Jump to content
BulForum.com

Най-силното първенство?


4efo_88

Кое е най-силното първенство?  

128 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Интересно ми е какво е мнението ви по въпроса. Къде гледаме най-силен футбол?

Вероятно отговорите ще бъдат само Аглия, Испания или Италия, но за да няма все пак недовлни включих и Франция и Германия :)

Аз гласувам за Испания :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Определено най-красив, атрактивен и най-силен футбол наблюдаваме в Испания. За пример ще дам миналата година когато шървенството беше супер успорвано и докрая му не се знаеше кой ще е в УЕФА, кой в шампионската лига. А в премиършип играят само 5-6 отбора, а останалото е пълнеж. Италия също е добро първенство, но не се набляга чак толкова на красотата, колкото на защитната игра и резултатите :D Но все пак това си е моето лично мнение и надали на някой му пука к'во мисля аз :D :P :)

Link to comment
Share on other sites

Естествено че Английското. Вижте и в темата за трансферите. Вече много силни играчи започнаха да се наливат и в по-слабите отбори, но просто искат да са в Англия...

То си личи бе хора...

Link to comment
Share on other sites

Имам пристрастия към Английското, но най-силно е Испанското в момента. Просто има най-жестока конкуренция, породена от по-големия брой силни отбори. В останалите първенства има по 3 много добри тимове и оттам зейва огромна пропаст.

Link to comment
Share on other sites

Според мен най-силното в момента е Английското (въпреки , че аз предпочитам испанския футбол) . Италиaнското първенсво също не е за подценяване :pirate

Link to comment
Share on other sites

Италианското, разбира се!

Там дори и отбори с не чак толкова известни имена започнаха да показват сила!

Обърнете внимание какво прави отбор като Удинезе !

Да не говорим, че силните отбори в Италия са много повече от другите първенства...

Милан, Юве, Интер, Удине, Сампдория, Палермо, Рома, Лацио, Фиорентина... :punk

Link to comment
Share on other sites

до преди няколко години италианското беше много силно първенство. сега вече след като я няма "великолепната седморка"-милан, интер, юве, парма, фиорентина, лацио и рома, сякаш качеството падна :( остават английското и испанското, затова като фен гласувам за испанското ;)

Link to comment
Share on other sites

В Англия играят най-много звезди и вече малко му падна покрай тая работа номерът с духа. Малко се по европеизира и това не е много добре за мен. Но пък му се вдигна качеството по други показатели. Италианското може да мине за много силно, защото италианските отбори мачкат в Европа, но то си е от тактиката, а пък ако всички отбори в едно първенство играят така....ебати силното първенство. Испанското пък е супер завързано. Общо взето всеки може да бие всеки (както беше и в Англия преди). Не знам, кое наистина е най-силното, но от носталгия и любов към английското гласувам за него.

Link to comment
Share on other sites

Имам пристрастия към Английското, но най-силно е Испанското в момента. Просто има най-жестока конкуренция, породена от по-големия брой силни отбори. В останалите първенства има по 3 много добри тимове и оттам зейва огромна пропаст.

За мен най-якото, интересно и динамично първенство е Премиершип :punk

Кои са тия голям брой силни отбори в испанското :confused Според мен в Англия са доста по-равностойни и всеки може да бие всеки...

Link to comment
Share on other sites

Може би от фенски пристрастия ще посоча Италианското.Все пак за това колко е силно едно първенство трябва да се съди по това колко са силни отборите в него.А след като последните години горе-долу само друг италианските отбори могат да се бият взаимно,оценката е ясна.А и да не забравяме от доста време насам от коя надпревара са първите два отбора в класацията на Световната Федерация по футболна история и статистика! :punk

Link to comment
Share on other sites

Кои са тия голям брой силни отбори в испанското :confused

Барселона, Реал Мадрид, Атлетико Мадрид, Севилия, Бетис, Депортиво, Вилереал, Валенсия и Еспаньол мин. година направиха нещо по-така :) . Достатъчно ли са за едно първенство да кажем, че е силно ? А в Англия по-силнички са само : Ман. Юн, Арсенал, Челси, Ливърпул. А вече Тотнъм, Болтън и Евъртън например не са чак толкова добри. За съжаление любимците ми от Ню Кясъл не са много добре от както се махна Боби Робсън,но пък сега взеха Оуен и се надявам да направят нещо по-съществено тази година :) :D

Link to comment
Share on other sites

За мен най-якото, интересно и динамично първенство е Премиершип :punk

Кои са тия голям брой силни отбори в испанското :confused Според мен в Англия са доста по-равностойни и всеки може да бие всеки...

Барса, Реал Мадрид, Валенсия, Атлетико Мадрид, Виляреал, Бетис, Севиля, че дори и Депортиво, макар че са далеч от добрите си години.

Отминаха романтичните времена в Англия, когато всеки можеше да бие всеки. Сега вече няма такова нещо.

Link to comment
Share on other sites

Имам пристрастия към Английското, но най-силно е Испанското в момента. Просто има най-жестока конкуренция, породена от по-големия брой силни отбори. В останалите първенства има по 3 много добри тимове и оттам зейва огромна пропаст.

В Испанското в момента добър футбол играят Барса, Виляреал и тук - таме Реал ама другите грандове ( Валенсия, Депортиво ) На последък много се излагат. А и тези 5 отбора просто не могат да се сравняват с Челси, Манчестър... :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...