Jump to content
BulForum.com

XBOX 360 vs Playstation 3


Lil Scrappy

Koq ot dvete shte si vzemete ?  

195 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Male na kakvi seni popadnah:

http://gamestop.com/gs/360/360_silver.asp :blink:

http://www.ebgames.com/ebx/categories/systems/xbox360/ :wacko:

to po dobre igrite da se vzimat otdelno

teq hora ne sa normalni

 

Ами то тоя Х-бокс 360 е със 4 игри предполагам,че за тва е толкова скъп.Иначе излиза че една игра ще струва към 100$. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

не мога да си обясня защо само тук са такива цените.ето ps2 залязва а струва 400 лв тук

в америка е 120 долара.все сме прецакани

плейстейшън 3 като дойде тук абсолютно със сигурност ще е над 1000 лева.100 %

Link to comment
Share on other sites

не мога да си обясня защо само тук са такива цените.ето ps2 залязва а струва 400 лв тук

в америка е 120 долара.все сме прецакани

плейстейшън 3 като дойде тук абсолютно със сигурност ще е над 1000 лева.100 %

Taka stava zashtoto pri vnosa mu v BG se plashtat razmi mita i sumati gluposti koito hich ne sa malko pari

as kato si vzeh moq XBOX mi go pratiha po chovek senata beche $150

a v sashtoto vreme tuka struvashe 470 leva koeto e ravno na blizo $300

a i v BG nqma nishto novo visat samo starite tehniki a mi gi prodavat na senata na noviq model koqto koi znae koga shte se vidi v BG

za tova veche gledam da si zimam neshta po neta (no trqbva da poznavate nqkoi chovek izvan BG na koito moje da razchitata)

Link to comment
Share on other sites

Преди месец един приятел беше в Англия и каза ,че игрите за ПС2 били по 10 паунда=30лв.И то не някви стари,но и нови заглавия.А самата конзола била 50 паунда=150лв.Най-хубаво ще да е да си вземеш ПС2 от Япония.Сигурно там вече ги дават без пари.

Link to comment
Share on other sites

няма такова нещо.оригиналните дискове са доста по скъпи даже и там ,особено новите.

ако си земеш п2 от америка идва мноо по евтино ама нали тряя се плати мито.пък и там са на 110 волта а тук сме на 220 и няма да тръгне

Link to comment
Share on other sites

ами префпочитам ps3,но едва ли 6те си взема.

предполагам че след 2-3 години с развитието и изискванията за графика и физика на игрите ще си проличи предимството му по отношение на хардуера :)

Link to comment
Share on other sites

няма такова нещо.оригиналните дискове са доста по скъпи даже и там ,особено новите.

ако си земеш п2 от америка идва мноо по евтино ама нали тряя се плати мито.пък и там са на 110 волта а тук сме на 220 и няма да тръгне

 

Не е вярно в другите страни е много по-евтино от България,макар че трябва да е обратното.А и за всички които имат ПС2.След пешеходния мост в подлеза продават оригинални ,нови(не втора употреба)игри за ПС2(може да има и за Х-БОКС,но не съм сигурен) за 50лв.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!На половин цена!!!Видях God of War,Rezident evil,и още ,но има и нови заглавия.

Link to comment
Share on other sites

Не е вярно в другите страни е много по-евтино от България,макар че трябва да е обратното.А и за всички които имат ПС2.След пешеходния мост в подлеза продават оригинални ,нови(не втора употреба)игри за ПС2(може да има и за Х-БОКС,но не съм сигурен) за 50лв.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!На половин цена!!!Видях God of War,Rezident evil,и още ,но има и нови заглавия.

Аз от там си копувах за ПС1 за 10-20лв. :)

Link to comment
Share on other sites

тоя па 10-20

там работеше едито.който го знае.по 9 лв 1на игра пиратска.с обложка.винаги зареждаха всичко най ново.от 98ма до 2001ва някаде бях твърд клиент.оттам съм си взел към 150 игри за плейстейшън 1

едит:

тея от ексбокса са се опитали да направят копие на джойстика за сони и се е получило манджа с грозде.

гледам че е променен дизайна на джойстика за пс3.незнам дали е за добро.аз съм свикнал до болка с старата форма.но определено изглежда по елегантно и удобно от този за ексбокс

между другото тва че тая боза мост уонтед няма да я има за пс3 е ебаси смешния проблем

хаха.за екс бокс ще има ли файнъл фентъзи 12,текен 6,МЕТЪЛ ГИЪР СОЛИД 4,серията смакдаун

онимуша,резидент евил,девил мей край,гран турисмо....да продължавам ли.

ебаси смеха.мале тва да ми е проблема.че няма да има нфс...

Link to comment
Share on other sites

Абе братлета, има един човек тука, дето продава за 50 лв PlayStation 2, защото каквито и ДВД-та да слагал не тръгвали игрите.Ходил да му записват незнам къде си и пак не ставало...Казали му :

"Работи само с англииски ДВД-та"

Дали не е заради това, че няма от този чип, дето говорите и ако е така - да я купувам :)

Link to comment
Share on other sites

симба не е за това.значи и аз познавам човек на който му се развали сонито и чете игри само записвани на цд а не на двд. а за пс2 90 % от игрите са на двд.и да сложиш чип няма да те оправи

Link to comment
Share on other sites

EazY-E

Calm down my frend

между другото тва че тая боза мост уонтед няма да я има за пс3 е ебаси смешния проблем

хаха.за екс бокс ще има ли файнъл фентъзи 12,текен 6,МЕТЪЛ ГИЪР СОЛИД 4,серията смакдаун

онимуша,резидент евил,девил мей край,гран турисмо....да продължавам ли.

Hmmmm

A mi za PS3 shte se poqvqvat li:

Halo 3, Quake 4, The Godfather, Ninja Gaiden, Dead or Alive 4, Jade Empire, Forza Motorsport, Call of Duty 2,3, Need for Speed Most Wanted, Project Gotham Racing 3, Gears of War, Resident Evil 5 (otbelqzvam che shte se poqvi i za XBOX 360), FIFA 06: Road to FIFA World Cup, NBA Live 06, NBA 2K6, Madden NFL 06, Test Drive Unlimited, Fable 2, Top Spin 2, Burnout Revenge, The Elder Scrolls IV

as da prodaljavam li!!!

neshto s teb samo na spor go obrashta me

Link to comment
Share on other sites

бърнаут ривендж отдавна има за плейстейшън 2 и разбира се че ще продължи да излиза за три.

тая купчина игри на електроник артс дето ги изброи си излизат и за плейстейшън а повечето сериозни геймъри не биха ги помирисали дори.резидент-а си излиза за сони а другите заглавия са ми непознати но едва ли бих ги заменил за многото класики на плейстейшъна.

ps.

не се караме а спорим. в спора няма нищо лошо стига двете страни да са обективни

Link to comment
Share on other sites

другите заглавия са ми непознати но едва ли бих ги заменил за многото класики на плейстейшъна.

Mi priatel kakto ima hitovi zaglaviq za PS2 taka ima i za XBOX

za razlika ot teb as znam koi sa i hitovite zaglaviq za PS2

 

God of War

Onimusha 2,3

Gran Turismo 4

Metal Gear Solid 3

Final Fantasy XII

Tekken 4,5

Resident Evil 4

Devil May Cry 3

 

ot sashtiq janr ima i hitovi zaglavia za XBOX i to dosta

jalko e che ne se interesuvash kakvi zlatni igri vadi i XBOX-a

 

Edit: PiBaTa

Pisal sam koi igri moje da ne vidqt bql svqt za Playstation 3

nqkoi ot tqh naistina shte izlizat i za PC no samo nqkoi

Link to comment
Share on other sites

Едно голямо предимство на ПС3 ще бъде,че ще чете дисковете и от ПС1 и ПС2.Lil Scrappy,EazY-E вие двамата почти винаги спорите като стане въпрос за конзоли(е и аз някой път,ама вие...не се спирате:laughing: )Истината е,че и за двете конзоли има ниастина много добри и хитови заглавия.Най-хубаво ще е да си вземеш и двете конзоли,но не мисля ,че всеки ще може да си ги позволи.

Link to comment
Share on other sites

Mai ve4e go kazax no 6te go kaja pak ako ne sum.V konzolite vsi4ko zavisi ot li4niq vkus ako ti haresvat zaglaviq kato halo,ninja gaiden i tn. si zima6 xbox360 ako ti haresvat zaglaviq kato metal gear solid,resident evil i tn. si zima6 ps3 vsi4ko zavisi ot tova na koi kakvi igri mu haresvat.

Link to comment
Share on other sites

чакай да позная.плейстейшън 3 ще бъде безплатен :)

аре побързай че неизвестността плаши ;)

Link to comment
Share on other sites

чакай да позная.плейстейшън 3 ще бъде безплатен :)

аре побързай че неизвестността плаши ;)

Spoko

tebe ne te valnuva poradi prostata prechina che si imash PS2

novinata e che se poqvi rabotesht emulator !!!

 

PS2.Emulator.Complete.BIOS.MemCard.Full.Cracked

 

ok Mercury" :P

 

PCSX2 - A PS2 EMU

------------------

Here it is. A first try for an ps2 emulator...

Of course it isn't very advance now but its working with the most games :)

 

 

Overview

--------

Well i will try to catch up some questions.

First of all pcsx2 don't run Ps2 games yet!

And of course it is far from doing this.

So pcsx2 don't run GT3, get it? :)

So what pcsx2 is? pcsx2 is a try to emulate sony's beast.

Of course it isn't so easy as it might seems.

So far you can consider pcsx2 as a develop tool althought

i suggest don't use pcsx2 as a tool for writing your ps2dev

stuff :). Consider the opinion that pcsx2 have bugs and we

wrote this emu by reverse enginnering ps2 demos that might

have bugs too :)

Hope you enjoy pcsx2..

 

The Pcsx2 team..

 

Grasmaaier wrote:

Btw they stopped already :(

Because they didnt get enough interesting for the project 2 bad...

Its works pretty good here you just have 2 make the right configuration for your pc!

 

neshto mi e mnogo malko FPS-to sega go razuchvam

pochvam da go kachvam:

http://play.evrocom.net/dl/incoming/LilScr...PS2%20Emulator/

vmomenta probvam God of War

Link to comment
Share on other sites

Spoko

tebe ne te valnuva poradi prostata prechina che si imash PS2

novinata e che se poqvi rabotesht emulator !!!

 

PS2.Emulator.Complete.BIOS.MemCard.Full.Cracked

 

 

 

neshto mi e mnogo malko FPS-to sega go razuchvam

pochvam da go kachvam:

http://play.evrocom.net/dl/incoming/LilScr...PS2%20Emulator/

vmomenta probvam God of War

Браво ве :punk я сега кажи от къде да дръпнем някоя игра. :)

Link to comment
Share on other sites

аз в момента нямам пс2 шото ми се повреди и го продадох но ся пак ше си зимам.

иначе за емулатора то и досега си имаше някви дето вадят по 16 фпс.но тва не е достатъчно за нормална игра...

иначе ако тоя е напълно работещ не е зле

скрапи кажи добре ли се играе.с кво фпс горе долу.има ли некви проблеми.дали ше подкара метъл гиър солид 3

Link to comment
Share on other sites

kacheno e veche teglete

mi cheta che raboti

no neshto ne mogda da se uprava s nastroikite

no prodaljavam da razuznavam

 

Edit:

E pisna mi ne moga da digna poveche ot 11 FPS

a horata pishat che raboti

 

zema da vidq kak e toku shto svalenata mi igra

James Bond 007 From Russia With Love

koqto po sichko lichi che shte e mnogo dobra

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...