Jump to content
BulForum.com

Live Soccer Streams


RIP

Recommended Posts

  • Replies 410
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...

дайте линк за олимпиакос-рома, щото страницата от която си ги набавям в момента не може да ми се отвори ... а и няма к'во да се гледа по тая скапана телевизия. челси-барса не дават, по raiuno са вълците, ама кретените от евроком както винаги са го спряли :angry1

Link to comment
Share on other sites

дайте линк за олимпиакос-рома, щото страницата от която си ги набавям в момента не може да ми се отвори ... а и няма к'во да се гледа по тая скапана телевизия. челси-барса не дават, по raiuno са вълците, ама кретените от евроком както винаги са го спряли :angry1

Ето тук!

Link to comment
Share on other sites

дайте линк за олимпиакос-рома, щото страницата от която си ги набавям в момента не може да ми се отвори ... а и няма к'во да се гледа по тая скапана телевизия. челси-барса не дават, по raiuno са вълците, ама кретените от евроком както винаги са го спряли :angry1

 

по принцип най-добрия вариант е да имаш Сопкаст,ППСтрийм и евентуално ППлайв(ако е различно от предното) вчера примерно Реал ги даваха само по Сопкаст и реших и нея да сваля(имах само стрийма)но като го пуснах и си го изгледах до края без никакъв проблем и без забавяне ;)

Link to comment
Share on other sites

От месеци пробвам, но така и не става! Свалял съм по няколко версии на ППЛайв, сега и Сопкаст, но все не тръгва. Какво правя не както трябва, да му се невиди?? Моля, помогнете.

Ето скрийн на положението със Sopcast.

 

http://img181.imageshack.us/img181/8919/untitledxv9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Няма ли някои линкове за БГ мачове :lol: като Левски - Ботев хххххх :D

 

ЕДИТ : А случайно да има за Тотнъм - Уест Хям?

Link to comment
Share on other sites

Няма ли някои линкове за БГ мачове :lol: като Левски - Ботев хххххх :D

 

Шокиращо, китайците нямат интерес в нашето първенство :D Пустиняци...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

за РОМА- ШАХТЪОР нещо да знете от каде да го гледам

 

EDIT: За РОМА вобще ли няма или няма да го дават , ако някой знаек от каде мога да гледам на Рома мачовете да пише , ша го черпа една бира ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...