Jump to content
BulForum.com

XBOX 360 vs Playstation 3


Lil Scrappy

Koq ot dvete shte si vzemete ?  

195 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Аз викам да си го намерим от някой е-shop със shipping до България.

Ама вярно, че и чип ще трябва да изчакаме, който допълнително ще оскъпи с поне 100$

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply
В момента гледах по CNN един репортаж от Япония,озаглавен със заглавието NO COMMENT,та даваха как Японци се караха,даже и няколко имаше,които се биеха за конзолата(кутията) в някакъв магазин(беше бая голям)

 

@Lil Scrappy този магазин-Мултирама в Пловдив ли е????

А уж в Япония не се интересува ли от новата ХБОХ кутия ( Смях :bgrin: ) :punk

Ми за съжеление магазина е в София

пича пише че конзолата може да се тества пусната е тестова към 42 инчово ТВ ( и пише че е изумен и че е уникална :wir )

Link to comment
Share on other sites

 

Тва го има май или в тая тема или в другата,дето Lil Scrappy отвори за конзолите,но го знаем.И решението било както Скрапи каза трябвало да се повгине Power brick-няква кутия май беше :laughing:(извинете,че се изразих така),която захранвала конзолата и трябвало да се повдигне от земята,за да не загравя.

 

Да питам новата кутия идвали с няква игра в комплект???

Link to comment
Share on other sites

Ми до колкото съм запознат игра няма да има в комплекта близко време

то за сега няма кой знай колко голям избор за игри ти игра в комплекта искаш ( не че ще е лошо да има )

ако има хора които смятат да си взимат конзолата да пускат ръце на версията със харда в нея пада е без жичен (за разлика от по евтината версия) и в скъпата си има сичко дистанционно и много кабели

(доката в евтината ги няма)

аз смятам да не е взимам от БГ ще изчакам баща ми да ми е прати от USA че тъкмо ще мина и на негова сметка а ако реша да си е взимам от тук ще се набутам с мои пари

и по бързо да праят чип че всички излезна ли заглавия вече ги има качени из торентите

Link to comment
Share on other sites

А също в по-скъпата версия(тая с 20гб хард диск)ще може да се сложи програма не пиратска,а от Майкрософт ще я пуснат с,която ще може да чете игри от старата кутия.Представете си Jade empire на Х-БОКС360 с ква графика ще бъде??? :love

Link to comment
Share on other sites

t_tunchev

Да наистина ми е много интересно каква ли графика ще изкарат някои от добрите заглавия за ХБОХ на новата кутия ХБОХ 360

ето и заглавията които ще може да чете ( от старата версия ) новата Next-Gen Console

Original Xbox Games Playable on Xbox 360

има бая заглавия от ХБОХ (с много добра графика) които ще изглеждат още по зашеметяващи на новата кутия

а сега видях че и се Update с нови заглавия което е много добре

Link to comment
Share on other sites

t_tunchev

Да наистина ми е много интересно каква ли графика ще изкарат някои от добрите заглавия за ХБОХ на новата кутия ХБОХ 360

ето и заглавията които ще може да чете ( от старата версия ) новата Next-Gen Console

Original Xbox Games Playable on Xbox 360

има бая заглавия от ХБОХ (с много добра графика) които ще изглеждат още по зашеметяващи на новата кутия

а сега видях че и се Update с нови заглавия което е много добре

 

Мда,сигурно ще изглеждат,както каза-зашеметяващи. :)

Link to comment
Share on other sites

хаха "огромен списък"

квото и да си говорим ,обратната съвместимост трябва да е 100 %

всичко друго е прах в очите на хората

Link to comment
Share on other sites

и по бързо да праят чип че всички излезна ли заглавия вече ги има качени из торентите

 

Понеже не ми се търси сега в други торенти, а в арената не намерих, да те питам: нямаше ли някаква информация в nfo-то как аджеба се подкарва играта на "кутията"?

 

ПП А да, ей сега се сетих в nforce.nl да погледна. Вижте какво пише: "You can't run these dumps yet, but you will be able to sooner or later :>" Димек с пръст в носа си оставаме :) Дано пуснат чип скоро, защото мал шанс да давам по 120 лева за игра, а имам намерение да си взема конзолата...

Link to comment
Share on other sites

хаха "огромен списък"

квото и да си говорим ,обратната съвместимост трябва да е 100 %

всичко друго е прах в очите на хората

Приятел има ли смисъл пр. ХБОХ-а има 500 игри и всичките да могат да се играят на новата кутия

ми според мен няма

важното е добрите заглавия да се подържат

както при ПС2 има повече игри от които 80% (ако не и повече) са :sick

не виждам смисъл всички да се подържа от ПС3

 

ето повече инфо за новата конзола ХБОХ 360:

XBOX 360 Full Info

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Sony обяви цените за PlayStation 3

 

Тия типове от Сони наистина не са лоши

С тази цена от $500 - $600 клиентите ще са замислят

се пак в началото ще няма кой знае какви заглавия

докато при Xbox 360 ще са се появили бая хитови предложения

но въпреки това Playstation 3 ще си заслужава покупката

Link to comment
Share on other sites

Само да те коригирам,500 и 600 долара са цените за USA.В европа положението е доста по гадно,става дума за 500 и 600 евро :( Стартови цени все пак,и ps2 в началото беше 1200 лв,а първите бройки се оказаха супер боклуци.Според мен трябва да се изчака до края на 2007 да излязат яките игри и да падне цената.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
PS 3 6te e mnogo po mo6tna prosto vi6te izleznalite igri zaxbox360 i grafikata im i trailerite na bude6tite igri zaps3..namalkiqprust ne moe stupi xboxa..

Я не бързай със заключенията

Дай да изчакаме да излезе конзолата на пазара да пуснат някоя игра която е има вече за ХБ360 и тогава ще се коментира и сравнява много в това няма спор

както и че доста от игрите за PS3 ще излизат и за ХБ360

Link to comment
Share on other sites

обикновено мултиплатформените игри не са нищо особено.

пък и доста такива игри се правят с една и съща графика макар и да има разлика в хардуерната мощ на платформите.

давам пример- burnout revenge изглежда абсолютно еднакво на ps2 и на xbox ,макар майкрософтската конзола да е по-мощна хардуерно.

 

това което е от значение са ексклузивните игри-те определят аудиторията на дадената конзола

 

лил скрапи ти кво имаш предвид.

ше чакаш да видиш една и съща игра за 360 и ps3 и ше се мъчиш да видиш коя е с "по-яка графика" ли?

 

И за ps3 и за 360 поне в първите 2 години няма да има игри които се възползват от максимума на конзолния хардуер както е било винаги досега.

Link to comment
Share on other sites

EazY-E

Ми сигорен съм че за дадена игра ще има бая дискусии след излизането на PS3

за пример давам Fight Night Round 3 ще ми е интересно да видя как ще изглежда

може и да ima някакво сравнение като това например:

 

12730-t_godfather_comp_gt.jpg

The Godfather: Xbox vs. Xbox 360 Comparison Click

 

самоче да става въпрос XB360 vs PS3 version

Link to comment
Share on other sites

Тия дни излизат европейските и американските версии на два от най-големите хита излизали за ps2- Ryu ga Gotoku(Yakuza) и Okami,които досега ги имаше само в Япония.

Наистина супер новина

Link to comment
Share on other sites

супер и без тва ся за ps2 излизат yakuza,mgs3 subsistence pal с онлайн,rogue galaxy,final fantasy 12,okami,disgea 2,godhand

ше има кво да се играе,ше има време и да се събират пари

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

якото е че от догодина сме в ЕС ,а пс3 кат излезе в европа март,тук ще е същата цена като другите страни от западна европа

поне така се надявам де

Link to comment
Share on other sites

хахаха

кога пуснаха офертата кога е затвоиха луда работа

до колкото разбрах много хора са си е поръча ли

трябва да се райгира бързо защото има хишници които дебнат точния момент а тази оферта си заслужаваше определено

тъкмо щях да пиша на един пич които е в USA да е поръча но които взел взел

да се надява ме да има много подобни далавери

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...