Jump to content
BulForum.com

XBOX 360 vs Playstation 3


Lil Scrappy

Koq ot dvete shte si vzemete ?  

195 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Вече е в продажба тази тъй очаквана конзола

един пич ще си е закупи малко по късно и ще си да де мнението и впечатленията от нея и от следните игри:

928333_67392.jpg927143_65838.jpg927725_66678.jpg

това са едни от малкото заглавия в които графиката и сичко останало ще изглежда наистина зашеметяващо на

Next-Gen Console XBOX 360

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply
Вече е в продажба тази тъй очаквана конзола

един пич ще си е закупи малко по късно и ще си да де мнението и впечатленията от нея и от следните игри:

това са едни от малкото заглавия в които графиката и сичко останало ще изглежда наистина зашеметяващо на

Next-Gen Console XBOX 360

Offtopic:

от любопитство да попитам...

за Bobytt от hardwarebg.com ли говориш... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Offtopic:

от любопитство да попитам...

за Bobytt от hardwarebg.com ли говориш... :rolleyes:

Да :)

Много ми е интересно какви ще са му впечатленията от конзолата и от игрите

вече мисля как да си е поръчам (може скоро да се здобия с това чудо)

Link to comment
Share on other sites

страхотно просто. и 3те игри ги има за пц и само последната от тях е наистина добра.незнам закво му е тая конзола зася...

Link to comment
Share on other sites

страхотно просто. и 3те игри ги има за пц и само последната от тях е наистина добра.незнам закво му е тая конзола зася...

Едно е да ги имаш за ПС друго е да ги игравш на новата конзола

Но като чета има хора които са си предплати ли но много малко хора са си получи ли конзолата (пича от hardwarebg пиши):

Иначе с огроомно съжаление мога да кажа че в магазина където поръчах мойта от 135 човека предплатили за Xbox360 взеха само 27 и навсякъде е така в Маями , не знам за другите градове не знам Microsoft или кой друг е виновен но има адски малко доставки сравнение с това което е обещано .... намирисва ми на един друг нашумял и доста гръмовато анонсиран продукт от този месец. както и да е ще изчакам една седмица.

те първа почват да ги разпространяват

даже и по новините казаха че от вчера е имало опашки с километри за XBOX 360

луда работа ще видим колко копия ще продадат за една седмица

Link to comment
Share on other sites

Е да ама четох че M$ загубите от ХВОХ са бруто $600-700 млн като немалка част от тези загуби са породени от модифицирането на конзолата и ниските приходи от оригинални игри

Очаквайте поне 18 месеца за модифициране на Х360 а може и много повече Тва е дооста притеснително.Кой човек може да дава 150 лв за игра ?Особено тук.И освен това тук избора от оригинални игри не е толкова богат като по света.

Link to comment
Share on other sites

Spored MS x-box e edna dulgosro4na investiciq. Te oshte kato praviha parvata kutiq kazaha, 4e o4akvat da sa na zaguba. Prosto trqbva vreme, za da po4nesh da beresh plodove ot daden trud. Igrite za x-box nqma da sa po-skupi ot tezi na PS3. Daje e mnogo veroqtno da e obratno. I oshte neshto...s tozi windows, koito varvi s harda, nai-veroqtno hi4 nqma da ti trqbva da q 4ipirat. Prosto shte napishat nqkoi software, koito da puska igrite. Ina4e izbora shte se svejda do tova, kakvo ima v torrentite po cql svqt...ako ne znaesh ideqta na MS kakva e, da ti kaja. Ne e vajno, 4e ne plashtat za tova, 4e v momenta polzvat nelegalno nash software...vajnoto e, 4e polzvat nashiq, svikvat s nego i sled vreme oshte pove4e shte moje da im iskame. Primer - Windows.

Link to comment
Share on other sites

а когато две фирми се състезават и едната е на печалба а другата на загуба кой е победител според тебе ? както и да е относно пиратстването винаги се намира начин.даже и набедената за невъзможна за изпиратсване dreamcast я погребаха даже без да я чипват.и то с легален софтуер пуснат от немци.с utopia boot cd,който прави възможна игра на пиратски дискове.да не говорим за bleemcast-а с който игрите за psx пуснати през dreamcast изглеждаха много по добре графично.

 

иначе чух че е много вероятно да пуснат ps3 с linux.тва са само слухове а не потвърдена информация

Link to comment
Share on other sites

Ti mai ne shvashtash. Za da napravish ime trqbvat pari...mnogo pari. To4no tova kazaha Microsoft. Parvata konzola beshe, za da napravqt ime...sega ve4e se o4akva da po4nat da berat plodovete na truda si. Spored marketingovite analizatori pazarniq dql na 2te konzoli shte e raven +/- 5% za nqkoq ot 2te firmi. A, za da prodavat pove4e konzolite si...Microsoft daje moje sami da pusnat hack za tqhnata konzola, v slu4ai, 4e smetnat za nujno.

Tozi sluh e ot baq vreme, i az go bqh spomenal. SAmo deto e noj s 2 ostrieta i ne se znae dali shte e + ili - tova.

Link to comment
Share on other sites

ето и първите оплаквания от конзолата на майкрософт.незнам колко са верни

Ето го и първият маркуч студена вода за X360 оунърите, според блог на закупил конзолата след 1-ви ден тестване:

 

- Кутията не била по-малка от стария бокс, макар да е направен опит да излгежда по-малка и някак си вдлъбната;

- 360 бил много горещ и дисковете буквално парели след час и повече игра. Дали това може да им повлияе по някакъв начин тепърва ще се разбира...

- 20 гигабайтовия диск бил мит. От него само 11 са свободни, другите са заети с Live Arcade, видеофайлове и други. 11 гигабайта са крайно недостатъчни, когато смятате да купувате много игри. Да не говорим, че и много хора нямат изобщо хард диск и производителите няма да могат да се възползват от това;

- Обратна съвместимост? Забравете. От колекция му със стотици заглавия, само 9 са му били тръгнали: Halo, Halo 2, Grand Theft Auto 3 & San Andreas, Jade Empire, Fable, Pariah, Call of Cthulhu and Star Wars Knights of the Old Republic;

- В графично отношение първите заглавия от "новата генерация" били малка стъпка напред. Това може би ще се промени с втората вълна от заглавия нататъка де...

повечето "хитови" заглавия като quake 4 и kameo получават крайно слаби оценки между 5 и 7 и то от редица сайтове и списания

и сега следва най големия проблем.вижте и какви дефекти и забивания давала машинката

тва май е от pgr3 360defect2sx.jpg

ТУК има още доста снимки с такива неща и мнения

нямат право на такива грешки.ще им коства много.

 

10 причини да не си купим x360

Link to comment
Share on other sites

EazY-E

"Фалшива" трвога - оказа се, че захранващия адаптер на конзолата (галено наричан от англоговорящите power brick - мощна тухла) прегрявал и това била главната причина за забивките. Решението - да се охлажда, като се повдигне от земята.

Така че не бързай със заключенията !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Вижте това. Сигурно, който пука по цял ден така става.

 

Жител на Чикаго, заведе дело срещу софтуерната компания Microsoft заради проблем с новата игрална конзола Xbox 360, състоящ се в прегряване на устройството. Според американския потребител прегряването на захранването оказва ефект върху чувствителните на топлина чипове и конзолата спира да функционира. Говорителят на Microsoft отказа коментар по случая, тъй като делото е пуснато в ход. Това не е единственото оплакване от Xbox 360. След пускането й на пазара на 22 ноември се появиха много подобни коментари на различни уеб-сайтове, публикувани от геймъри. От компанията отказват да кажат колко случая на неработещи конзоли са получили. Някои от проблемите се състоят в почерняване на екрана, поява на множество съобщения за грешки, като дефектите са факт както по време на нормална игра, така и при он-лайн игра, при която се използва услугата Xbox Live.

Link to comment
Share on other sites

ами ако искам да пукам по цял ден ?

кви са тея глупости.конзолата не тряя да прай проблеми в такива случай

psx-а съм го държал пуснат по 24 часа и неа такива глупости

Link to comment
Share on other sites

ами ако искам да пукам по цял ден ?

кви са тея глупости.конзолата не тряя да прай проблеми в такива случай

psx-а съм го държал пуснат по 24 часа и неа такива глупости

Ами, к'во да се прави. Не ся я напънали много сигурно при тестовете. Или са били надули климатиците :D . А това PSX к'во е? PS или PS2 или какво?

Link to comment
Share on other sites

Хммм ас се чуда от тук ли да си е взема като се появи в БГ или да си е поръчам на баща ми от USA преди малко говорех с него и му викам да е вземе и да е прати с колет насам

но земе наистина да се окаже дефекна ( не ми се вярва да се случи но всичко е възможно ) тогава става лошо

друго си е като е взета от тук сас тукашна гаранция !

Link to comment
Share on other sites

Хммм ас се чуда от тук ли да си е взема като се появи в БГ или да си е поръчам на баща ми от USA преди малко говорех с него и му викам да е вземе и да е прати с колет насам

но земе наистина да се окаже дефекна ( не ми се вярва да се случи но всичко е възможно ) тогава става лошо

друго си е като е взета от тук сас тукашна гаранция !

Da be prav si.Pak i to nqma nnikaf smisal da e iska6 ot sq pri polojenie 4e v BG 6e izliza mislq do mesec ili dva.Az pitah edin pi4aga ot Pulsar i toi mi kaza 4e Playstation 3 nqma da e po skap ot Playstation 2 ili Playstation 2 Slim,taka 4e i az 6e iz4akam da si q zema ot BG :punk .Ima4e za X-Box 360 moga da kaja 4e 6te bade ZVER,samo deto tyka v Bulgariq e po4ti nevazmojno da si nameri6 igra :D

Link to comment
Share on other sites

za X-Box 360 moga da kaja 4e 6te bade ZVER,samo deto tyka v Bulgariq e po4ti nevazmojno da si nameri6 igra :D

да така е но вече има доста от излезналите заглавия за ХБОХ 360 по торентите заглавия като:

Need For Speed Most Wanted PAL XBOX360 - 5.20 GB

Condemned PAL XBOX360 - 6.77 GB

Fifa 06 PAL XBOX360 - 3.79 GB

Просто е въпрос на време да се появи ЧИП и тогава става луда работа

Link to comment
Share on other sites

Lil spri da pishesh Az sas S...drazni be 4ovek. Vseki moje da pravi pravopisni greshki ama 4ak puk tolkova?

Po temata, shto shte ti e 4ip sled kato nai-veroqtno shte se poqvi nqkoe tool4e ot tipa - clickni>instalirai>igrai.

6toto konzolite ne moe6 gi naprai6 bez 4ip :)

Link to comment
Share on other sites

Samo s 2-3 smeni v tozi text moje da se promeni za vsqka edna konzola, koeto samo po sebe si pokazva, 4e e palen shit. Da ne kupuva naroda, zashtoto shtql da se izrasi s masa pari...ami to vse edno nqkoi nasila gi kara...ili tezi opashki tam pred magazinite sa, shtoto horata nqmat kakvo da pravqt i se redqt da si lafqt dokato 4akat konzolata da doide v lubimiq im magazin. Istinata e 4e konzolata karti vsi4ko, koeto v momenta go ima na pazara...a tova dali e po djoba na nqkoi, ami to toi moje sam da si preceni. A za "lack of games" nqma kakvo da kaja...to tova e smeshno, ako ima konzola, koqto da bade nai-oblagodetelstvana ot kum tazi strana...povqrvai tova shte imenno x-box 360. S toq dev kit i s parite na bil...e s godini pred konkurentite si ot tazi gledna to4ka. Drug vapros e kolko shte sa hitovi vaprosnite izdaniq.

Link to comment
Share on other sites

Neznam s kakvo tolkova "kurti" osven s po dobra grafika.A ako tova za HDTV e vqrno zna4i nqma da moga da i se nasladq napulno.Za lipsa na igri moje da se govori no samo kato na4alo siguren sum 4e po natatak 6te ima pove4ko igri, ama za parite ... predpo4itam da iz4akam da izleze ps3 da vidq neinata tzena (na ps3 6te moje da se igraqt igri ot ps2 i ps1).Tova s tzenata microsoft nqma6e da go napravqt ako ima6e konkurenti zaradi tova sa si kazali :

-Ave daite da si pusnem konzolkata po rano ot drugite da zemem pove4ko pari pak kato doide konkurenciqta da namalim tzenata.

Spored men po razumno e da se iz4aka da izlqzat drugite konzoli da se vidi koe e po dobro i togava da se kupi.

Link to comment
Share on other sites

Neznam s kakvo tolkova "kurti" osven s po dobra grafika.A ako tova za HDTV e vqrno zna4i nqma da moga da i se nasladq napulno.Za lipsa na igri moje da se govori no samo kato na4alo siguren sum 4e po natatak 6te ima pove4ko igri, ama za parite ... predpo4itam da iz4akam da izleze ps3 da vidq neinata tzena (na ps3 6te moje da se igraqt igri ot ps2 i ps1).Tova s tzenata microsoft nqma6e da go napravqt ako ima6e konkurenti zaradi tova sa si kazali :

-Ave daite da si pusnem konzolkata po rano ot drugite da zemem pove4ko pari pak kato doide konkurenciqta da namalim tzenata.

Spored men po razumno e da se iz4aka da izlqzat drugite konzoli da se vidi koe e po dobro i togava da se kupi.

Moga da ti kaja 4e cenata na Play Station 3 shte e okolo 400 leva :) .Az li4no 6te si q vzema kato izleze(stiga da si zema priemnite izpiti,ne6to koeto silno sam ybeden 4e sha stane :D )i 6a si polzvam kompa samo da si svalqm igri za PS-to i za rabota.Pak i za X-Box nestiga 4e v BG trydno sa namirat igri ami ne izlizat dostata4no zaglaviq za nego(ne samo moe mnenie)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...