Jump to content
BulForum.com

Както е взеизвестно: "Шопите са тъпи по дефаулт"


ThE_UfO

Recommended Posts

Трябваше да даде на задна и да забие спирачки. После да слезе и да го напука с шамари. :D

Link to comment
Share on other sites

Трябваше да даде на задна и да забие спирачки. После да слезе и да го напука с шамари. :D

 

Е ти ако мислиш че шофьора на рейса е разбрал че тоя скача... Както виждаш делничен ден в София, следобяд към 1700, претъпкан рейс, потни пенсионери, шофьора едва ли е разбрал какво става ;)

+ това е моста на любовта, може да е бил фюубен но да са му резнали кфитанцията :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ако бях на шофьора слизам и му вкарвам един шамар по бузката. :P  :bgrin:

А иначе къде другаде вкарваш шамари? (освен по бузката) :unsure: + че типа беше с каска.

 

Според мен пък такива неща трябва да ги има. Ако го е накарало да се почувства по-добре и му е вдигнало адреналина, защо не? :huh: Типа си е направил кефа, а ние седим и му обсъждаме действията.Некак си в случая не знам кои са тъпи :unsure:

Link to comment
Share on other sites

А иначе къде другаде вкарваш шамари? (освен по бузката)  :unsure:  + че типа беше с каска.

 

Според мен пък такива неща трябва да ги има. Ако го е накарало да се почувства по-добре и му е вдигнало адреналина, защо не?  :huh: Типа си е направил кефа, а ние седим и му обсъждаме действията.Некак си в случая не знам кои са тъпи :unsure:

 

 

това изобще не ме накефи ако е екстремен спорт поне да не застрашава някой , бати глупавите шопи , ми ако рейса беше тръгнал докатао слиза и другуя мине през него , как во ще кажеш на майкаму ми то му стана по добре малко адреналинче :sayjin :sayjin , такива хора не заслужават уважение :angry: :angry:

Link to comment
Share on other sites

Бахти и консервативните пловдивчани дето сте, бати и снобския град където сме. Прави си купона челяка, забавлява се без да застрашава абсолютно никой. В Пловдив скоро такова нещо няма да видим, защото освен чалга, " фолк певици " и " лоши момчета " друго няма.

Link to comment
Share on other sites

Абе, само мен ли ме дразни все по-честата употреба на израза "по дефаулт"? Някак си не е хич български и може спокойно да не се ползва за щяло и нещяло. :P

Съжалявам, че не съм по темата, но се дразня на такива явления.

Link to comment
Share on other sites

Абе, само мен ли ме дразни все по-честата употреба на израза "по дефаулт"? Някак си не е хич български и може спокойно да не се ползва за щяло и нещяло. :P

 

i az po4nax da se drazna imame xubav ezik a si4ki polzvat nqkvi nasrani dumi4ki kato default i nqkvi prosto sakra6teniq koito polovinata ne gi razbiram.....kvo tolkova li vi marzi mi pi6ete pls , nz , 10x , u , i o6te 12012 vida gluposti

Link to comment
Share on other sites

Бахти и консервативните пловдивчани дето сте, бати и снобския град където сме. Прави си купона челяка, забавлява се без да застрашава абсолютно никой. В Пловдив скоро такова нещо няма да видим, защото освен чалга, " фолк певици " и " лоши момчета " друго няма.

 

Ами ела да видиш тогава, как е се мятам върху автобуси от античния театър, доста по-весело е, а и неползвам каска.

Link to comment
Share on other sites

Ами ела да видиш тогава, как е се мятам върху автобуси от античния театър, доста по-весело е, а и неползвам каска.

Е незнаех, че имаме такъв по4итател на екстремнит спортове във форума. Мислих те за фен на животинките. Смятам да приема покана ти :D

Link to comment
Share on other sites

Във всяка тема винаги ще се намери някой ФИЛОЛОГ да се намеси, да си изкаже компетентното мнение за кирилицата и за латиницата, за чуждиците и заемките, за на баба му фърчилото... Я защо било дефаулт, що било лимбус, ами не инбус, защо някои пишели на латиница, трети пък правописни грешки правел... Еми много просто, неможе всички да са КОМПЕТЕНТНИ ФИЛОЛОЗИ ПРОФЕСОР-АКАДЕМИЦИ като вас!

Link to comment
Share on other sites

Мен пък ми е много интересно кой е живял в София, със софиянци... Поне година... че да се изказвате всички колко са тъпи шопите като цяло ;)

Link to comment
Share on other sites

Селиндбър от всякъде!!Няма ли си п :censored2: да си играе ами се занимава с глупости!!Само як бой малко ще му дойде :)

Link to comment
Share on other sites

Мен пък ми е много интересно кой е живял в София, със софиянци... Поне година... че да се изказвате всички колко са тъпи шопите като цяло ;)

 

Никой, само ти! :ghost

Link to comment
Share on other sites

четох за тоя във вестника...

някъв мармот или нещо такова..един път се спукал с някво колело по някъв склон, паднал, и си разпрал топките...бахти пича

Link to comment
Share on other sites

четох за тоя във вестника...

някъв мармот или нещо такова..един път се спукал с някво колело по някъв склон, паднал, и си разпрал топките...бахти пича

 

Който го е страх от мечки да не влиза в гората

Link to comment
Share on other sites

Бахти и консервативните пловдивчани дето сте, бати и снобския град където сме. Прави си купона челяка, забавлява се без да застрашава абсолютно никой. В Пловдив скоро такова нещо няма да видим, защото освен чалга, " фолк певици " и " лоши момчета " друго няма.

 

С дълбоко чувство на огорчение трябва да се съглася...

Истината е, че нашия хубав град заприличва все повече на село...

София е светлинни години напред. Там хората имат самочувствие, нямат комплекси (повечето де) и знаят как да се забавляват. А това вашето е тъпа провинциална завист.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...