Jump to content
BulForum.com

Най-силното първенство?


4efo_88

Кое е най-силното първенство?  

128 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

През февруари ще видим дали Премиершип заслужават горепосочените 45 процента...

Челси - Барса

Арсенал - Реал

 

Шампионска лига - отбори на 1/8 финал :

 

Англия - 3

Италия - 3

Испания - 3

Германия - 2

 

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

За мен най-силното първенство си е Английското най-обикновеното нещо по което може да ги сравните е 2 испанска лига и Чемпиъншип разликата е толкова голяма че няма смисал да говоря,мисля че вески който разбира малко от футбол може да си направи заключение.Конкуренцията е най силна в Англия,в Испания също има но се дължи на слабата форма или просто слабите тимове в момента на Реал,Депортиво,Валенсия и затова отборчета като Осасуна правят фурор.Вярно и в Англия го има този момент пример ще дам с Уиган но скоро ще се сринат околк 10-то място.А и съм сигурен че всеки един отбор от първите 8 вмомента може да бие всеки един Испански отбор,като махнем Барселона.В Италия има наистина голямата 3-ка са велики отбори и не мога да ги сравявам с други,но при тях парвенстовото в последните 2-3 години много западна,повечето отбори ако не фалираха то се сринаха финансово до краен предел-Лацио,Парма,Рома и др,а и са навлизането на мафиотите в Италянския футбол както президентите на Палермо и Ливорно усложниха още повече нещата просто там е доста корумпирано.А за големите англо-испански сблъсаци в ШЛ мисля че ще продалжи по един от двете държави.

Link to comment
Share on other sites

Ми дано тогава още 30 години да продължава съдийството в Италия да "подпира" Юве, че като станат 60 титли да може всеки да помни съдийството, а не титлите на Юве :D

 

П.С С т'ва съдийство вече се излагте. Съдиите са оправдание на по-слабите не го ли разбрахте!!!

 

 

А бе де да знам... Последния сезон постоянно подкрепят Интер така че и думата "подпиране" изобщо няма да важи за Юве, който ша спечели титлата с почти рекордна преднина в Италия, ако не и с рекордна...

 

По темата:

Иначе в Англия първенството беше предрешено още от миналата година с тоя треньор Мауриньо(ГЕНИЙ)! Англия за мен е безинтересна, а пък в Испания 90% от футбола е симулации и безсмислено разкарване на топката с безбройни докосвания на същата - демоде-футбол!!! Така че за мен си остава в Италия най-биткаджийския и сравнително интересен футтбол...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
За мен най-силното първенство си е Английското най-обикновеното нещо по което може да ги сравните е 2 испанска лига и Чемпиъншип разликата е толкова голяма че няма смисал да говоря,мисля че вески който разбира малко от футбол може да си направи заключение.Конкуренцията е най силна в Англия,в Испания също има но се дължи на слабата форма или просто слабите тимове в момента на Реал,Депортиво,Валенсия и затова отборчета като Осасуна правят фурор.Вярно и в Англия го има този момент пример ще дам с Уиган но скоро ще се сринат околк 10-то място.А и съм сигурен че всеки един отбор от първите 8 вмомента може да бие всеки един Испански отбор,като махнем Барселона.В Италия има наистина голямата 3-ка са велики отбори и не мога да ги сравявам с други,но при тях парвенстовото в последните 2-3 години много западна,повечето отбори ако не фалираха то се сринаха финансово до краен предел-Лацио,Парма,Рома и др,а и са навлизането на мафиотите в Италянския футбол както президентите на Палермо и Ливорно усложниха още повече нещата просто там е доста корумпирано.А за големите англо-испански сблъсаци в ШЛ мисля че ще продалжи по един от двете държави.

Сравняваме висшите лиги не второстепенните(завсиещи от много други фактори).

Англия е родина на футбола(нормално е това за Чемпиъншип), но все пак Испанското първенство ме радва повече. Италианското ме отблъсква много като цяло въпреки че през последната година май гледах 1-2 мача на някой от тимовете и не беше лоша. След това не слагам цялото първенство ами само няколко отбора от Германия като Байер(Мюнхен) и Борусия Дортмунд. Френското первенство не ми харесва ами по ми харесват някои от изявите им в Шампионска Лига. Сблъсицете с Испански отбори в Шампионската Лига винаги са драматични и изпълнени с много енергия и ентусиазъм у играчите докато това не се забелязва май при другите тимове. И какво по добро сравнение от това борбата между най-добрите тимове от тази Анкета да участват в Шампионска Лига незнам де аз така си мисля.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...