да се пробва повечко  ;)  защото много ме е яд на някои дето са имали двама,трима пък и пет да са и си мислят,че единия от тях е перфектния и са убедени,че са хванали господ за шлифера.Мисля,че чаткаш какво искам да ти кажа и съм напълно убеден,че е така  :)

Абсолютно чаткам. Само дето се чувствам чудесно и не ме тегли да опитвам с друг в момента... Не че съм опитвала малко, вервайте ми ;)

Изобщо обаче не се залъгвам, че е перфектен, напротив, прекрасно зная, че не е. Ами аз да не би да съм перфекта? Майтапи... :wacko: Само че номерата си ги слагам аз. Докато искам той да е № 1, ще бъде. Другите изобщо не могат да участват в класацията, всъщност то всъщност няма класация, ако разбираш какво искам да кажа. :)

Link to comment
Share on other sites

Напълно е възможно да се влюбя в друга жена, докато имам сериозна приятелка. И това не означава непременно, че не обичам приятелката си вече. Става въпрос за кратък период от време, но все пак се случва. В крайна сметка надделяват чувствата към едната или към другата, разбира се.

 

То това си е моментно увлечение. Харесва ти някой, ама много ти харесва и само за него мислиш. И така една седмица примерно...и после ти е като напознат. Това не му викам аз да е съвсем любов и като си обичаш човека до теб, само те е срам от това, въпреки че за момент не си подложил чувствата и отношенията си с любимия/та на съмнение... И все пак такива неща се случват. Но не мисля, че се брои.

Link to comment
Share on other sites

То това си е моментно увлечение. Харесва ти някой, ама много ти харесва и само за него мислиш. И така една седмица примерно...и после ти е като напознат.

Защо трябва да е толкова кратко? Може и една година да е. И не винаги после ти е като непознат. Зависи от случая. Зависи от хората. Всякакви варианти са възможни.
Link to comment
Share on other sites

Зависи от случая. Зависи от хората.

 

Да де...говорих за себе си... При мен е така... Иначе практически всичко е възможно. Мисля, че в тая тема всеки изразява своето усещане, а не дава дефиниции. То няма как...

Link to comment
Share on other sites

Rabira se 4e e vazmojno da obi4a6 dve jeni po edno i sa6to vreme.Imal sam podobno prejivqvane predi vreme i tyk ne stava6e vapros samo za sexyalno privli4ane,za6toto v pove4eto sly4ai ne stava vapros za obi4 kam 2 jeni, a za mislene pove4e s dolnata glava.No podobna sityaciq e kofti osven ako ne pravi6 troika s tqh :tongue pone pri men e taka.Pri taka sazdala se sityaciq 4ovek trqbva da izqsni parvo pred sebe si kakvo to4no 4ystva i sled tova da premine kam deistvie.Moito be6e 4e skasah i s dvete,za6toto ako bqh prodaljil bolkata 6te6e da e o6te po-golqma za trimata,tai kato hodeh s ednoto momi4e.I dosega ne znam kak sabrah kuraj za tova,no se radvam,za6toto mi be6e nevazmojno da izbera mejdy tqh-tolkova razli4ni bqha.Eh...spomeni :cry

Link to comment
Share on other sites

Даже не знам дали съм писал тука... Ако не съм:

Разбира се че можеш да обичаш двама души, дори и двеста, НО никога не можеш да ги обичаш еднакво!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

marto_palen_hal :

Първо, тук избягваме да ползваме шльокавица!!!

Второ, другия път пусни ако искаш 5-6 поста един след друг...какво от това... тук си е IRC...

И въобще.... :spam-die: :rulez: :spam-die:

 

Иначе аз обичам всички жени - ЧЕСТНО!!! Като изпия 4 ракии и всички ми стават едни такива симпатични...сексапилни...малеее...... :hump:

 

 

EDIT: Мдам Scorpion ме е изпреварил.... А за мнението ми - МЕРСИ, МЕРСИ :blush:

Link to comment
Share on other sites

marto_palen_hal :

Първо, тук избягваме да ползваме шльокавица!!!

Второ, другия път пусни ако искаш 5-6 поста един след друг...какво от това... тук си е IRC...

И въобще....  :spam-die:  :rulez:  :spam-die:

 

Иначе аз обичам всички жени - ЧЕСТНО!!! Като изпия 4 ракии и всички ми стават едни такива симпатични...сексапилни...малеее...... :hump:

EDIT: Мдам Scorpion ме е изпреварил.... А за мнението ми - МЕРСИ, МЕРСИ :blush:

1.Vie li?Pi4 da nqma6 razdvoenie na li4nostta, 4e se misli6 za mnojestveno 4islo.TZ TZ gorkoto mom4e :cry .2Nikade ne pi6e 4e e zabraneno da se pi6e na 6liokavica pak i ti si parviqt koito vijdam izob6to da se pravi.Seki si pi6e kakto si iska- tuk e demokraciq. 3.Pak i da ti kazha na teb i na onq pi4 po-gore,4e savsem saznatelno pysnah 2-ta si posta edin sled dryg-ei taka za kef maina ta da me warn-at. 4. Seriozno se zamislqm da te pratq na psihiatar 6toto misli6,4e tyk e irc. 5.Ne me interesyva dali i zob6to haresva6 jeni ,ama s tiq rakii vnimavai 6oto nqkoi pi4 moje da ti se stori simpati4en i.......da stane tq edna :hump: .I ne si misli 4e znae6 si4ko po dqvolite imenno zaradi takiva kato teb,koito se mislqt za veliki misliteli se po4vat tapite zaqjdaniq vav forymite.

Link to comment
Share on other sites

1.Vie li?Pi4 da nqma6 razdvoenie na li4nostta, 4e se misli6 za mnojestveno 4islo.TZ TZ gorkoto mom4e :cry                                                                                          .2Nikade ne pi6e 4e e zabraneno da se pi6e na 6liokavica pak i ti si parviqt koito vijdam izob6to da se pravi.Seki si pi6e kakto si iska- tuk e demokraciq.                    3.Pak i da ti kazha na teb i na onq pi4 po-gore,4e savsem saznatelno pysnah 2-ta si posta edin sled dryg-ei taka za kef maina ta da me warn-at.                                4. Seriozno se zamislqm da te pratq na psihiatar 6toto misli6,4e tyk e irc.                5.Ne me interesyva dali i zob6to haresva6 jeni ,ama s tiq rakii vnimavai 6oto nqkoi pi4 moje da ti se stori simpati4en i.......da stane tq edna :hump: .I ne si misli 4e znae6 si4ko po dqvolite imenno zaradi takiva kato teb,koito se mislqt za veliki misliteli se po4vat tapite zaqjdaniq vav forymite.

Не си прав да се зъбиш - и АssassiN и ScorpioN те предупреждават колегиално - няма как да знаят, че съзнателно нарушаваш правилата. Аз също бях предупредена, когато за първи път пуснах няколко отговора един след друг, за което съм благодарна (не бях чела правилата дотогава, да си призная).

 

Що се отнася до шльокавицата - след като прочетох началото на заяждането ти, се напънах да го прочета докрая. Да ти кажа, обикновено не чета мнения на шльокавица, особено ако са по-дълги от 2-3 реда. Установих, че много други хора в този форум постъпват така. Дори има и специална тема за това. Повечето хора пишат мнения, за да ги прочетат други - ти може би си от тези, които пишат само за да се разтоварят, не знам. Изборът си е твой във всеки случай.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...