Jump to content
BulForum.com

Възможно ли е да обичаш двама души едновремено?


Recommended Posts

DA se zabq???Ti sly4aino ne vidq li koi na kogo se zabi.4el sam i znaq pravilata,no e 4ove6ko da se gre6i.Plus tova nqmam kirilizaciq na kompa,6oto ne6to se precaka,a az sam si lamer i da ti kaja Mila koito iska da 4ete mnenieto mi,koito ne iska de ne.Izborat si e tehen.I otkade smqta6 4e saznatelno nary6avam pravilata.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply
I otkade smqta6 4e saznatelno nary6avam pravilata.

Пич...аз не съм чела правилата. Почнах веднъж, на втория ред ми доскучаха и ги зарязах. Ко да прайш...правила...скука. Ама то е въпрос на елементарно възпитание някои неща да ги спазваш, независимо дали си във или извън форума. Аз и конституцията не съм чела, ама за повечето неща съм наясно кое е редно и кое не. Така че аре моля те впрегни малко или там колкото имаш мозък и започни да пишеш и да се изразяваш не толкова спамерски.

Link to comment
Share on other sites

I otkade smqta6 4e saznatelno nary6avam pravilata.

Ами оттук:
3.Pak i da ti kazha na teb i na onq pi4 po-gore,4e savsem saznatelno pysnah 2-ta si posta edin sled dryg-ei taka za kef maina ta da me warn-at.

Или нещо не съм те разбрала, заради шльокавицата? ;)
Пич...аз не съм чела правилата. Почнах веднъж, на втория ред ми доскучаха и ги зарязах. Ко да прайш...правила...скука.

И аз обикновено не чета правила, ама тези ги прочетох, някой беше обърнал внимание на някоя точка. За моя изненада се оказаха не много дълги и написани с много сладко чувство за хумор :)
Link to comment
Share on other sites

DA se zabq???Ti sly4aino ne vidq li koi na kogo se zabi.4el sam i znaq pravilata,no e 4ove6ko da se gre6i.Plus tova nqmam kirilizaciq na kompa,6oto ne6to se precaka,a az sam si lamer i da ti kaja Mila koito iska da 4ete mnenieto mi,koito ne iska de ne.Izborat si e tehen.I otkade smqta6 4e saznatelno nary6avam pravilata.

Първо съзнателно нарушавал правилата, после пък правил човешки грешки. Праща хората на психиатър, пък после не се зъбил. Та относно човещината на грешките ти, започвам да изпитвам съмнения. На тази планета думите ти звучат малко абсурдно. Спомни си по-точно от коя си паднал. Преводач ще става, ама изказа му е като на завършил втори клас(със поправителен по четене и писане). Но си прав де - абсолютно позволено е на хората правото да се излагат и ниския интелектуален капацитет не е порок. Като даваме примери за теми - ето ви една, дебюта ми в този форум.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...