Jump to content
BulForum.com

Live Soccer Streams


RIP

Recommended Posts

pplive напоследък има проблеми със спортните канали.Използвай TVAnts.

За повече информация и актуални линкове: http://www.myp2p.eu/ и форумът към него.

 

благодаря за инфото. сега ще пробвам :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 410
  • Created
  • Last Reply
Оказва се, че покрай световното, сървърът на TVAnts се претоварва и понякога няма връзка. :(

 

... и какво се оказа - че реално погледнато не може да се "stream-ва" това световно :blink: :confused

Link to comment
Share on other sites

http://www.thedailypunt.com/live/

та в този сайт май има абсолютно всички мачове които се играят в момента на живо.аз търсих от втора японска дивизия и я има...има даже западни и северни дивизии в швеция.абе май е най якия сайт за резултати на живо

Link to comment
Share on other sites

http://www.thedailypunt.com/live/

та в този сайт май има абсолютно всички мачове които се играят в момента на живо.аз търсих от втора японска дивизия и я има...има даже западни и северни дивизии в швеция.абе май е най якия сайт за резултати на живо

 

Яко, ама тука говорим за даване директно на мачовете, не само за резултати ;)

Link to comment
Share on other sites

... и какво се оказа - че реално погледнато не може да се "stream-ва" това световно :blink: :confused

 

TVUPlayer

 

Избираш си канал и готово. Повечето ги дават по ESPN 1/2.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ебати, аз ли съм паднал от луната, или P2P стриймовете са яко подгонени? Навсякъде са почнали да дават само каналите, на които ще се дават мачовете, без линкове (а повечето канали ги няма в channel list-а), само tvmix не е ъпдейтван днес... А, и PPLive пък няма тотално channel list освен онлайнския, който е на йероглифи и малко трудно се разбира.

 

Та търся стрийм за Динамо Загреб - Арсенал, или по чудо Омония - Литекс. Динамо го дават по Dubai Sport 1 ако ще е от полза...

 

Edit: Намерих - http://www.live.ae/en/ като се изисква Real Player. И все пак ще съм благодарен ако някой даде друг листинг сайт, защото за тоя стрийм само дето не съм преспал с някой/я...

Link to comment
Share on other sites

TVUPlayer

 

Избираш си канал и готово. Повечето ги дават по ESPN 1/2.

А тук дават ли и други мачове?!

И въобще кажете най-добрият стрийм за гледане на футболни мачове и т.н....само да не е на Windows Media Player :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Няма най-добър стрийм ;) Инсталирай си всички програми от http://asiaplate.com/live.today.htm и ползвай линковете от същия сайт, или tvmix.net. Също ако имате интерес към мач, който го няма на тези два сайта - питайте тук.

Link to comment
Share on other sites

10x,ся ще ги пробвам :)

Аз сега съм с TVU Player и от там гледам,ама....малко засича(е мисля,че т'ва си е нещо обикновено) :)

Аз най-вече за мачове на West Ham да гледам...и за това :)

 

Значи,утре ще потърся из тези програмки дали ще дават West Ham - Charlton,щото няма да съм тук....А ако някой друг намери преди това дали ще го дават,нека да напише тук...Мн0го благодаря :)

 

Мачът е на 19 Август

Link to comment
Share on other sites

Рано е да се види за другия уикенд чак... някъде 2-3 дена по-рано излизат, в най-ранния случай.

Link to comment
Share on other sites

някой ползва ли tvants? аз хванах един канал, ама има само звук. картина няма. виждам, че ползва wmp интерфейса за да предава ...

Link to comment
Share on other sites

Понеже почва новото първенство в Англия и искам да го гледам си инсталирах TVU Player. Ама гледам много малко спортни канали има. По някой от тях дават ли мачовете? Могат ли да се Add-ват още канали и какво всъщност още трябва да инсталирам?

Link to comment
Share on other sites

Има общо 5-6 програми, подобни на TVUPlayer, които припокриват какво дават - ако даден мач не се дава по PPLive, то се дава по PPStream или TVAnts. В общи линии е така ;)

 

Най-новите версии на програмите са тук

Link to comment
Share on other sites

Chelsea - Liverpool 17:00 - TVAnts, PPStream

kanali po koito shte se izlu4va: Shandong, Shanghai za TVAnts i QSIV za PPStream

 

v 4:30 sutrinta RedBull - Barcelona - SopCast, TVAnts, PPStream

kanali po koito shte se izlu4va: MK Sports za parvite 2 i QSIV za PPStream

 

Ami dano informaciqta da e vqrna ina4e kakvo da vi kaja... tezi ma4ove mi se vidqha nai-interesni za tova samo tqh drasnah :)

Link to comment
Share on other sites

Ajax - PSV по KTV3 @ TVAnts (19:00) ми се струва по-интересен от лигавенето на Барселона срещу некви анонимници ;) Също и Хановер - Вердер @ CCTV5 може да представлява интерес в 18:00.

Link to comment
Share on other sites

Абе хора как ги правите тези програми да са на английски. На мен ми излизат само някакви знаци вероятно защото не ми е е на английски. Примерно за пп стрийма кка да го направя да ми е на англкийски?!?

Link to comment
Share on other sites

Благодаря все пак. А да питам пак нещо за пореден път: Къде гледате кои мачове къде ще ги дават? И не ми казвайте само в Гъгул защото търся ама не става или кажете нещо ако има някакви тънкости в търсенето.

Link to comment
Share on other sites

Ммм,добре де.....Като си включа PPStream и ми се отваря с някъв такъв черен скин и няква риба ли е кво е гахахахах :)

Има на него нещо като "Search",пиша си там името на програмата,давам "Enter" и ми се включва Mozill-ката и някви линкове с йероглифи ми дава.Да допълня,не съм се регистрирал никъде(това проблем ли е?).

И какво трябва да се прави?! :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...