Jump to content
BulForum.com

какво не трябва да говорим по време на секс


Recommended Posts

Абе... И все пак трябва да се говори... За да не се окаже в един момент че ти си правил нещо без да ти допада много-много с идеята че на другия му харесва, пък той те е търпял щото си и мислел че на тебе ти харесва и така сте профукали сумати време вместо да се разберете и да се забавлявате...

Абсолютно съм съгласен, но на повечето жени не им допадат подобни теми на разговор :confused
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Защо? Понякога, когато е насочено става мнооооооооооого добре.

Знаеш какво ти предстои и самото очакване е влудяващо.

KnoppiX, ми на мен всеки път ми е кеф да правя/да ми правят различни неща, което май обезсмисля говоренето следкато всичко вече е свършило. А и понякога ми хрумва нещо на момента и като не мога да се синхронизирам с човека, ще си остана с пръст в... :wub:

Твъръдо ЗА говоренето по време на секс(преди и след също)!

 

3dfx го каза много добре :punk :)

Link to comment
Share on other sites

Твъръдо ЗА говоренето по време на секс(преди и след също)!

 

И аз така. Твърдо ЗА по време, преди и след. А особено "след" са ми били едни от най-интересните и приятни разговори. Някак си се премахва гадната животинска мисъл и нещата минават едно ниво нататък. Не винаги е така де, но когато се случи, е супер.

Link to comment
Share on other sites

Е това пък как го разбра? И коя е тази тема?

Само сексът? Странно. Аз пък май от доста време не виждам смисъл от сексът заради самия секс...

Господа, никой не говори за постоянно упрекване, а носочване. Когато сте несигурни в себе си го приемате за критика, но ако започнете да приемате фактът, че всеки човек харесва различни неща и че ако въпросният човек ви насочи и ви покаже какво му харесва, ще си спестите доста напразни усилия.

На мен не ми пречи, когато ми казват:икам това и това и така...После защо жените симулирали...

Ако искате да оправяте безмъвно същество, вземете си кукла. :)

 

 

Ау тука станало голем бой... И аз пак на всяка манджа вино и ракия... Мисля, че всякакви изказвания от сорта "не така бе" или "глей ся как се прави" са супер гнусни и не на място. Кексът се прави от двама души, които се обичат и по този начин делят нещо дълбоко емоционално и удоволствието от него не е само физическо. За шибинг, ръбинг и бъркане по дупките изобщо не говоря. Там е все тая, какво се говори. Обаче в нормалния (според мен) случай да кажеш на любимия "не ме ръгаш както трябва" или съответно "не ме поемаш както трябва" е най-малкото грозно. Защото физическата част е само едната страна. Не казвам, че е маловажно, но все пак не бива да се гледа само това. В тоя ред на мисли, аз пък си мисля, че като обичаш един човек и можеш да си доволен от кекса с него и без да е секс-бог...просто може... С една дума - като се говори по време на секс - да се говорят хубави неща. Упреците само пречат.

 

 

Е те гореизказалите се едва ли говорят за упреци, по-скоро за насочване. Само дето ако farell би казала "Аве я се разкарай от тая ми дупка" juji може би би казала "Мило, хайде сега изкарай и опитай малко по-насам"(примерно). Едно е да хулиш и критикуваш, друго е да насърчаваш към (не)извършването на определени действия.

 

 

Абе... И все пак трябва да се говори... За да не се окаже в един момент че ти си правил нещо без да ти допада много-много с идеята че на другия му харесва, пък той те е търпял щото си и мислел че на тебе ти харесва и така сте профукали сумати време вместо да се разберете и да се забавлявате...

 

 

И четиримата говорите едно и също и то правилно :D :punk ;)

Link to comment
Share on other sites

Е те гореизказалите се едва ли говорят за упреци, по-скоро за насочване. Само дето ако farell би казала "Аве я се разкарай от тая ми дупка" juji може би би казала "Мило, хайде сега изкарай и опитай малко по-насам"(примерно). Едно е да хулиш и критикуваш, друго е да насърчаваш към (не)извършването на определени действия.

да,разбира се че ще му го кажа директно и както аз си знам-по неприятния ,но директния начин,щото има само един човек ,който ме разбира само от един поглед,но за нещастие е само един!а иначе,на този който му ги дрънкам тия редовно, колкото по-деликатно се опитвам да му го кажа-то не захапва,да не говорим от намеци или други такива,истината трябва да му я кажа направо за да стопли за кво му приказвам :P и все пак не мисля ,че тва са хули или критики,просто с различните хора се отнасяш по различен начин,който както и от квото разбира :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ммм, кво да кажа, явно тоя приятел е някво тъпо парче...

 

Хах, след всички интелектуални спорове, тоя пост направо изби рибата ;)

 

А иначе съм много съгласен, че трябва да се говори по време на секс. Но в никакъв случай неща от типа на "Е стига деееее, недей да правиш така" или "Що не земеш а направиш еди кво си" или "Направи тва и тва" още повече "Не такааааааа, прави го ..."

 

А тва, че всеки път искаш различни неща. Не знам всеки човек си има своя гледна точка. И на мен ми харесва разнообразието, но като искам нещо ново просто или го правя, ако зависи от мен или просто си го казвам по най-нормалния начин или пък нещо от типа на "Искаш ли ... " и т.н.

В никакъв случай "Айде направи тва.."

 

Ама @Runner наистина бая се смях четейки твоя страшен завършек на 5-6 поредни поста ;)

Link to comment
Share on other sites

Ммм, кво да кажа, явно тоя приятел е някво тъпо парче...

 

Мне бе. Не е тъпо парче, ами е по cool тинейджърките да се изразяват курвенската, че да си споделят после на кафенце. Или момата ходи с освидетелстван олигофрен, или с глух човек, или просто пича е супер мишок и отвореното гадже си умира да го гърчи постоянно. Мене ако ми говори по тоя начин, без значение в леглото или извън него, направо потегля на майната си, като е голяма вероятноста да си тръгне с разбит нос. За такива пички, щото те са Пички, а не момичета, с пълна сила важи лафа за вибратора и джапанките.

 

Джентълменството си го пазим за истински момичета и жени !!! Искате уважение. Няма проблем стига и вие да уважавате. Като не уважавате не чакайте уважение.

Link to comment
Share on other sites

Мне бе. Не е тъпо парче, ами е по cool тинейджърките да се изразяват курвенската, че да си споделят после на кафенце.

 

 

Ххехехех,ами че така си е ;)

Link to comment
Share on other sites

61) спри да мучиш, много е тъпо

:punk :punk :punk
Link to comment
Share on other sites

"70) (започне да си тананика нещо на Slipknot)." :)

You are wrong, fucked and overrated

i think i'm gonna be sick and it's your fault

this is the end of EVERYTHING

you are the end of EVERYTHING

...

Slipknot - Everything Ends

 

или по лошо: Slipknot - Iowa :punk

 

You are mine, you will always be mine!

I can tear you apart, I can recombine you

...

I will kill you to love You

... няма по некрофилски текст :devil

Link to comment
Share on other sites

Мене ако ми говори по тоя начин, без значение в леглото или извън него, направо потегля на майната си, като е голяма вероятноста да си тръгне с разбит нос.

Тва за разбития нос невярвам да го направиш,или си прайш майтап.Но ако наистина така мислиш е много лошо и бих си развалил мнението за теб просто без значение дали ти пука де.

 

по темата: то по някой път от учестено дишане или пищене едва ли ще има сили да каже нещо.А и само един път една ми каза ма още в началото:По полека ве човек ти не си ли виждал жена или излизаш от затвора :wacko:

Истината е да действаш така,че да не и даваш повод да ти говори квото и да е.Секса не е разговор за мен.

Link to comment
Share on other sites

.А и само един път една ми каза ма още в началото:По полека ве човек ти не си ли виждал жена или излизаш от затвора  :wacko:

Викаш й "Бях в затвора и там ослепях" ... некой жени са мноу изнежени да й го тръкнеш по корема и вече съ е обринала цялата ... за тва бих препоръчал "ДАМИ МАЖЕТЕ СЕ СЪС СВИНСКА МАС" така нема да имат НИКВИ проблеми ся че малко ша ви миришат ... ама са свиква ....

Link to comment
Share on other sites

Тва за разбития нос невярвам да го направиш,или си прайш майтап.Но ако наистина така мислиш е много лошо и бих си развалил мнението за теб просто без значение дали ти пука де.

 

по темата: то по някой път от учестено дишане или пищене едва ли ще има сили да каже нещо.А и само един път една ми каза ма още в началото:По полека ве човек ти не си ли виждал жена или излизаш от затвора  :wacko:

Истината е да действаш така,че да не и даваш повод да ти говори квото и да е.Секса не е разговор за мен.

 

Тва за носа и аз не знам. Не съм удрял жена ама знам ли докъде мое да ме докара някоя кучка. Щото от друга страна те кучките за жени не ги броя та мое да ми апднат скрупулите. Абе ако не помогнат думите да и разбием носа с приказки мое и с действия :) Майтапа настрана мислиш ли че кучките дето се ебават с мъжете са жени ???

Link to comment
Share on other sites

Майтапа настрана мислиш ли че кучките дето се ебават с мъжете са жени ???

Мисля,че трябва по добър подход към тях,за да бъдат наебани без да ги бием защото и те са жени.

Мисля,че в този форум няма кучки.

Мисля също така,че едва ли някоя ще посмее да се ебава точно с теб,след като съм виждал внушителната ти фигура макар и само на снимка :)

 

9) обаче на тъмно изглеждаш по-добре.

Само един път го казах на една

 

и обърках бутона edit

Link to comment
Share on other sites

То не става дума за наебаването. Въпроса е в тормоза който се опитват да наложат на мъжете и в доста случаи успяват. Влюби ли се мъжа в някоя такава "дама", жална му майка направо. И не искам да смяташ, че мъжете са потърпевши само. Познавам доста мъже с характери на кучки и да ти кажа те са не по-малко грозни от жените кучки. А между другото на тъмно всички изглеждаме по-добре :) Аз лично нямам претенции да изглеждам добре и много много не ми пука как изглеждам :) Това че съм едър не пречи да се влюбя в някоя кучка и тя да ме разиграва. Ти ако си влюбен ще разбиеш ли носа на любимата, а ? :)

Link to comment
Share on other sites

А между другото на тъмно всички изглеждаме по-добре :) Аз лично нямам претенции да изглеждам добре и много много не ми пука как изглеждам :) Това че съм едър не пречи да се влюбя в някоя кучка и тя да ме разиграва. Ти ако си влюбен ще разбиеш ли носа на любимата, а ? :)

Само нос няма да разбивам при никво положение.Всеки може да бъде разиграван наистина.А пък това за тъмното не съм имал предвид теб.

Link to comment
Share on other sites

пак сте почнали да се жалвате от жените.

баси кво толкоз ви разиграват не ми е ясно? да не е свършил света кат ви е разиграла неква фуста? я се стягайте и си научете урока, та другия път да не сте от ебаната страна...

Link to comment
Share on other sites

Къде пък видя да се жалваме :) Аз критикувам и то не жените, а кучките в женски облик. Няма жалване тука приятелю. Просто изказвам отвращението си.

 

 

Без обиди...ама само човек който е изпитал подобна разигравка може да мрази техния вид толкоз много нали?Може и да не съм прав ама те първа започвам да изучавам психология....

 

 

По темата: Смях се мноо здраво всички къртат мивки не са ми ги казвали...може да съм перфектен в леглото а? :bgrin: :P :blink: :rolleyes: :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Всичките коментари са адски весели. За жалост съм чувал някой от тях и мога да кажа, че определено не ми се нравят :angry1

По време на секса няма място за много приказки, особенно от този род, говори се преди и след това, но това си е мое мнение. :blink:

Link to comment
Share on other sites

"Пуши ми се", това съм го изтърсвал няколко пъти.

 

"Пикае ми се, не ти ли се доспа?" :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...