Jump to content
BulForum.com

Както е взеизвестно: "Шопите са тъпи по дефаулт"


ThE_UfO

Recommended Posts

@AssassiN: Точно казано, за доста хора живота е : барове, кръчми, фиркане, компютри, бира, интернет, простотии, спане, ядене... Може и в обратния ред B)

Link to comment
Share on other sites

аз също съм съгласен че се превръщаме в "чалгарско" градче , но според мен , никой не им завижда , аз съм за екстрималните спортове но нека не застрашават никого , да одят да си трошат главите някаде другаде :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

@AssassiN: Точно казано, за доста хора живота е : барове, кръчми, фиркане, компютри, бира, интернет, простотии, спане, ядене... Може и в обратния ред  B)

 

Пропусна срането...друго си е да се забиеш в кенефа с новия брой на PC Mania и да не излезеш 2-3 часа...

Link to comment
Share on other sites

С дълбоко чувство на огорчение трябва да се съглася...

Истината е, че нашия хубав град заприличва все повече на село...

София е светлинни години напред. Там хората имат самочувствие, нямат комплекси (повечето де) и знаят как да се забавляват. А това вашето е тъпа провинциална завист.

По-скоро Софианци са комплексарите, защото си мислят, че цяла България ги мрази и за това те не обичат Пловдивчани и най-вече да им се говори на майна. Един приятел така в казармата попадна в рота, в която половината бяха Софианци и като кажеше майна (а той често я употребява) и подивяваха. :D Но не е лъжа, че и Софианец му стана най-добрия приятел там.

Извод: Комплерсащината е в главите ви.

Link to comment
Share on other sites

По-скоро Софианци са комплексарите, защото си мислят, че цяла България ги мрази и за това те не обичат Пловдивчани и най-вече да им се говори на майна. Един приятел така в казармата попадна в рота, в която половината бяха Софианци и като кажеше майна (а той често я употребява) и подивяваха. :D Но не е лъжа, че и Софианец му стана най-добрия приятел там.

Извод: Комплерсащината е в главите ви.

 

Извода е грешен... освен това на софиянци им е през кура ти какво си мислиш за тях. Имат високи заплати, уреден град, хубави жени(голяма чат от тях са от провинцията, но все едно, те веднъж попаднали там само драпат да се задържат), здрави дискотеки, магазини, кина, абе всичко си имат...

НАЙ-ВЕЧЕ ИМАТ САМОЧУВСТВИЕ, ДОРИ И САМО ЗА ТОВА МИ ХАРЕСВАТ...

Link to comment
Share on other sites

Като пътуваш за някъде с кола, и отнякъде изкача бясно в най-неподходящия момент, кола със Софииска регистрация и ти взима предимството. Казваш си:"майната ти тъп шоп, кфо ми се надуваш с тая нова кола", или "баси тея шопи кфи коли карат, а са баси педерастите на пътя", или "еее, пак тате е дал пари за мерцедесче". Софиянеца си казва: "бягай от пътя с тоя курник бе, селяндур"

В случая кой на кого завижда? Кой е комплексаря и кой е селяндура ;) Примери бол, кажи ми кой софиянец ще каже, брейй тоя от провинцията по-добре от мене, докато "провинциалните копеленца" все лаят - ау, тея зимат повече пари, Сф е другата България, дъра-бъра сто чадъра...

Link to comment
Share on other sites

Е незнаех, че имаме такъв по4итател на екстремнит спортове във форума. Мислих те за фен на животинките. Смятам да приема покана ти  :D

Ами виж ми ника, как да не полетя малко.

 

Супер изродия :) мнооо ме кефи ако някой се сети къде има сравнително нисък надлез в плд и е навит да каже :РР

 

Античния театър :D

Link to comment
Share on other sites

Защо ми се струва, че ако това го беше направил някой от Пловдив, отзивите щяха да са:"Баси якото, майна...", "Това само Майна може да го направи..." и т.н. ;)

Иначе мен ме изкефи много - да не би да има връзка с предаването на Найден и Гроши "No Connection" :D

Link to comment
Share on other sites

Защо ми се струва, че ако това го беше направил някой от Пловдив, отзивите щяха да са:"Баси якото, майна...", "Това само Майна може да го направи..." и т.н. ;)

Пак щях да кажа, че е прост и че трябва някой да го напука с шамари. :D
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Какво значение има от кой град е този тип? Ако го беше направил някой от Стамболийски, щяхте да кажете "ебахти малоумните стамболи..." ... там, както и да е, жител на град Стамболийски ;)

 

Това разпределение по градове е глупаво.

Иначе е факт, че се превръщаме в Чалгатаун.

Но темата не е за това.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Че той пича може да си е от някое селце до СФ се пак никой не го познава та да каже Шопландец е :)

Интересно ми е кой тръгна да гони след като скочи?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...