Jump to content
BulForum.com

Live Soccer Streams


RIP

Recommended Posts

и в крайна сметка някой гледа ли мача нормално...?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 410
  • Created
  • Last Reply

айде 1-0 за барса :punk го го рони :love

 

edit: съдията е на път да изпуисне мача :D 2-ри жълт и червен за карлош и 2та за оспорване на съдийско решение :)

Link to comment
Share on other sites

стенли ти видя ли 'дузпата' ?? тоя садия може да напише някоя книги в стил фантастика :) личи му че има фантазия

Link to comment
Share on other sites

айде 1-0 за барса :punk го го рони :love

 

edit: съдията е на път да изпуисне мача :D 2-ри жълт и червен за карлош и 2та за оспорване на съдийско решение :)

Беше директен червен и май нещо друго е казал Карлош на съдията, не е било заради оспорване :)

Link to comment
Share on other sites

Беше директен червен и май нещо друго е казал Карлош на съдията, не е било заради оспорване :)

ми насече ми тогава и видях само като показваше червения :tongue и си помислих, че е имало жълт преди това :D

Link to comment
Share on other sites

имаше и първи картон...не видях 2рия но в мач на такова ниво да извадиш червен картон за оспорване.... незнам къв трябва да си... то се видя че съдията развали мача...преди няколко дни гледахме нещо подобно но без дузпа

Link to comment
Share on other sites

На мен си ми тръгват доста програми на достъпна :)

Пробвай със Сопкаст, даже и CCTV5 тръгва :D

А на TV Ants има доста спортни, които също тръгват, просто трябва търпение да ги налучкаш :)

Link to comment
Share on other sites

На мен си ми тръгват доста програми на достъпна :)

Пробвай със Сопкаст, даже и CCTV5 тръгва :D

А на TV Ants има доста спортни, които също тръгват, просто трябва търпение да ги налучкаш :)

Te trugvat chakam 5 minuti za buffer...gledam 5 sekundi i posle pak bam 10 minuti buffer,za da gledam otnovo 5 sekundi... :angry1.

Link to comment
Share on other sites

Не, нямах това предвид ;) Под тръгват разбирай, че ми вървят без да засичат :)

Link to comment
Share on other sites

Днес къде ще дават супер-дербито Милан - Интер ?

Много се объркаха нещата заради това изтегляне на часа :angry:

BandSports, Brasilien щяли да го дават от 21:30 БГ време...

Сега като си я включа в 19:00 незнам дали ще го пуснат... :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

абе някой гледа ли уест хем - боро, щото на мен от линка ми отваря някъв тъп бейзбол. кажете откъде да го пусна.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Хайде някой ако знае да каже по кой канал ще дават световното моля

 

pravo.gif

По Канал1 откриването е от 18, а Германия - Коста Рика от 19. В 22 ще дават Полша- Еквадор

Link to comment
Share on other sites

a бе, нещо pplive-а не зацепва ... в смисъл, че изобщо не почва да "набира" (отчита трафик). какво става? т'ва световно ще може ли да се гледа на китайците?

Link to comment
Share on other sites

a бе, нещо pplive-а не зацепва ... в смисъл, че изобщо не почва да "набира" (отчита трафик). какво става? т'ва световно ще може ли да се гледа на китайците?

pplive напоследък има проблеми със спортните канали.Използвай TVAnts.

За повече информация и актуални линкове: http://www.myp2p.eu/ и форумът към него.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...