Jump to content
BulForum.com

XBOX 360 vs Playstation 3


Lil Scrappy

Koq ot dvete shte si vzemete ?  

195 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

единственото място където кутията с помия ше има предимство е тъпата америка на бил гей(тс)

и то ше е заради лайна като halo

и тея от майкрософт ако си мислят че с некоректната си политика ше успеят.тва че са хвърлили трохи на някви мазни дивелъпъри дето на са зарадвали конзолния свят с нищо оригинално да говорят против сони,....

Приател аи стига вече че ми наду главата

ще си говорим като излезнат и двете конзоли

личи че си фен на ПС3 но това не означава че трябва само да плюеш майкрософт

спри се се вече

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

прочети по внимателно и ще видиш че съм написал само верни неща,които не биха те дразнили ако имаш по дълга конзолна гейм кариера(ебаси как се изразих) тоест да не си почнал от последното поколение

а и виж горе гласовете.даже в изцяло пе це ориентиран форум предпочитат сони-то

Link to comment
Share on other sites

И аз мисля,че EazY-E е прав,за нещата които говори относно конзолите.Междудругото нали вече излезна Х-БОХ 360.Колко струва????

Още е няма

пускат е в продажба точно след 7 дена (на 22 този месец)

http://www.ebgames.com/ebx/categories/systems/xbox360/

без игри с фул екстри ще е $400 ако не се лъжа

но определено ще си заслужава

Link to comment
Share on other sites

цената е за чужбина.за конзолите е по различно.например ps2 беше обявено като излезе за доста по малка сума от колкото го продаваха тук.а тук с продаваше за 1200 лв.така ше е и с предстоящите конзоли.тук ще са дооста по скъпи което си е чиста проба обир !!!!!

и сметнете това че ако нямате hdtv няма смисъл да си ги купувате,то цъкането излиза над 3000 лв

за телевизор който ше поддържа висока резолюци и съответната конзола

Link to comment
Share on other sites

Ето една нова новина:

Microsoft планира купон в пустинята, за да отбележи пускането в ход на 22 ноември на новата си конзола - Xbox 360. Купонът е за административния екип и 3,000 геймъри. Те ще празнуват и играят новата конзола в неразкрито място в Южна Калифорния. Геймърите са избрани чрез регистрация в сайта на Xbox. Ще има музика, храна, забавления и игрални станции за Xbox 360. Но има уловка. Microsoft предлага на победителите само билети за влизане. Това означава, че геймъра трябва да се грижи за собствен транспорт и квартира.

 

Забавата ще започне от залез слънце на 20 ноември до 00:01 на 22 ноември. "Нашата цел с организирането на това събитие е да наградим играчите като създадем уникален Xbox 360 оазис", казва Питър Муур, вице-президент на Microsoft. Конзолите ще се продават по $399.99 и $499.99 (core system и premium version).

 

Microsoft е първата от голямата тройка, която ще пусне новата си конзола. PlayStation 3 на Sony се очаква през пролетта, а Nintendo смята да пусне нейната Revolution късно през 2006.

Link to comment
Share on other sites

хаха майкрософт са циркаджий.даже презентацията на конзолата им беше някво тийн-рок концертче с некви фешон бойс-хахах

 

иначе в тая тема тряя да присъства и нинтендо револушън с нейния невероятен джойстик.ся ше постна снимки.в япония борбата ще е единствено между нинтендо и сони

 

9E4U-OfEcZm_5f0L4KJgRh0O256ukg-h.jpg

 

2YTo6zv41YhCMUxalIdqr8hIcLoFxOk7.jpg

wkKU44Smr6wPt1mRUaZwnGwhmW7l49Io.jpg

shell.jpg

mockup_inf.jpg

мултифункционално е

напрао гениално !!!

Link to comment
Share on other sites

в пост-овете ти винаги лъха няква предубеденост относно краля на конзолите от 95та насам и хвалиш кутита с лайна...

първо бих ти казал чи launch заглавията продават играта.чувал ли си за final fantasy ? ти знайш че само заради тая игра в деня на излизането в япония ше се разпродадат сички конзоли

а в европа им дай metal gear solid ...

единственото място където кутията с помия ше има предимство е тъпата америка на бил гей(тс)

и то ше е заради лайна като halo

не хардуера (макар в случая на сони да е по добър) а ексклузивните заглавия продават игрите.а там сони има не само традиция но и явно изразено предимство

и тея от майкрософт ако си мислят че с некоректната си политика ше успеят.тва че са хвърлили трохи на някви мазни дивелъпъри дето на са зарадвали конзолния свят с нищо оригинално да говорят против сони,....

Ami zashtoto mislq, 4e x-boxa shte e po-prodavan...ne go zaqvqvam qvno imenno zaradi tradiciqta na sony i silniq im pazar v aziq. 4uval sam i za final fantasy i za metal gear (tazi ne mi dopada mnogo, no vseki si ima sobstven vkus) i za grand turismo i t.n. Prosto ne znam dali si naqsno, no microsoft shte izkarat ludi pa4ki za igri 1:1 kato tezi...samo i samo da ne sa nazad s materiala...v tova moje da si siguren ako poglednesh isoritq na MS. Taka ti moje da imash ekskluziven Metal Gear Solid...a x-box da imat exklusiven kloning na igrata. A dev kita si e vajno neshto i moje da preobarne mnogo neshta. A ne znam dali si naqsno, no tova za kita ne go kaza koi da e, a tozi koito stoi zad poredicite doom i quake...sashtiq tozi e v monogo tqsni vzaimotnosheniq s nVidia - kompaniqta, koqto shte snabdqva sony s 4ipove za tqhnoto PS3. I prosto nqma logika, da govorish protiv tozi, koito ti dava hlqb osven ako neshtata naisitna ne sa ujasni.

I az moje da zagatvam leko za mislite si, no ti vav vseki tvoi post govorish vse edno ti go proizvejdash toq playstation...i mneniqta ti sa tvarde kraini s ogromna veroqtnost da sa mnogo dale4 ot istinata.

Hubavo, 4e si fen na PS, no badi po-umeren, zashtoto sega mneniqta ti budqt nasmeshka...sled kato o4evidno ne se opirash na nikakvi fakti ot nastoqshteto, koeto vsashnost valnuva game industriqta.

 

PS: Btw v qponiq ve4e ima (pre)orders na x-box...taka 4e o4evidno i tam shte ima pazar..makar i 100% toi da bude po-malak ot tozi na PS3.

Link to comment
Share on other sites

виж сега едно е клонинг друго е секуъл на една поредица с милиони фенове.а ся всичко по медиите са циркове и театри.първите заглавия за екс бокс ако не са ударни лошо им се пише.

един път като си спечелил всички видове геймърски вкусове с хитови заглавия в всички жанрове тряя си ебаси идеота да ги загубиш.

обърнете внимание на нинтендото хич не е за подценяване.то предлага нещо наистина оригинално

да не се окажа накрая скрития фаворит ?

Link to comment
Share on other sites

иначе пък глупаците от майкро софт са юрнали девелоперите им да правят игрите бързо до коледа и ще станат големи гафове.

От Майкрософт не са глупаци, вярвай ми ;)

 

...ако имаш по дълга конзолна гейм кариера...

...

Link to comment
Share on other sites

Sony ще трябва да вземат EazY-E да им рекламира конзолите!!!! :lol: :lol: :lol:

А Microsoft Lil Scrappy.Двамата направо ме разбиват,когато почват да спорят за конзолите.Ако се видят някъде на живо най-много да се убият взаимно. :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

глупости.. ше цъкнем и на 2те в името на гейминга :excl:

Да ве и това може дастане ако имам пари ще си взема и PS3-ката

но после става кофтито докато им измислят чип ще мине сумати време а и цената за слагане сигорно ще е като цената на конзолата

да не говорим че PS3 няма да е със сегашните ДВД-та ( поне за ХБОХ 360 ще може да се прави )

Link to comment
Share on other sites

blue ray

тоест едно двд ще е 40 gb

игрите ще бъдат ОГРОМНИ и вече конзолите тотално ще смажат пе це-тата

Link to comment
Share on other sites

Ama ti vqrvash li si, 4e igrite shte zaemat 40 GB? Absurdno e da mislish, 4e vsi4kite igri shte sa tolkova golemi... I da ti kaja porta kam PC nqma da izleze po-malak kato golemina, taka 4e ne vijdam kade to4no shte gi smajat, sled kato izpolzvat hardware, nali4en na pc pazara. Pak ti kazvam, 4e igrite ne se pravqt na konzolite...makar tam da se igraqt.

Kato cqlo ako igrite stanat 40 GB...shte ti trqbva dosta barz vanshen net ina4e taq konzola osven da se snimash s neq ne znam za kakvo shte ti e. No pak ti kazvam...v na4aloto nqma da ima nishto takova. Ot sony kazvat, 4e tova e konzola, koqto trqbva da jivee pone 3 godini, zatova i sa vkliu4eni podobni standarti, koeto estestveno ne zna4i, 4e shte gi izpolzvat vednaga.

I oshte neshto...ne se znae dali izobshto blue ray shte se naloji kato standart, tui kato naposledak vse pove4e kompanii po4naha da davat otboi i da se prislam4vat kam konkurenti.

Link to comment
Share on other sites

е така е...в чужбина нямат търпение да излезе конзолата да си я купят и да се искефят а тука само се успокоявате колко е лоша само търсите дефекти и избивате комплекси ... то е 100 процента ясно че ше е хит

мен ми се искаше тея некст ген-ове да излезат по -нататък че още не ми е омръзнала двойката...

три години й е малко,повече ше изкара.1ницата искара 7 години :woot двойката 6 ...

то е ясно че няма да се използват възможностите й веднага но да кажем след няколко години ше се използват тея 40 гб.

в началото за ps2 излизаха предимно игри на по 1 цд а ся вече има такива като god of war които за да ги имаш целите ти тряя 8 gb dvd....

sony 3 ще хвърчи на 120 фпс но ся няма телевизор който да ги поддържа ,даже и от новото поколение

 

иска ми се да можех да си я зема в деня на промоцията но и на мен може да ми се наложи да злобея че не става и че е боклук.тва си е манталитет...

Link to comment
Share on other sites

хаха ми ти кво очакваш да се борят за 1во място с боклук ли ?

 

както и да е на мен както и на милиони други хора тая конзола няма да ни свърши абсолутно НИКВА работа.шото аз искам да играя Gran turismo,final fantasy,tekken,devil may cry,metal gear solid,god of war,продалженията на ICO и Shadow of the colossus,оригиналния Winning eleven,resident evil,smackdown

е добре но ако имам xbox няма да мога да играя НИТО ЕДНА от тези игри.

то да е един хит да го загъбря но те са адски много.и разбираш ли през годините тея игри набират електорат,всяка от тях има маса фенове,всяка от тях има личен форум с куп юзъри от цял свят.

и аз съм споменал само основните заглавия...

xbox е обречена кауза още от ся и не го казвам само от позицията на фен на сони.познавам хора които имат и 3те конзоли.xbox,gamecube,ps2 и дося с всички които съм говорил предпочитат playstation.

просто в лицето на xbox виждам конзолния челси .мноо пари мноо чудо временно явление

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...