Jump to content
BulForum.com

Live Soccer Streams


RIP

Recommended Posts

Weekend Football:

 

Saturday 19th

 

Scottish Premiership

1230 GMT Celtic v Rangers mrc football(sopcast)

 

English Premiership

see previous post by peja

 

German Bundesliga

see previous post by peja

1430 GMT Werder Bremen v Wolfsburg cctv5

 

La Liga

see previous post by peja

1700 GMT Getafe v Osasuna cctv5

 

Seria A

1930 GMT Roma v Juventus shanghai sports

 

Sunday 20th

 

English Premiership

see previous post by peja

 

La Liga

see previous post by peja

+ two additional unknown for now matches

 

Seria A

see previous post by peja

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 410
  • Created
  • Last Reply

Уигън ще се гледа .. здрав мач би трябвало да е ;) Благодарим и на двамата за линковете, страхотна работа вършите :)

Link to comment
Share on other sites

След като имам PPLive как да си пусна канала по който дават мач.. :confused

 

Отваряш си програмата --> в taskbar-а ти се появява иконата на pplive --> цъкаш с десен бутон на нея --> избираш първото над чертата, за да смениш езика на английски. Предполагам, че оттам нататък ще се оправиш... А и peja вероятно скоро ще направи tutorial. Благодаря за милите думи Весо. Стараем се. Може да измислим нещо и за директни Link-ове към каналите, което трудно, защото се сменят постоянно, но...има начини...

Link to comment
Share on other sites

Wigan - Arsenal специално ще го дават по Диема +

 

Да, там го и гледам, не бях проверил кво ще дават и очаквах дербито на кръга да е по Д Екстра ..

Link to comment
Share on other sites

Да, там го и гледам, не бях проверил кво ще дават и очаквах дербито на кръга да е по Д Екстра ..

Само, че дербито на кръга е Chelsea - Newcastle U. което ще е по ДЕ.

Link to comment
Share on other sites

20:30CET Roma - Juventus

 

Guanadong Sports (PPLive, PPStream, QQLive)

Shanghigh Sports (PPlive, PPstream)

 

някой ще даде ли линк към тези двата ... или да каже, дали това е един от тях

post-1128-1132413330_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Аз днес си инсталирах PPLive, обаче като си избера някой канал ми излиза едно съобщение check your cinnection.Аз нет си имам, а то нещо се съмнява в това май...Идеи?

Link to comment
Share on other sites

Предполагам, че си с новата версия, за която нищо не мога да ти кажа, защото не съм я ползвал, а има бая разлики от старата. Ако си навит да ползваш старата, мога да помогна...иначе някой друг да казва.

Link to comment
Share on other sites

Ами аз съм с версия 1.0.7.3 Потърси я в google...има я на много китайски server-и. Малко е трудно да се оправи човек с тях, но има иконки, които подсказват, къде да цъкнеш, за да сваляш. Ако толкова не можеш да си я намериш, ще ти потърся, но не смятам, че ще ти е такъв проблем чак. А след това предполагам, че с нея няма да имаш особени проблеми. Всичко е много лесно.

Link to comment
Share on other sites

Аз като се опитах да търся по-старата версия в тая джунгла от знаци и символи и настръхнах :tongue Ама сега пробвах с тая, дето я имам и тръгна някакъв мач, макар и много лаг да има.А съм на Д+ уж...Жоро, мерси за помощта :)

Link to comment
Share on other sites

ето ти. по-малката по размер е 1.0.7.3 ... обаче аз продължвам да не мога да се свържа. сега ще ползва по-новата версия, макар да ми е "тъмна индия" :inqn

 

а бе, на новата версия къде и е "джвачката" за смяна на езика?

Link to comment
Share on other sites

Тези от ППлайв си ъпдейтват каналите когато им скимне и понякога остават даден канал без линк и ти казва "провери си нета", което е боза. Ако искате да ползвате ППЛайв най-новата версия е отлична. За да гледате канали единствения добър начин е от този линк Пускате и чакате малко за да захпе както трябва. Аз предпочитам sopcast за streamings.

Link to comment
Share on other sites

сега от един форум на рома разбрах, че нито Guangdong sports, нито Shandong sports ще го дават

 

бил по Shanghai Sports

 

някой ако може да даде линк към този канал, ще му бъда благодарен

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да даде директен линк за мача Реал Мадрид-Барселона? :)

 

Sopcast

 

И по Shanghai го дават.

 

Сега ще видя за Roma - Juve. В момента обаче не мога, защото ми трябва трафика за друго и е важно, а за да проверя, дали работи, трябва да го пусна...

 

EDIT: Супер много хора от Англия, САЩ и къде ли не го ръчкаме, но никъде не откривам нищо работещо за Roma - Juve...съжалявам...

 

EDIT2: Намерихме нещичко...

Roma - Juve

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...