Jump to content
BulForum.com

Перфектният мъж/ жена


Recommended Posts

Съществува ли според вас перфектният мъж/ жена? Какво представляват като характер/ външен вид за вас? Считате ли себе си за олицетворение на някое от двете?

 

едит: Темата ми хрумна докато се къпех. Повечето свястни идеи ми хрумвата в банята. Също и най садистичните :devil

 

едит2: Лично аз се опитвам да преследвам моята престава за перфектния мъж (май това ми е проблема), но квото и да правя не попадам на човек който да го оцени.

Май трябва да се запиша в клуб "Тя и Той" :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Нема перфектни хора ... аз не съм префектен и никога няма да бъда аз най-точно моа да се определя кат "гъз" нещо много далечно от задоволителното камо ли от перфекното ... има единствено някаква представа у всеки за задоволителност и това е ако трябва да се чака този перфектен човек сигурно всички ша си умрем сами за тва квото има го фатай от рано че да не избега с друг ...

Link to comment
Share on other sites

Както казах какво е за вас перфектния човек от другия пол, не те карам да го чакаш, а просто питам как си го представяте?

Link to comment
Share on other sites

Олееее как ве има перфектни жени,ама няма да ви кажа кои са :P

 

Аре от мен да мине ТУК може да видите някои от тях ;) без никакви пороци.Абе направо ангели :woot

Няма ли някой като мен да даде положителни отговори и примери?Не бъдете толкова черногледи :D

А перфектния мъж може да бъде всеки.Например авторът на тази глупава тема.

Оф как щях да забравя да ви кажа за един перфектен мъж от нашия форум самия The`ScorpioN.Човек с много високо АЙКЮ компетентен по всички въпроси просто главата му пращи от акъл и дори е много оригинален когато плявка някви щуротии и глупости.Та това е един пример за перфектен мъж-мечта за някоя глупава овца :sick Дори когато едно момиче му отказало,както става обикновено той самия погледнал към звездите и си казал... Ех колко много имаме...и това оправило настроението му.В състояние е да ви заведе до луната пеш без да се изморите.Абе просто перфектен мъж за пример :tongue

Link to comment
Share on other sites

Перфектен мъж: нямам идея. опитвам се да впиша себе си в тази категория ;) може би никога няма да стигна до съвъшенството докато съм жив, но поне се стремя към него. :D

 

Перфектна жена: всяка симпатична, стъпила здраво на земята жена, която ме харесва и може да готви мусака.

Link to comment
Share on other sites

Перфектен мъж: Rocco Siffredi

Перфектна жена: Rita Faltoyano

Ама такова... ама те са все голи.. и правят лоши работи. :cry

 

marto: мерси за разбирането ;)

 

Хм.. мислех си да пиша за моята теория че тъй като всеки човек на практика сам за себе си представлява център на вселенета а от това следва че всичко се върти около мен и следователно аз съм бог на моята вселена... това ще рече че съм и перфектния мъж. :) Но реших да го дам по-скромно тъй като със сигурност ще остана неразбран и ще бъда съответно обвинен че имам твърде голямо самочувствие без покритие. Но всички знаем че това не е тка :D :devil :music

Link to comment
Share on other sites

Перфектен мъж - karaman. :love

Перфектна жена - snejko. :love

Да се взимат и да мирясат :)

Едит: Ако karaman е съгласен, разбира се :excl:

Едит 2: Имам и други предложения за бракуване, но тях ще ги споделя друг път :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Перфектен мъж - karaman. :love

Перфектна жена - snejko. :love

Да се взимат и да мирясат :)

Едит: Ако karaman е съгласен, разбира се  :excl:

 

Ако карамана неще, аз съм навит, все ще е Иво(пък съм по пирфектен).

Link to comment
Share on other sites

на snejko и аз съм навит макар да не съм иво :)

иначе afx вече го каза: в моята вселена по-перфектен от мен няма. не знам как е във ваште, ма тъй като не са мои не ме интересуват.....

Link to comment
Share on other sites

Току що разбраь, че момичето което си мислих, че е перфектно за мен, не е толкова перфектно... Да скъсаш на 15 септември е гадно...

 

едит: изискванията ми към перфектната жена засягат най-вече характера и. засега съм срешнал само една която да се вписва частично...

 

едит2: и аз се опитвам да гоня представата си за перфекте мъж, но в тоя шибан свят става все по-трудно да постигнеш нещо такова.

Link to comment
Share on other sites

За себе си съм перфектен,може би това се дължи на факта,че съм ужасно самовлюбенИ за перфектна жена се сещам,но няма да ви разкрия коя е ;)

Link to comment
Share on other sites

Е то за жените изискванията винаги са били повече и по-високи. Една от приятелките ми се доближава до това определение... ех да беше малко по-сериозна и да не закъсняваше винаги...

Перфектния мъж: ПОЛОВИНКАТА МИ :woot :wub: И да се смеете - факт е :P Може и да има някъде по-перфектен, но не съм разбрала. Аз явно съм щастливо човече :D

Що се отнася за перфектната чаровна усмивка - все още убедително води Брус Уилис -той застарява, но не и усмивката :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

перфекти хора няма

човекът като замисъл е пълен с бъгове

 

ае външност имам си няква идея според мен каква трябва да е перфектната жена ,

но характера е толкова относително нещо ... перфектната жена дали ще е толкова перфектна като и дойде мензисът ... или ще стане топка от злоба както повечето

 

перфектният мъж (хар. + външност) - идва му малко хормона в повече и става животно

Link to comment
Share on other sites

Ако карамана неще, аз съм навит, все ще е Иво(пък съм по пирфектен).

Извинявай, че те пропуснах, но съм те запазил за друга съфорумка ;)

 

на snejko и аз съм навит макар да не съм иво :)

snejko, ти си късметлийка!

 

Аз явно съм щастливо човече  :D

Явно не си суеверна. :huh:
Link to comment
Share on other sites

Ахаххахахаххах хаххахахахах хахахахахахахх АХХахах.Сори ама малко ми е смешно :woot Аз не се считам за перфектен(изобщо).Най-много ме дразни т'ва че накой търси нещо перфекно особено момичетата!Те винаги чакат най-доброто и понякога се случва да пропуснат нещо наистина хубаво но правокирани от възраста,джоба и даже външния вид те просто го подминават.

Понеже мн се отклоних от темата ще кажа НЯМА ПЕРФЕКТНИ НЕЩА :excl: :) :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Току що се разделихме с едно момиче, което преди няколко дена казваше, че аз съм олицетворението на перфектния мъж за нея. Оправданието и беше, че не знае какво иска.... :angry1 :cry.No comment.

 

Ам, кво да ти кажа, оказа се, че е пълно с такива момичета...

едит: И аз така смятам. Проблема ми е че само това и беше проблема. Тоест най-много се доближаваше до представата ми за перфектна жена.

 

...визията на Джъд Лоу и невероятния глас на Вин Дизел

respect. И мен ме кефи гласа на Вин Дизел.

Link to comment
Share on other sites

Може би перфектни хора няма, но това не пречи да помечтаем :) Мога да кажа само част от изискванията за представата ми за перфектен мъж - той определено трябва да притежава чара и визията на Джъд Лоу и невероятния глас на Вин Дизел :love А за характера - дори самата аз не знам какъв характер би ми допаднал най-много... :huh: Що се отнася до перфектните жени - самочувствието ми би се разбонтувало, ако тръгна да определям перфектната жена от мъжка гледна точка (защото моята ще е твърде нескромна и нереална :tongue ).

Link to comment
Share on other sites

Извинявай, че те пропуснах, но съм те запазил за друга съфорумка ;)

:woot ха и коя е късметлийката :bgrin: . Да знаити почти съм перфектен, официално съм трети курс(записвам и второ), имам два апартамента, вила, работа и до месец чистак-бърсак колица, аааа и ще снимам филм.

Гуспоици не се блъскайте има за всички :D

Сори снежи ама като са ме запазили :(

 

ПП резервации при sincity

 

ППП по темата. Всеки е идеален в очите на любимия/та

Link to comment
Share on other sites

Хм... за мен перфектната жена би била тази, която вижда всичките ми кусури и въпреки всичко ме обича :D . Ха, разбира се, че няма такова нещо като перфектен/перфектна! Номера е да приемаш кусурите на другия, както и той/тя твоите - това е перфектна връзка (но и това не съществува :)).

Погледнато от друга страна, перфектен мъж/жена можеш да срещнеш - тоест човека, който е идеален за теб, но малцина имат този шанс...

Най-големите ни предимства са нашите недостатъци.

 

П.П. Дядо успокой се малко, чак пяна ти излезна на устата :laughing:

П.П.2 Ако държиш да доказваш колко си ***** и да се заяждаш още - има си РМ, тази тема не е лоша...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...