Jump to content
BulForum.com

какво не трябва да говорим по време на секс


Recommended Posts

farrel, ти си лош човек... не, че нещо, ама ако чуя само част от тия работи, докато съм в леглото - или късам с момичето, или ставам и си отивам просто, ако не ходим. Досега не съм чувал повечето работи на живо, мисля че това е добре :)

миии,кво да ти кажа случва се!ти му казваш да млъкне,то продължава,казваш му къде да не пипа-то е нахално,накрая пипа където трябва ,ама не както трябва и в следващият момент осъзнаваш че ако просто мълчи и изпълнява всичко ще е супер,ама .......

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply
aмиии,кво да ти кажа случва се!ти му казваш да млъкне,то продължава,казваш му къде да не пипа-то е нахално,накрая пипа където трябва ,ама не както трябва и в следващият момент осъзнаваш че ако просто мълчи и изпълнява всичко ще е супер,ама .......

 

Все пак не си само ти там, има и друг човек, не мислиш ли. Ако го оставиш той да си свърши работата както трябва без да му правиш тъпи забележки, може би ефекта ще е по-задоволителен и за 2-та.

Link to comment
Share on other sites

Все пак не си само ти там, има и друг човек, не мислиш ли. Ако го оставиш той да си свърши работата както трябва без да му правиш тъпи забележки, може би ефекта ще е по-задоволителен и за 2-та.

може би да,може би не!зависи!а по някога просто ми идва отвътре :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

може би да,може би не!зависи!а по някога просто ми идва отвътре :bgrin:

 

Абе на вас жените ви идва отвътре да командвате, знам аз :)

Link to comment
Share on other sites

Мне, просто са по-големи егоистки и искат на тях да им е хубаво...

Или поне #farrell е такава. Явно изобщо не ти е пукало за тоя човек, щом си се държала така с него.

Link to comment
Share on other sites

Повечето са такива...

Link to comment
Share on other sites

Ами като се замисля и аз често ги казва тези неща...

Любимото ми е

 

4) (звъни телефона) ало? Ааа, нищо, а ти?
Link to comment
Share on other sites

накрая пипа където трябва ,ама не както трябва и в следващият момент осъзнаваш че ако просто мълчи и изпълнява всичко ще е супер,ама .......

:punk Ах, колко точно!

Май по-добрият вариант е да му кажеш или покажеш как да се прави, отколкото да си мисли, че прави нещо... :D :P

Link to comment
Share on other sites

миии,кво да ти кажа случва се!ти му казваш да млъкне,то продължава,казваш му къде да не пипа-то е нахално,накрая пипа където трябва ,ама не както трябва и в следващият момент осъзнаваш че ако просто мълчи и изпълнява всичко ще е супер,ама .......

Като, че ли най-подходящия партьор за тебе е вибратора :)

Link to comment
Share on other sites

Вие сте големи егоистки, старае се човека ся...

В крайна сметка вие сами ли го правите, или има някой до/върху/под вас?!

Link to comment
Share on other sites

Yorkie, няма да навлизам в подробности, но има толкова много начини да покажеш на един мъж какво искаш и как го искаш, без той да се засяга и дори да му е кеф, че го правиш. Егоизъм? Мне. Хич не го бих нарекла така. По-скоро познавам тялото си по-добре от него. Какво му е лошото?

вибратор?Даааааааааа, но като третото звено в леглото. Играчките са хубаво нещо...

 

...а относно играчките - Против.

Мисля, че принизяват мъжа до определена степен в очите на жената.

От позицията на жена ти заявявам, че не принизяват мъжа... Пък и има неща, които стават и за двата пола...

Link to comment
Share on other sites

Може и да си права...

...а относно играчките - Против.

Мисля, че принизяват мъжа до определена степен в очите на жената.

Link to comment
Share on other sites

А как ще се почустваш ако той ти каже, че е най-добре просто да мълчиш и да изпълняваш тва дето ти казва...

 

Или пък постоянно те упреква, че не му е достатъчно хубаво, щото не "пипаш там където трябва, а когато пипаш където трябва ,не пипаш както трябва"...

 

Изобщо...или сте с тия хора само заради секса или не се усещате.

Link to comment
Share on other sites

Ами ти ако беше чел другите постове на juji, не в тая тема, щеше да останеш с впечатление, че тя търси само секса в една връзка.

Link to comment
Share on other sites

Ами ти ако беше чел другите постове на juji, не в тая тема, щеше да останеш с впечатление, че тя търси само секса в една връзка.

 

Нещо не цепя ;)

Аз казвам добивам си впечатлението, че тя иска само секс от една...

Ти ми казваш...

Ако беше чел други неини постове щеше да добиеш впечатлението, че... (същото което и аз написах)

 

Както и да е ;)

Link to comment
Share on other sites

[От позицията на жена ти заявявам, че не принизяват мъжа... Пък и има неща, които стават и за двата пола...

А, не! Мерси съм! Наречи ме ако искаш старомоден, но... Нищо странично не обичам да ми се меси.

Link to comment
Share on other sites

Нещо не цепя ;)

Аз казвам добивам си впечатлението, че тя иска само секс от една...

Ти ми казваш...

Ако беше чел други неини постове щеше да добиеш впечатлението, че... (същото което и аз написах)

 

Както и да е ;)

Просто казах, че ако беше чел другите постове, нямаше да ти прави впечатление това...

Link to comment
Share on other sites

Ами ти ако беше чел другите постове на juji, не в тая тема, щеше да останеш с впечатление, че тя търси само секса в една връзка.

Е това пък как го разбра? И коя е тази тема?

Само сексът? Странно. Аз пък май от доста време не виждам смисъл от сексът заради самия секс...

Господа, никой не говори за постоянно упрекване, а носочване. Когато сте несигурни в себе си го приемате за критика, но ако започнете да приемате фактът, че всеки човек харесва различни неща и че ако въпросният човек ви насочи и ви покаже какво му харесва, ще си спестите доста напразни усилия.

На мен не ми пречи, когато ми казват:икам това и това и така...После защо жените симулирали...

Ако искате да оправяте безмъвно същество, вземете си кукла. :)

Link to comment
Share on other sites

Ау тука станало голем бой... И аз пак на всяка манджа вино и ракия... Мисля, че всякакви изказвания от сорта "не така бе" или "глей ся как се прави" са супер гнусни и не на място. Кексът се прави от двама души, които се обичат и по този начин делят нещо дълбоко емоционално и удоволствието от него не е само физическо. За шибинг, ръбинг и бъркане по дупките изобщо не говоря. Там е все тая, какво се говори. Обаче в нормалния (според мен) случай да кажеш на любимия "не ме ръгаш както трябва" или съответно "не ме поемаш както трябва" е най-малкото грозно. Защото физическата част е само едната страна. Не казвам, че е маловажно, но все пак не бива да се гледа само това. В тоя ред на мисли, аз пък си мисля, че като обичаш един човек и можеш да си доволен от кекса с него и без да е секс-бог...просто може... С една дума - като се говори по време на секс - да се говорят хубави неща. Упреците само пречат.

Link to comment
Share on other sites

Упреците само пречат.

Е те гореизказалите се едва ли говорят за упреци, по-скоро за насочване. Само дето ако farell би казала "Аве я се разкарай от тая ми дупка" juji може би би казала "Мило, хайде сега изкарай и опитай малко по-насам"(примерно). Едно е да хулиш и критикуваш, друго е да насърчаваш към (не)извършването на определени действия.

Link to comment
Share on other sites

Ам, juji, лошо няма, но просто с такова впечатление съм останал от това, което говориш. Лошото е, че не съм само аз този, който те е разбрал така.

 

snejko, хахахахахаахаха, ще умориш хората от смях тук... Хахахахахахаха... "Я пробвай в другата дупка"... ако щеш...

Link to comment
Share on other sites

Снежко, права си. Горните постове моят и на Жужи сме ги писали по едно и също време и аз съм закъснял. Тя хубаво е казала, че трябва да се прави тактично и един вид насочващо. Кривото реално идва оттам, че уж любимият ти човек не те задоволява и изобщо можеш да мислиш за такива неща...

Link to comment
Share on other sites

Аре стига толкова, Ф-овете - без повече тъпи упреци, а пък ние обещаваме да внимаваме в коя дупка... :)

Айде ся всички към Тони 2000 :D

Link to comment
Share on other sites

Абе... И все пак трябва да се говори... За да не се окаже в един момент че ти си правил нещо без да ти допада много-много с идеята че на другия му харесва, пък той те е търпял щото си и мислел че на тебе ти харесва и така сте профукали сумати време вместо да се разберете и да се забавлявате...

Link to comment
Share on other sites

Ми казва се веднъж два пъти и се казва мило а не по горе-споменатите начини. Или пък намирам за супер нормално след това да го пообсъдите или някой път като се заговорите да кажеш "Като направи така ми беше много хубаво" или нещо от тоя тип. Така човек сам достига до тия хубави моменти, в които нещата си идват малко по-малко на мястото...

 

И не разбирам вие правите секс първи, втори път...Ти му казваш всичок и какво вече той знае какво да прави и ти знаеш какво да правиш и просто става ей така секс ;)

 

Всичко трябва да става от самосебе си...Не така пресилено и насочено...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...