Jump to content
BulForum.com

Live Soccer Streams


RIP

Recommended Posts

  • Replies 410
  • Created
  • Last Reply
От къде мога да дръпна pplive-линка от първия пост не бачка.

 

А нали ми трябва тази програма за да гледам онлайн.

http://www.recordstreaming.com/download/pplive.exe

пробвай тука

 

тряат ти доста програмки за онлайн мачовете

http://www.myp2p.eu/

http://www.football-live.hit.bg/

ей тука разгледай

Link to comment
Share on other sites

дръпнах пп ливе и пп стреам

сега какво?

Предполагам си ги инсталирал . Отиваш на един от двата сайта тарсиш мачове събота 9 има неделя и през седмицата ) влизаш и си избираш мач . Показва ти в ляво на таблицата канала , който предава и езика му а отгоре на таблицата програмата си пише . Засичаш водоравно и отвесно и натискаш и чакаш да тръгне :)

Link to comment
Share on other sites

След около 10 мин ще почне мача Арсенал - Ман. Юнайтед дайте да се разберем през коя програма и на кой канал да го гледаме да не насича . не вярвам да съм само аз мераклия за гледане на този мач .

Link to comment
Share on other sites

След около 10 мин ще почне мача Арсенал - Ман. Юнайтед дайте да се разберем през коя програма и на кой канал да го гледаме да не насича . не вярвам да съм само аз мераклия за гледане на този мач .

 

видях че ще го дават по ESPN-а през e-televizor или gledai.tv смяташ да го гледаш ?!

Link to comment
Share on other sites

Ами добре, понеже я нямам, сега ще я инстална и идвам. Аз предлагам през това време да се погрижиш за биричката, че тоя мач ми се струва да е хубав ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм през SHTV @ PPSTream първия линк. Напоследък PPMate ми е ужасно лагав, по-рано ми беше любимата програма :(

Link to comment
Share on other sites

Аз ще зяпам ЕСПН през ТВ-Антс . Айде дано стане добър мач и Арсенал победят. :punk Приятно гледане :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Абе я дайте линк за последната версия на PPStream, че като е пускам ме пита нещо YES/NO и явно иска ъпдейт, ама като дам ЙЕС и ми дава няква грешка на файл update.exe.

Link to comment
Share on other sites

tvantstrojantb0.png

 

някой има ли обяснение на това?

 

тея програми за live stream ги ползвам от бая време, линковете си ги вземам винаги от 1-2 места, но досега такава гяволия не е ставала.

Link to comment
Share on other sites

Знам, че всички гледате Тотнъм - Манчестър, ама къде е с най-добро качество? Аз гледам от втория линк на ESPN ама е леко кофти качеството...

Link to comment
Share on other sites

Знам, че всички гледате Тотнъм - Манчестър, ама къде е с най-добро качество? Аз гледам от втория линк на ESPN ама е леко кофти качеството...

 

Ами не знам за другите,но при мен се гледа много добре на първия линк на Шанхай ТВ. ;)

Link to comment
Share on other sites

някой има ли обяснение на това?

 

тея програми за live stream ги ползвам от бая време, линковете си ги вземам винаги от 1-2 места, но досега такава гяволия не е ставала.

 

Обяснението е NOD32 :lol: Антивирусна = Клоунска :) Най-редовно обикновени файлове биват обявявани за вируси, нищо чудно и тоя случай да е такъв.

Link to comment
Share on other sites

Имам сериозен проблем със програмите за стрийм.Зареждам линковете от известните вече сайтове,буфера почва да зарежа но ни картина ни звук тръгват...чакам достатъчно да зарежда(20-30 мин го бях оставил)но пак нищо.До онзи ден гледах мачове без проблем днес реших да погледам купа уефа малко и ...йок му

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...