Jump to content
BulForum.com

XBOX 360 vs Playstation 3


Lil Scrappy

Koq ot dvete shte si vzemete ?  

195 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Да бе,ама не забравяй че с NTSC конзола можеш да играеш само NTSC игри,а в европа такива не се продават.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

Аз понеже съм много зелен и да питам-ПС3 пуснаха ли го в Америка вече и колко пари е?Ако са го пуснали да карам едни приятели дет са там да ми я купят и като си идват да ми я донесат :)

Link to comment
Share on other sites

Аз понеже съм много зелен и да питам-ПС3 пуснаха ли го в Америка вече и колко пари е?Ако са го пуснали да карам едни приятели дет са там да ми я купят и като си идват да ми я донесат :)

Ми до колкото знам PS3 ще се пусне в Америка следващия месец 15 Ноември някаде

но не те саветвам да си взимаш първите модели

защо съм сигорен че ще има някои проблеми поне така беше със ХБ360

Link to comment
Share on other sites

пак да ви кажа

конзолите от америка са НТСЦ.Стандартът в европа е ПАЛ

Оригинални ПАЛ игри не тръгват на нечипирана НТСЦ конзола.така че мислете малко преди да купувате от USA

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Интересува ме кое е най-доброто устройство за игри - Xbox 360, PS 3 или супер PC :)

Главно ме интересува кое от 3те ще предлага най-добра графика и т.н. и ако може ориентировъчни цени за 360 и PS3

Link to comment
Share on other sites

ps3 1200-1300 лв + добро lcd/плазмено тв за 4-5 хиляди лв.

и си в рая

Link to comment
Share on other sites

...и ако баща ти е шеф на някоя банка...зимай PS-a! :)

Аз бих предпочел PC-то...не мога просто да си се представя с джойстик в ръка...

Пък и...има много игри за компютър, които ги няма за PS и обратно!НО...игриците за компец са си най-добри измежду всичката конкуренция...не нападам никой...лично мнение! :)

Има огромен спор относно контрола (мишка и клавиатура срещу джойстик)...не искам да коментирам...Както си има клавиатура и мишка за PS,така и аналогови контролери за PC!Пък и аз самия не искам да споря,защото ще стане лют спор! ;)

PC-то и PS-а имат своите плюсове,както и минуси!

А пък,ако се двоумиш между Xbox 360 и PS3 ... няма място за сравнение ... земай Sony-то!

Така,че...Rubbish...изборът е твой,братле! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Хаааахааааааааа

Playstation 3 излезе и хората които са си го закупи ли не са кой знае колко очаровани от него

стана както го мислеха много хора ( голямо забавяне големи очаквания ) а то какво излезе.........

да не казвам че се коментира навсякаде по форумите по лошата графика ( следователно и по ниска оценка ) на PS3 игрите

При NFS Carbon и Call of Duty 3 и др. графиката на Xbox 360 рулира а при тъй очакваната PS3 издиша :)

Така че има няколко причини за покупка на ХБ360 по ниската цена и по добра графика

 

X360

http://games.tiscali.cz/images/news/udolix360.jpg

PS3

http://games.tiscali.cz/images/news/udolips3.jpg

 

dumx360vsps3.jpg

mostx360vsps3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Не трябваше да пускяш тоя пост, сега Eazy или ще се самоубие, или ще те убие :D

Нека това е самата истина само не ми е ясно защо беше това забавяне

 

IGN rating:

NFS Carbon:

 

PS3: 7.9

Graphics: 7.0

X360: 8.2

Graphics: 8.5

 

Tony Hawk's Project 8:

 

PS3: 7.0

Graphics: 6.5

X360: 7.8

Graphics: 8.0

Link to comment
Share on other sites

ми на тея неща мога само да се смея.боли ме шпека за мултиплатформени боклуци като nfs carbon.тва е последната игра за която бих дал 150 лв. на оригинален диск.

нека да излезат новия metal gear,devil may cry,tekken,virtua fighter,god of war пък тогава го плюйте.

 

хейтъри винаги има,то така е по-интересно,платени и целенасочени статии също има навсякъде.

 

освен тва за мен ps3 е "излязло" когато го има навсякъде по света.да не забравяме че в европа идва март-април 2007.

Link to comment
Share on other sites

Хаха, Eazy, страшен си, въпреки всеобщото настроение на милионите хора, които се изказват зле за PS3 и въпреки очевидните недостатъци по скрийновете, ти пак си знаеш твойта! :P

 

Но ако си от хората, които ИЗОБЩО могат да дадат по 150лв за оригинален диск, мисля че нямаме допирни точки, ти си от някакво друго измерение :)

Link to comment
Share on other sites

EazY-E

Приятел ай преглатниго вече де това е факт X360 е конзолата

не ми се вярва да се здобиеш с PS3 само зареди 2-3 игри а и God of War 2 не е предвидена за PS3 а за PS2

Много хора смятаха да се здобият с PS3 зареди BlueRay

но след като пуснаха HD-DVD за X360 всички останаха доволни ( да не казвам че и го хакнаха и може да си го вържите с ПС-то ) и воаля!

Link to comment
Share on other sites

Казах ,че ДОРИ И ДА МОГА ДА ИЗВАДЯ 150 ЛВ не бих ги дал за игра която я има на още хиляда платформи при това не е нищо особено.тея пари се вадят за най-добрата ексклузивна игра за дадената платформа.

иначе от хейтърски мнения не се влиая.ако има нещо/някой на който имам доверие това са sony.

с ps1 и ps2 доказаха ,че независимо от хардуери и други глупости винаги имат най добрите и оригинални игри и за тях работят най кадърните девелопери.

освен това няма смисъл от прибързани изказвания.нито едно от ударните ps3 заглавия не се е появило,така че всякви оценки са прибързани.а до излизането на играта в европа има почти половин година.

 

lil scrappy,сори ама твойте мнения относно игрите се изразяват в "тая игра рулира -графиката е супер яка,геймплея е супер як".и точка.кратко ясно и точно :rolleyes: тва съм го забелязал.и обикновено това го пишеш за игри като nfs carbon

 

въпрос на вкусове/принципи

някой хора искат графични енджини,други хора искат shadow of the colossus,okami

 

относно съревнованието слабо ме боли кой ще надделее,важното е да играя заглавията които ми се играе,и това важи за всички фенове на сони.не вярвам някой да се откаже заради някви хейтърски статии и сравняване на псевдо некст ген мултиплатформени бози.

а кой е победителят ще покажат продажбите след появата на ps3 е европа

Link to comment
Share on other sites

относно съревнованието слабо ме боли кой ще надделее

пу,пепел ти на устата.

друга песен ще запееш,когато майкрософт например остане единствен на конзолния пазар :lol:

тогава няма да се ръсиш 600 долара за некс-ген конзола,ами 6000 сигурно.да не говорим,че въпросната конзола сигурно ще се разпада на всеки няколко месеца :punk абе чичо бил е опасен ве,молете се сони и нинтендо да не се огънат,щото тогава лошо :)

ака че има няколко причини за покупка на ХБ360 по ниската цена и по добра графика

брато,тва са пълни глупости.аз лично пад съм пипал май веднъж през живота си,но всеки би трябвало да е наясно,че кашона е от година на пазара,а гейстейшъна тепърва излиза.

реално сравнение м-у възможностите на конзолите може да се направи минимум след две-три години,когато девелопърите почнат да използват пълния капацитет на хардуера,натикан в конзолите.

не можеш да очакваш стейшъна току що да е излязъл и разработчиците да са наясно със всички негови тайни.

отделно помня,че се тръбеше из нета,че да разработваш игри за пс3 е доста дивелъпър-ънфрендли за разлика от кашона.

 

и един бърз въпрос-днес четох някъде из старите новинарски аноанси от нинтендо,че уии ще можеш да си го бучнеш към монитора вместо към телевизора?това дали е верно или е само някъв слух?

Link to comment
Share on other sites

и един бърз въпрос-днес четох някъде из старите новинарски аноанси от нинтендо,че уии ще можеш да си го бучнеш към монитора вместо към телевизора?това дали е верно или е само някъв слух?

и смисъла къв е ?нали цялата философия е като играеш на конзола да не се кьориш от 30 цм в 17 инчов монитор ?

Link to comment
Share on other sites

друга песен ще запееш,когато майкрософт например остане единствен на конзолния пазар :lol:

тогава няма да се ръсиш 600 долара за некс-ген конзола,ами 6000 сигурно.да не говорим,че въпросната конзола сигурно ще се разпада на всеки няколко месеца :punk абе чичо бил е опасен ве,молете се сони и нинтендо да не се огънат,щото тогава лошо :)

 

 

Pi4aga, недей да говориш неща out of your ass, дето се казва. PS3 е почти двойно по-скъпа от 360. Най-много от всичко обичам необоснована ненавист към това или онова, само защото е на Microsoft. LOL MICRO$HAFT FAGZ LOOOOL!!1one

Link to comment
Share on other sites

Pi4aga, недей да говориш неща out of your ass, дето се казва. PS3 е почти двойно по-скъпа от 360. Най-много от всичко обичам необоснована ненавист към това или онова, само защото е на Microsoft. LOL MICRO$HAFT FAGZ LOOOOL!!1one

curunir,пс3 е почти двойно по-скъпа заради блу-рей.четох някъде,че заради блу-рея на сони им излизало с 200$ по скъпо да произведат конзолата.тук има два варианта

1/сони са се самопреебали генерално

2/сони са хитри лисици,направили са си сметките както трябва и не са се преебали.

 

фактът,стейшъна струва 600 гущера няма да попречи на тълпи фенове да се юрнат да си го купят и то само заради няколко пс3 ексклучив заглавия.като метъл гиър солид например.ОСОБЕНО пък ако си говорим за японските отакута.

това,че на нас ни е скъпо-кофти тръпка,но какво да се прави.нашета мила държавица,и въобще целия ни регион,въобще не присъства на маркетинговата карта на сони.а като цяло оставам с впечетлението,че европа в момента е най-маловажния пазар за тях.

 

пък и оставяйки това настрана-нима се съмняваш,че ако остане един играч на пазара,той няма да изтрепе рибата?моля те,нито сони,нито нинтендо,нито майкрософт са в тоя бизнес от вродено чуство на алтруизъм в тях.става въпрос за пари :)

@eazy-смисъла е да си купя огормен монитор и да се кьора от един метър на него :)

Link to comment
Share on other sites

Mi dokolkoto si spomnqm kogato izleze xbox360 negovite lunch igri ne bqxa koi znae kakvo da ne govorim za problemite sus pregrqvaneto, tui4e po dobre iz4akaite malko i ne pravete pribarzani postove. A za horata koito kazvat 4e nfs carbon e velika igra sa v golqma gre6ka ako mi se igrae nfs 6te si svalq underground. Si4ki need for speedove sled nego sa po4ti su6tite. Grafikata e ot golqmo zna4enie ama edna grafika ne pravi igrata.

Link to comment
Share on other sites

знайте ли кога xbox ще победи със сигурност sony

когато изкара по добър платформър от jak,по-добър стелт-екшън от metal gear,по-добри файтинги от tekken , virtua fighter и soul calibur,по-добри rpg-та от dragon quest ,final fantasy,xenosaga,по-добър рейсинг симулатор от гран туризмо,по добри хак енд слаш-ове от dmc и god of war.

това не стана в предишното поколение,а зася не е станало и в некст ген-а.

другото са празни приказки мисля ?

 

между другото и wii е по-добър вариант от бокс-а.поне ще има zelda,metroid,mario

Link to comment
Share on other sites

знайте ли кога xbox ще победи със сигурност sony

когато изкара по добър платформър от jak,по-добър стелт-екшън от metal gear,по-добри файтинги от tekken , virtua fighter и soul calibur,по-добри rpg-та от dragon quest ,final fantasy,xenosaga,по-добър рейсинг симулатор от гран туризмо,по добри хак енд слаш-ове от dmc и god of war.

това не стана в предишното поколение,а зася не е станало и в некст ген-а.

другото са празни приказки мисля ?

 

между другото и wii е по-добър вариант от бокс-а.поне ще има zelda,metroid,mario

Ай стига си говорил глупости Wii си заслужавало повече от бокса по същата логика може да го кажеш и спрямо ПС3-ката която не е никак евтина

и не ми казвай че новия бокс няма добри заглавия от тези които си ми ги изброил единствената игра която ми хареса е God of War ( която определено си заслужава ) тая metal gear не съм и фен за гран туризмо не дей казвай че е най добрия расинг защо като е пробвах единствено е добрата графика нищо друго не видях добро ( нали се сещаш камерите управлението са под всякаква критика )

soul calibur също съм е пробвал но 2-рата част добра е по едно време се къртих ме много с един френд на Хбох-а

PiBaTa

вярно е че една графика не прави играта но със всяка изминала година на потребителите им се иска хем графиката да е от високо ново хем и гейм-плея такаче това ще е в голям плюс завбъдеще не само при конзолните заглавия а и при ПС все пак хората дават пари и то не малко

Link to comment
Share on other sites

виж ся,тва че ТИ СПЕЦИАЛНО не си фен на metal gear solid и gran turismo не им пречи да са едни от най продаваните игри в света.схващаш ли.всеобщото мнение е определящо,а според всеобщото мнение тези игри са мега добри.дали ти ЛИЧНО им се кефиш или не нито ще увеличи продажбите нито ще ги намали.

Link to comment
Share on other sites

нема по големи балъци от сони хейтърите ,заклевам се :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...