Jump to content
BulForum.com

Защо се разделихте?


Recommended Posts

Снежко, както представяш нещата наистина си взела правилното решение, когато всичко е в умерени количества е добре но ти говориш за паталогичен случай направо, така че не мисля че си заслужават компромисите и мъките. Горе главата, продължвай нататък ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

пак с депресивно самобичуващите теми сте почнали.

аз пък все не разбирам що сме се разделили, освен в един случай, когато аз прекъснах връзката - просто тя си беше влюбена в друг, а не в мен. иначе обикновено мен ме зарязват и все не ми става ясно защо или по-точно след време кат ми стане ясно вече не ми пука достатъчно, за да предприема нещо по въпроса.

Link to comment
Share on other sites

Кат ви четях постовете и се сетих за една мисъл на не помна кой...

"Човек ревнува не когато обича, а когато иска да бъде обичан" ;)

Link to comment
Share on other sites

пак с депресивно самобичуващите теми сте почнали.

аз пък все не разбирам що сме се разделили, освен в един случай, когато аз прекъснах връзката - просто тя си беше влюбена в друг, а не в мен. иначе обикновено мен ме зарязват и все не ми става ясно защо или по-точно след време кат ми стане ясно вече не ми пука достатъчно, за да предприема нещо по въпроса.

 

Честно казано и аз никога не съм разбирал защо се разделям с дадения човек!!Ей така изведнъж ми заявяват разни неща от рода на "Чуствам те вече като приятел" "Аз виждам едва ли не в бъдещето и усещам че нищо няма да стане" и незнам си там още такива подобни извинения с цел да се прикрие истината!!Да ми кажат в очите за какво става въпрос а не да ме лъжат глупово :sick

Link to comment
Share on other sites

Толкова време ми отне за да забравя случилото се...

 

Отне ми две седмици горе долу.Колкото и да е перде човек,не може да бъде напълно безчувствен.А има начини много бързо да се излекуваме... ;)

Link to comment
Share on other sites

1. ревност

2. еднообрзие

3. лиспа на диалог

4. твърде много диалог

5. изказвания, които не са били в стил "ей сега как ще и` го върна!!!"

6. моментни настроения

7. ИНАТ

 

1+2+3+4+5+6+7 = достатъчно много причини или по - скоро поводи!

 

п.с. Който иска нещо търси начини, които не - причини!

 

Крилата фраза касаеща любовта ;)

Link to comment
Share on other sites

Хората не се променят много.  :P

Ако наистина си вярваш - или си идиот, или буксуваш в калта. Ако наистина заставаш зад твърдението си - съветвам те да спреш за малко, да се огледаш и да се замислиш...

 

Иначе по темата - аз съм непоправим идиот. Имам една легенда... едно момиче, което преди 5 години завладя сърцето ми и през това време никога не го е напускала за дълго. Три пъти сме се събирали и трите пъти нещо заставаше между нас. Друг човек не съм обичал толкова силно, а и май от друг човек (освен майка ми) не съм бил обичан толкова силно. Сравнявайки кратките ни мигове заедно с другите ми връзки през тези 5 години... май няма да срещна друг такъв човек... Дори и никога повече да не бъдем заедно, аз поне съм щастлив, знаейки, че поне един човек съм обичал/съм бил обичан истински.

Днес за трети път се разделихме, след като бяхме за кратко заедно... защо - причини много. Аз отивам в друг град, в момента тя е с друг...

"Далече от очите - далече от сърцето..."

Link to comment
Share on other sites

Ако наистина си вярваш - или си идиот, или буксуваш в калта. Ако наистина заставаш зад твърдението си - съветвам те да спреш за малко, да се огледаш и да се замислиш...

 

Иначе по темата - аз съм непоправим идиот. Имам една легенда... едно момиче, което преди 5 години завладя сърцето ми и през това време никога не го е напускала за дълго. Три пъти сме се събирали и трите пъти нещо заставаше между нас. Друг човек не съм обичал толкова силно, а и май от друг човек (освен майка ми) не съм бил обичан толкова силно. Сравнявайки кратките ни мигове заедно с другите ми връзки през тези 5 години... май няма да срещна друг такъв човек... Дори и никога повече да не бъдем заедно, аз поне съм щастлив, знаейки, че поне един човек съм обичал/съм бил обичан истински.

Днес за трети път се разделихме, след като бяхме за кратко заедно... защо - причини много. Аз отивам в друг град, в момента тя е с друг...

"Далече от очите - далече от сърцето..."

 

Пич, тва наистиан е много тъжно :( Съжалявам за теб. Разбирам те - аз също съм изживял нещо подобно, само дето сега сме си заедно, но скоро има вероятност да се разделим заради градовете, както теб. Но все пак само като се замисля и ми става много много кофти. Имам чуството, че няма да мога да продължа напред без нея :(

 

Съжалявам наистина, пожелавам ти да срещнеш истинската любов отново.

Link to comment
Share on other sites

Веселяци...моята жена заминава на няколко хиляди километра от мен ей сега в събота... И какво? Радвам се за нея. Щастлив съм. И това никак няма да ми попрече. И на нея също. А с градовете е лесно. Почти една година или там поне няколко месеца карахме в различни градове и нямаше проблем. България е толкова малка в същност...

Link to comment
Share on other sites

Скорпионе,преди да наречеш afx идиот или буксуващ в калта,замисли се дали и ти не тъпчеш на едно и също място.Събирате се,разделяте се,но ако наистина се обичате-ще постъпите ли така/и от двете страни,не само от едната/?Според мен това е пунта мара,не е нормано да се събираш и разделяш няколко пъти с човек,който твърдиш,че обичаш или пък той твърди,че те обича. Не мислиш ли,че тези неща се случват просто поради страх от самотата?В момент и аз те съвтвам да спреш и да помислиш,а не импулсивно да даваш квалификации.

Link to comment
Share on other sites

абе той скорпа всичко знае и от всичко разбира, а в любовта за него тайни няма, защото е скорпион,а не защото има опит ;) и само той единствен може да знае какво къде с кого кога и защо се случва.

 

скорпи, ама напоследък много се дъниш мой човек. както ти казаха спри за малко да се дуеш (после може пак да почнеш ако искаш) и се замисли. разстоянията им пречели. аз как съм могъл 3 години да поддържам връзка от разстояние без да имаме значителни проблеми и без да се разделяме и събираме през 5 минути?

 

if_pif вече ми цитира подписа или аз съм цитирал мисълта му в подписа си - няма значение.

Link to comment
Share on other sites

защото всъщност май никога не сме се обичали.

Link to comment
Share on other sites

Бих помолил критиките да ги запазите за някого, за когото знаете всички факти. Оставям да изглежда, че вие сте прави, просто защото нямам сили, а и не намирам за нужно да ви разкажа цялата история... Макар и понякога да е приятно, сега не искам да ровя в раната, предпочитам да се калцира.

@velvet - определението дадено на afx не е базирано на личното ми мнение за него, а на думуите "хората не се променят". С това не съм съгласен.

@mobo - в момента ти се заяждаш, не разбирам какво искаш да кажеш с "дъниш", а ако държиш да го обясниш - по-добрия вариант би бил РМ. Освен това нито познаваш мен, нито нея, нито си запознат със фактите, събиращи и разделящи ни. И понеже не коментирам твоята връзка, моля те, съвсем искрено, не коментирай малкото моменти в живота ми, през които съм се чувствал щастлив. Пожелавам щастие на теб и твоята приятелка.

Link to comment
Share on other sites

Какво значи "заради разстоянието"?! Винаги ми е било много интересно. От тази година с мойта приятелка ще учим в различни градове, но не виждам пречка да продължим връзката си. Вече сме заедно година и 9 месеца, нещо такова не би могло да повлияе на чувствата. За мен това е просто едно извинение, защото се страхувате/не можете да останете за малко сами, докато другия го няма до вас. Ако наистина държите на човека, с който сте, това не е пречка!

Link to comment
Share on other sites

Какво значи "заради разстоянието"?! Винаги ми е било много интересно. От тази година с мойта приятелка ще учим в различни градове, но не виждам пречка да продължим връзката си. Вече сме заедно година и 9 месеца, нещо такова не би могло да повлияе на чувствата. За мен това е просто едно извинение, защото се страхувате/не можете да останете за малко сами, докато другия го няма до вас. Ако наистина държите на човека, с който сте, това не е пречка!

 

Абе бая сериозен проблем си е това... Нали и ти не смяташ така да караш завинаги?

 

Иначе според мен е вярно, че разстоянието не може да е причина за раздяла - освен ако има обективни неотстраними причини въобще да не могат да се съберат двамата. Не че нямам горчив опит в това обаче - той не искаше да направи достатъчно усилие, или да чака достатъчно дълго, за да сме заедно. Не мога да го обвинявам, дълго му прощавах, макар че тогава си изплаках очите.

 

После бавно започнах да забелязвам отново, че светът е прекрасен :love

Link to comment
Share on other sites

Какво значи "заради разстоянието"?! Винаги ми е било много интересно. От тази година с мойта приятелка ще учим в различни градове, но не виждам пречка да продължим връзката си. Вече сме заедно година и 9 месеца, нещо такова не би могло да повлияе на чувствата. За мен това е просто едно извинение, защото се страхувате/не можете да останете за малко сами, докато другия го няма до вас. Ако наистина държите на човека, с който сте, това не е пречка!

 

 

Абе бая сериозен проблем си е това... Нали и ти не смяташ така да караш завинаги?

 

Иначе според мен е вярно, че разстоянието не може да е причина за раздяла - освен ако има обективни неотстраними причини въобще да не могат да се съберат двамата.  Не че нямам горчив опит в това обаче - той не искаше да направи достатъчно усилие, или да чака достатъчно дълго, за да сме заедно. Не мога да го обвинявам, дълго му прощавах, макар че тогава си изплаках очите.

 

После бавно започнах да забелязвам отново, че светът е прекрасен  :love

 

Аз имам лично горчив опит с такова нещо и бих казал че от разтояние нищо нестава!!Това е едно мъчение нищо повече и най-вече губене на време!!Държиш на даден човек но щом неможе да сте близко тогава между вас няма нищо!!Трябва да има физичекия контакт(неразбирайте секс става въпрос за обшуването) иначе нищо не се получава а виждането от дъжд на вятър не е добро решение в случая :)

Link to comment
Share on other sites

Пак ще ви го кажа - може. Всичко може. Може да се разкапе връзката, може и да не се разкапе. Ей ме на примерът за второто.

Link to comment
Share on other sites

Пак ще ви го кажа - може. Всичко може. Може да се разкапе връзката, може и да не се разкапе. Ей ме на примерът за второто.

 

И колко време е минало от когато сте далече един от друг?? :confused Доколкото знам е малко даже няма и месец нека мине малко повече време и тогава да видим какво ще стане ама почти на 100% съм сигурен че ще изникне сериозен проблем!!Може и да го решите ама може и всичко да се скаше както казваш!!Или пък ако не се скапе нещата няма да са същите :punk

Link to comment
Share on other sites

Една година в различни градове и почти един ден на различни континенти. Трябва да ти кажа, че е абсолютно едно и също... Знам, че не ми вярваш, но както и да е. А като си 100 сигурен за сериозния проблем, може ли да ми кажеш, какъв ще е? Искам да мога да се подготвя...

Link to comment
Share on other sites

Една година в различни градове и почти един ден на различни континенти. Трябва да ти кажа, че е абсолютно едно и също... Знам, че не ми вярваш, но както и да е. А като си 100 сигурен за сериозния проблем, може ли да ми кажеш, какъв ще е? Искам да мога да се подготвя...

 

Възможностите са безкрайно много!!Примерно приятелката ти е сваля някой много готин и тя решава че той е по-готин от теб и ти казва да не я чакаш!В последсвие се оказва че той само е лъже и тя иска се върне при теб примерно!!Или пък един ден и хрумва че никога повече няма да се върне в Бълагрия щото в чужбина е по-яко и ти трябва да идеш при нея пък ти има серизона работа тук!!Е още сумати такива варианти са възможни но сега не ми се мисли пък и тези двата вече съм ги срещал няколко пъти и немисля че са невероятни.

Link to comment
Share on other sites

ОК, прав си. Възможно е. Разбира се, дори е много възможно. И двата варианта в моя случай не са приложими. И пак - частен случай. Нали това ти казвам и аз - и така и вака. Разстоянието може да пречи ужасно много, може да пречи малко или да не повлияе (въпреки че пак си е гадно).

Link to comment
Share on other sites

Според мен не може да съществува нормална връзка от разстояние. Но в същност разстоянието не е толкова важно, по-важни са интервалите през които се виждате.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...