Jump to content
BulForum.com

XBOX 360 vs Playstation 3


Lil Scrappy

Koq ot dvete shte si vzemete ?  

195 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

за гран туризмо не дей казвай че е най добрия расинг защо като е пробвах единствено е добрата графика нищо друго не видях добро ( нали се сещаш камерите управлението са под всякаква критика )

 

Znachi moga da ti kaja edno neshto... Napulno zablydeno choveche si!!! Kaji mi edna po-dobra igra ot neq!!! Moje bi NFS sus durvenata i grafika i zalepnalite za asvalta koli s koito durpash ruchna pri 150 km i nqma problemi?

Ostavi kachestvenite neshta na mira shtom ne mojesh da gi razberesh. Za GT4 kakvo ne ti haresva na kamerite? Ot kolko gledni tochki mojesh da opravlqvash edna kola? Moje bi iskash ot bagajnika, stranichnoto ogledalo ili zadnata segalka??? Igrai si na pach-nati i crack-nati igri na durvenoto si PC ili oshte po-durveniq XBox360 (ili puk SEGA MegaDrive II koi te znae).

 

*PS

Mislq che predi da govorish neshto za edna igra purvo trqbva da si q igral. Silno se sumnqvam che imash PS i Gran Turismo 3 ili 4 za da govorish razni raboti za ili protiv tqh!!!

 

Nishto lichno... Prosto me draznish s anti ps postovete si!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 267
  • Created
  • Last Reply

po princip az sam ps fen no sega si vzeh xbox360. Startovata cena na ps3 hi4 ne me blazni a i zaglaviata sa mnogo skupi o6te. Za x box-a ve4e se namirat ne6ta po za 30 $ dokato za ps sa 60$ za6toto sega izlezna na pazara. Za xbox360 moga samo da kaja 4e si zaslyjava parite. Taka 4e sas ps3 nai-malko 6te e sa6toto, no az mislia 4e 6te e unikalna konsola. No grafikata tai ili ina4e e po4ti perfektna. Problema e dryg - ne se namirat mnogo sviastni igri /v tova otno6enie ps vinagi e pobejdaval/. Ina4e sega razcepvam dead or alive 4 - stra6en dvuboi e. Sa6to taka znaem i za Oblivion taka 4e ako microsoft prodyljava v sa6tia dyh 6te e pone niakakva konkyrencia. Ako ne - 6te me fanat ludite i 6te se orysia za 1 ps3 :lol:

Link to comment
Share on other sites

Znachi moga da ti kaja edno neshto... Napulno zablydeno choveche si!!! Kaji mi edna po-dobra igra ot neq!!! Moje bi NFS sus durvenata i grafika i zalepnalite za asvalta koli s koito durpash ruchna pri 150 km i nqma problemi?

Ostavi kachestvenite neshta na mira shtom ne mojesh da gi razberesh. Za GT4 kakvo ne ti haresva na kamerite? Ot kolko gledni tochki mojesh da opravlqvash edna kola? Moje bi iskash ot bagajnika, stranichnoto ogledalo ili zadnata segalka??? Igrai si na pach-nati i crack-nati igri na durvenoto si PC ili oshte po-durveniq XBox360 (ili puk SEGA MegaDrive II koi te znae).

 

*PS

Mislq che predi da govorish neshto za edna igra purvo trqbva da si q igral. Silno se sumnqvam che imash PS i Gran Turismo 3 ili 4 za da govorish razni raboti za ili protiv tqh!!!

 

Nishto lichno... Prosto me draznish s anti ps postovete si!

Аве брат щом говора за въпросните игри значи съм ги пробвал

и както съм казвал не веднъж рейсинга ForzaMotorsport е в пъти по добър от ГТ4

а и относно дървения Х360, мога да ти кажа само едно че много хора предпочитат дървената кутия от колкото новия ПС3 ( прай си сам изводите )

Link to comment
Share on other sites

лил скрапи,разбираш от игри горе долу колкото баба ми.

 

Rex,честито! И за бокса има много яки заглавия,halo,dead or alive,ninja gaiden които са си макс задължителни и за пълни десетки.С която и да е конзола от новите поколения няма да се скучае,важното е да се играят наистина качествени игри ,а не разни боклуци които излизат и за други платформи.Забавлявай се

Link to comment
Share on other sites

Мене изобщо не ме интересуват конзолите по принцип, но ако ви трябва наистина реален racing симулатор си намерете Richard Burns Rally.

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че тук дмата е "ако ви трябва наистина ТРУДЕН симулатор", не толкова реален :D

 

Не е като да съм карал по черен път с 90 в час, но съм изгледал достатъчно видео от кокпита на рали автомобили и извън тях и не мисля, че нещата са ЧАК толкова ужасни колкото са в RBR. Това не значи, че са и нещо подобно на Colin разбира се, там пък е другата крайност, караш както дойде и взимаш първи времена и си със здрава кола. Истината би трябвало да е някъде по средата.

 

А колкото до конзолите и Гран Туризмо и не знам какво си, трябва всички да разберем, че най-як симулатор на каквото и да е няма, един ще му харесва да се поти над RBR, друг ще играе Burnout заради PRESS B TO EXPLODE YOUR CAR и прав в ситуацията няма.

 

[Edit]

 

Ахахахаха! Съжалявам, нямам нищо против Гран Туризмо като ихра сама по себе си, но като го споменахте и се разрових малко за новото GT.

According to the Famitsu inteview with Kazunori Yamauchi, Gran Turismo HD will have two SKUs on the PS3. One of these games will ship with no cars, all of them will be purchased via microtransactions.

The other, Gran Turismo HD: Premium, will ship with two courses and 30 cars, with an additional 30 cars and an additional two courses online at a later date. The Premium game is being considered a prologue to the PS3's eventual Gran Turismo 5.

The pricing reported in the Famitsu piece indicated that cars would cost between 50-100 yen ($0.43-$0.85) and courses between 200-500 yen ($1.71-$4.26). There are approximiately 750 cars and 50 tracks available for purchase in the GT: HD Classic. Let's do the math:
# 750 cars for $0.50-$1.00 (Sony will round-up, don't you think?)
# 50 tracks for $1.50-$4.50

A complete copy of the game will cost gamers somewhere between $426.50 and $975

 

http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3153775

 

Ето тия неща ще заврат PS3 на едно много неприятно място. Добре е да има култови игри и MGS и всичко останало, но е и добре, когато има просто една нормална среда и нормални предложения разработени от нормални хора. Сони просто вече не знаят къде са :D

 

[/Edit]

Link to comment
Share on other sites

тва са СЛУХОВЕ ! последното гран туризмо има над 600 (шест стотин ! ) автомобила.

просто срещу пс3 тече пропаганда и тва е.много хора не могат да превъзмогнат ,че от появата на ps1 досега сони превзе тотално конзолния пазар и приходите им са колкото на всички останали общо умножено по две

 

освен това в началото никога няма кой знае колко добри игри.вижте че най-доброто за пс2 се появи през четвъртата и петата година от съществуването на конзолата

Link to comment
Share on other sites

Eazy, съжалявам, но това твоето вече е безразборен и сляп fanboi-изъм. Давам ти ужасните грозни факти за следващото Гран Туризмо, ти ми казваш, че срещу Сони се води пропаганда. Да, водят си я самите те.

 

А и в момента губят по 300 долара от всяка продадена конзола заради безбожно скъпата продукция в началната част от производството.

 

Не съм против Sony или PS, както сигурно ще ме заплюеш, обожавам много игри за PS1 и харесвам много заглавия за PS2, просто се опитвам да гледам трезво на фактите.

Link to comment
Share on other sites

не съм заслепен фенбой,обаче не искам да се вайкам преди нещо гадно да стане факт,а още нищо лошо не е станало.

малко ме притеснява ,че досега сони не залагаха толква на хардуер,колкото на идеи,а ся май са се главозамаяли,макар да беше логично след успехите да направят наистина мощна конзола.ама в алчност не можем да ги обвиним,щом си продават конзолата на загуба.

Link to comment
Share on other sites

Добре, дай да си стиснем ръцете. Майната им на nextgen конзолите. Започвам да се дразня от тия разправии. Важното е да има игри, на които да можеш да играеш с часове наред, защото се добри и не можеш да се отлепиш. На каквато ще платформа да са. Другото е вятър работа! :woot

Link to comment
Share on other sites

разбира се,че най-важното са качествените игри.която и платформа да пренебрегнеш ,все ще пропуснеш нещо хубаво

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

100 % е фалшиво ! Ако беше чипнат 360 дося щеше да се е разчуло навсякъде.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Xbox 360 бие PS3 по продажби в Япония... отново

http://gamerzhut.com/news/show.php?id=2300&action=news

 

Сами си правете изводите коя е по добрата конзола !!!

Лично аз съм имал и двете, и вече се убедих коя си заслужава повече а и за мен е по добрата Х360 е правелният избор !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 10 months later...

XBOX360 Е ВЪЗМОЖНО НАЙ-БЪГАВАТА КОНЗОЛА ГОВОРЯ ЗА RROD И Е74 ... А ПЪК PS3 Е БЕЗБОЖНО СКЪП ТАКА , ЧЕ ПРЕДПОЧИТАМ ДА ИГРАЯ НА КРИЕНИЦА И СТРАЖАРИ И АПАШИ ОТКОЛКОТО НА КОНЗОЛА ПОНЕ ЗНАМ , ЧЕ НАЙ-МНОГО МОГА ДА СЕ УЖУЛЯ ... ! BTW ИМАМ XBOX НЕ ГОВОРЯ НАПРАЗНИ ПРИКАЗКИ .. !

Link to comment
Share on other sites

newsflash: ПС3 12ГБ слим. Научи се да пишеш и не е нужно да уголемяваш шрифта. Не е като да казваш нещо животоспасяващо.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...