Jump to content
BulForum.com

Перфектният мъж/ жена


Recommended Posts

Таковоа животно като перфектен мъж/жена НЯМА!!!

Все нещо от някъде недостига или направо липства.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Ако някой успее да ми даде дефиниция за перфектен мъж/жена, която да е универсална за всички по всяко време и обстоятелства шапка ще му сваля. Пък и кой търси съвършенството...толкова е скучно...ще се скарате, ще искаш да го обидиш пък няма да има за какво...или пък ще искаш да го похвалиш, ама така и няма да можеш да решиш за кое от перфектните му качества и перфектните му постъпки да се захванеш. Не е работа туй...поне не за мен.

Link to comment
Share on other sites

Как да няма перфектни бре!? Е Ви едно Дейвит Бекъмчо - идол на голяма част от човечеството :P , е Ви едно Джей ЛО :lol: , която благодаряние единствено на идолизираната си личност се `рани(мое мнение)(това са обществено наложени перфектни личности, другите перфектни са субективно мнение на всеки)... Перфектно беше за мен едно момиче - първата ми любов(която м. др. ме зариби по голяма част от групите, които слушам днес :D ). До се га не съм искал изцяло да бъда някой друг, но взимам от всеки, който познавам, по малко и се надявам процеса да е усъвършенстване :P

Link to comment
Share on other sites

Ако някой успее да ми даде дефиниция за перфектен мъж/жена, която да е универсална за всички по всяко време и обстоятелства шапка ще му сваля. Пък и кой търси съвършенството...толкова е скучно...ще се скарате, ще искаш да го обидиш пък няма да има за какво...или пък ще искаш да го похвалиш, ама така и няма да можеш да решиш за кое от перфектните му качества и перфектните му постъпки да се захванеш. Не е работа туй...поне не за мен.

и нищо не каза за кандидатурите. май само аз останах сериозен - другите си намериха извинения. кой бил иво, кой бил RESERVED за някой друг, няма значение - все оправдания. но аз съм тук и чакам.

 

 

EDIT:

May the best of the best win. ;)

ми аз, щото съм скромен мисля,че вече съм победил по дефолт. бест оф дъ бест друг нема, значи съм аз. къде да си получа наградата?

Link to comment
Share on other sites

Може би перфектни хора няма, но това не пречи да помечтаем  :) Мога да кажа само част от изискванията за представата ми за перфектен мъж - той определено трябва да притежава чара и визията на Джъд Лоу и невероятния глас на Вин Дизел  :love А за характера - дори самата аз не знам какъв характер би ми допаднал най-много...  :huh: Що се отнася до перфектните жени - самочувствието ми би се разбонтувало, ако тръгна да определям перфектната жена от мъжка гледна точка (защото моята ще е твърде нескромна и нереална  :tongue ).

 

Така mimi_boq.Хубаво е да се мечтае :) :D

Link to comment
Share on other sites

Съществува ли според вас перфектният мъж/ жена? Какво представляват като характер/ външен вид за вас?

Естествено че съществува - АЗ! Аз съм олицетворение на перфектния мъж! :closedeyes:

Link to comment
Share on other sites

познавам перфектния мъж,да perfect е!

и най-перфектното е че женен!хах :bgrin:

 

Такова животно НЯМА просто!!Всеки си ума кусури и ако се мсили за перфектен значи е много ТЪП(никой да не се обижда) :)

Link to comment
Share on other sites

Такова животно НЯМА просто!!Всеки си ума кусури и ако се мсили за перфектен значи е много ТЪП(никой да не се обижда) :)

Много си прав.. пък които иска да си се обижда.. то си е за негова сметка :D

 

Позволи ми да допълня, че ако мислиш някого за перфектен.. то това означава че си достатъчно сляп и не виждаш истинската му същност. (поздравче за farrell с този пост :devil)

Link to comment
Share on other sites

познавам перфектния мъж,да perfect е!

и най-перфектното е че женен!хах :bgrin:

 

 

Такова животно НЯМА просто!!Всеки си ума кусури и ако се мсили за перфектен значи е много ТЪП(никой да не се обижда) :)

Че кой е казал, че няма кусури?! Има-женен е! Това май е и най-големият...

Link to comment
Share on other sites

Че кой е казал, че няма кусури?! Има-женен е! Това май е и най-големият...

По правилно е да се каже БРАКУВАН :bgrin: за нищо не става вече :P

Link to comment
Share on other sites

По правилно е да се каже БРАКУВАН  :bgrin: за нищо не става вече :P

А, не ставал...

Не си попадал на бракуван :laughing:

 

Сега сериозно. Има една приказка за жените. Какво трябва да направи една жена, за да намери перфектния за нея мъж.

Много просто. Взима един голям лист и химикал и започва да пише кои качества й харесват в противоположния пол. Трябва да изреди всичко, за което успее да се сети. После от този дълъг списък трябва да избере десет качества, без които не би могла да бъде с някой мъж. Когато приключи и тази процедура, трябва да зачертае седем и да остави три, които са от жизнено значение за нея. Ще се попитате как ще различи перфектния мъж от всички останали? Ами много просто-ако срещне някой, който притежава поне едно от тези три качества и има леки зачатъци на още едно-това е! :)

Link to comment
Share on other sites

А, не ставал...

Не си попадал на бракуван :laughing:

 

Сега сериозно. Има една приказка за жените. Какво трябва да направи една жена, за да намери перфектния за нея мъж.

Много просто. Взима един голям лист и химикал и започва да пише кои качества й харесват в противоположния пол. Трябва да изреди всичко, за което успее да се сети. После от този дълъг списък трябва да избере десет качества, без които не би могла да бъде с някой мъж. Когато приключи и тази процедура, трябва да зачертае седем и да остави три, които са от жизнено значение за нея. Ще се попитате как ще различи перфектния мъж от всички останали? Ами много просто-ако срещне някой, който притежава поне едно от тези три качества и има леки зачатъци на още едно-това е! :)

 

Како Юлия ако всички жени мислиха така както си го описала просто ще е перфектно но май никога не става така за съжеление :sick

Link to comment
Share on other sites

познавам перфектния мъж,да perfect е!

и най-перфектното е че женен!хах :bgrin:

It's meeting the man of my dreams

And then meeting his beautiful wife

And isn't it ironic... don't you think

Alanis Morissette

Link to comment
Share on other sites

В края на крайщата перфектността е скучна. Истинската красота е в недостатъците - те ти показват, че човека е човек, че е жив, че е истински...

Link to comment
Share on other sites

Съществува ли според вас перфектният мъж/ жена? Какво представляват като характер/ външен вид за вас? Считате ли себе си за олицетворение на някое от двете?

 

едит: Темата ми хрумна докато се къпех. Повечето свястни идеи ми хрумвата в банята. Също и най садистичните :devil

 

едит2: Лично аз се опитвам да преследвам моята престава за перфектния мъж (май това ми е проблема), но квото и да правя не попадам на човек който да го оцени.

Май трябва да се запиша в клуб "Тя и Той" :D

няма перфектни хора

Link to comment
Share on other sites

Аз пак да напиша. НЕ питам дали има перфектни хора, питам как си предтавяте човека , когото смятате, че ви подхожда най-много, когото търсите. Един вид вашия идеал за перфектен човек в другия пол. Това което търсите. Наясно съм, че перфектни хора няма, а най-вероятно няма и да има защото същество достигнал съвършенството вече е нещо повече от само човек. (това последното си е мое разбиране, защп няма перфектни хора :D )

Link to comment
Share on other sites

абе стига сте се утешавали, че нямало перфектни хора! има. вече са над 6 милиарда. а да седиш и да си повтаряш, че перфектни хора нямало и затова няма нужда да се развиваш в желана от теб посока си е чисто и просто слабост на характера.............

хайде сега ми обяснете колко съм тъп понеже вярвам в себе си и в другите.

Link to comment
Share on other sites

Обяснявам ти! ...колко НЕ си тъп - съгласен съм, ама съм адски съгласен :))

 

Отново - щом няма готини мадами за мен - извода е, че всички красиви момичета са курви и ходят с богатите чичовци с ланците...

Link to comment
Share on other sites

Отново - щом няма готини мадами за мен - извода е, че всички красиви момичета са курви и ходят с богатите чичовци с ланците...

 

А за мен извода от горния пост е, че всички момичета, които не ходят с богатите чичовци са грозни. ;) :P

Link to comment
Share on other sites

Обяснявам ти! ...колко НЕ си тъп - съгласен съм, ама съм адски съгласен :))

 

Отново - щом няма готини мадами за мен - извода е, че всички красиви момичета са курви и ходят с богатите чичовци с ланците...

 

 

Абе незнам оправяйте се ;)

А иначе т'ва за курвите е вярно. :angry1 :angry: Много рядко се среща красиво/а момиче/жена което да гледа вътрешната красота а не "големината"

на джоба на "готЯните баткоФци" :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...