Jump to content
BulForum.com

Най-силното първенство?


4efo_88

Кое е най-силното първенство?  

128 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

В Европа най-добре се представят италианските. Почти всяка година на 1/4 финал стигат 3 италиански отбора

 

Мда ама играят скучен футбол - един гол и всичко в защита... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Абе истина е, че Италиянците стигат винаги най-далече в турнирите, но това не значи, че играят най-красиво. За мен силен футбол е красивият. Такъв какъвто се играе в Испания :D

Link to comment
Share on other sites

Мда ама играят скучен футбол - един гол и всичко в защита... :wacko:

Това е по-изтъркано от на Стоичков псувните...явно не си гледал италиански футбол от 15-20 години насам :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

мен сериа А най ми харесва :)

 

Нормално ;). Любимият ти отбор е Ювентус - значи Италианското, и аз съм така :). Любимият ми отбор е Реал Мадрид => най-много ми харесва Испанският футбол :)...

 

Като стана въпрос за Ювентус - как е срещу Байерн, вече 1:0 :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Абе истина е, че Италиянците стигат винаги най-далече в турнирите, но това не значи, че играят най-красиво. За мен силен футбол е красивият. Такъв какъвто се играе в Испания :D

силен и красив футбол нямат нищо общо може цял мач да ти прават атаки,задни ножици и глупости и накрая 1 дузпа и побеждаваш...силния отбор си ти

Link to comment
Share on other sites

силен и красив футбол нямат нищо общо може цял мач да ти прават атаки,задни ножици и глупости и накрая 1 дузпа и побеждаваш...силния отбор си ти

Затова казвам "за мен" ;) Всеки си има разбиране за футбола. Мен ме привлича красивия футбол (Испания :love ), а не безразборното ритане и блъскане на топката докато не се спука (някои отбори в Англия например)

Link to comment
Share on other sites

Това за ритането и блъскането на топката в Англия изобщо не е така батка,не знам какви мачове си гледал,че даваш такова мнение,бих казал че в Испания се рита по-безразборно топката

Link to comment
Share on other sites

Da taka si oba4e na 1 mqsto e angliq nqma po dobar fotbol ot angliq!!! :punk

Не се излагайте пичове....какво му е силното.Има един изявен фаворит-Челси и другите просто са допулнение....,докато като погледнем Италия има 4 отбора,които ще се борат до край за титлата.В Испания е същата хава...

Link to comment
Share on other sites

В което и първенство да беше Челси, щеше да мачка наред...това не е проблем на първенството. Дори бих казал, че е обратното...

Link to comment
Share on other sites

Това за ритането и блъскането на топката в Англия изобщо не е така батка,не знам какви мачове си гледал,че даваш такова мнение,бих казал че в Испания се рита по-безразборно топката

Сефте чувам, че в Испания се рита безразборно :blink: Явно аз съм гледал първенството на Мадагаскар досега :huh: Английски футбол съм гледал достатъчно за да преценя, че не ми харесва в последните 1-2 години, но преди ми се струва, че беше на по-добро ниво. Все пак не те карам да се съгласяваш с моето мнение, което е - в Англия не се играе привликателен футбол в момента :)

Link to comment
Share on other sites

Еми всеки със мнението си.Не разбирам какво точно не му харесваш на Английският футбол.Аз харесвам испанският и то много,но за първи път прочетох,че в Англия се рита на поразия и затова написах същото за испанският :) .Може би не ти харесва,че има много грешни пасове,но това е защото в Англия се играе най-бързият футбол

Link to comment
Share on other sites

В Италия, за да победиш трябва да имаш умение, техника, сила, тактика, скорост и т.н.

В Испания е почти същото, въпреки че ми изглеждат малко добрите отбори...

 

Англия бих я поставил доста назад, въпреки че допреди 2-3 години се играеше красив и равностоен футбол ;)

Link to comment
Share on other sites

В което и първенство да беше Челси, щеше да мачка наред...това не е проблем на първенството. Дори бих казал, че е обратното...

ще ме изкефи да ги изпраскат с Милан или Барса да видим тогава какво ще говорите.......

Link to comment
Share on other sites

ще ме изкефи да ги изпраскат с Милан или Барса да видим тогава какво ще говорите.......

Ми ако Челси се падне с Милан ще ги скъса просто :P Срещу Барселона ще им е многократно по-трудно, но пак могат да ги отстранят като миналата година ;)

Link to comment
Share on other sites

Ми ако Челси се падне с Милан ще ги скъса просто :P Срещу Барселона ще им е многократно по-трудно, но пак могат да ги отстранят като миналата година ;)

много убедено говориш

Link to comment
Share on other sites

Уменията,техниката и т.н си ти трябват и в Англия,ама айде.За Италия забравяш за катеначото. ;)

Катеначото не се използва от години...въпреки, че е мн добре измислено и приспада към тактиката, за която писах в предишния поуст.

Link to comment
Share on other sites

ще ме изкефи да ги изпраскат с Милан или Барса да видим тогава какво ще говорите.......

 

Миналата година все едно не ги "изпраскаха"...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...