Jump to content
BulForum.com

Кое е най-великото откритие на човека


intense

Recommended Posts

Как мислите? :) Включва всичко което се сетите! :)

Според мен.....откритиването на ....наааа.....Америка разбира се :woot също и на ... телевизора :D Не,всъщност се радвам,че хората са открили много древни градове...обожавам миналото :) е?

Допълнение : А сега ако кажете за съответното откритие,кой го е направил,ще ви призная! :D Който иска и знае,нека да си напише :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Най-великото според мен е откриването на топлата вода и на канлизацията че сега да не воним толкова много и да не се разпространяват толкова лесно болестите ;)

 

Също така едно от най-великите изобретения е двигателя с вътрешно горене!!Това за мен е едно от най-добрите изобретения!! :)

Link to comment
Share on other sites

Иска ми се да вярвам, че не е направено най-великото откритие от човек все още.

Link to comment
Share on other sites

Най-великото откритие (след огънят и колелото) е .. тоалетната хартия. Помислете си какъв щеше да е живота без нея. Може да ви е смешно, но личната хигиена е много важна. !

Link to comment
Share on other sites

Най-голямото откритие на човечеството е че откриването на начин на разпространение на пиратски продукти. :P

Link to comment
Share on other sites

Най-великото откритие (след огънят и колелото) е .. тоалетната хартия. Помислете си какъв щеше да е живота без нея. Може да ви е смешно, но личната хигиена е много важна. !

да си измиеш гъза е много по-хигиенично, от колкото да си го избършеш.

изобретението - колелото - от него следва всичко. по принцип е огънят, но той не е човешка идея - идва от природата. в смисъл човек не го е създал, просто се е научил как да го използва и съхранява.

Link to comment
Share on other sites

Най-голямото откритие на човечеството е че откриването на начин на разпространение на пиратски продукти. :P

..........следствие от появата на компютъра!

Link to comment
Share on other sites

да си измиеш гъза е много по-хигиенично, от колкото да си го избършеш.

Съгласен съм, но е добра идея да го избършеш преди да го измиеш :D

 

Най-великото откритие на човека е, че има пишка!

Ау.. това изказване е малко.. анти-феминистко :bgrin: :P (къде е intense?!)

Link to comment
Share on other sites

Я малко конкретизирайте :wir нещата ... някой пишат най-великото откритие на човека е <географски обект> , други пък научни открития , трети :

лъжата
...
Link to comment
Share on other sites

@vas90 защо разваляш темата с излишни постове?

Без откритието на практичесото използване на тока нищо днес нямаше да е същото..

Ако точно сега спре :woot

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...