Jump to content
BulForum.com

Warez Football


VooDooMaN

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply
явно днеска не сте се събрали много...

утре?

Ауе ти къде ве? Няма ли да идваш да пииш с нас? :D Иначе мен не ма бройте :D

Link to comment
Share on other sites

Бяхме 10 човека и имаше едни малки вратички, на които играхме

 

А за утре се съмнявам дали ще се играе - поне никой от хората днес няма да идва

 

Ако имате топка ходете...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък получавам друга информация... Т.е., че има навити да повторят и днес. А като гледам сме и достатъчно хора само за днес. Ми айде нормалното 5 часа там и това е... Най-много пак да сме половинка - 10тина души. И така става.

Link to comment
Share on other sites

Точно това е проблемът - ако имаш топка,вземи я ;)

 

Взимам я ... и в 17ч съм на игрището :P

Топката е леко спаднала, но може да се играе с нея .. някой ако може да вземе една помна .. ще е супер

Link to comment
Share on other sites

И аз съм там. За съжаление излезна, че топката ми е в София :angry1 . Но за сметка на това ще допринеса за грубостта на терена :)) Жоре, взимай ме в твоя отбор, че сигурно ще съм си отремонтирал калеврите :Р

Link to comment
Share on other sites

Е мене ме нямаше в града ,пък и съм нов в форума иначе бих се включил в дербито .- Вие знаете ли се поне по физиономия тука които сте най-редовните в форума и преди събирали ли сте се поне за 6 на 6 ?

Link to comment
Share on other sites

Е мене ме нямаше в града ,пък и съм нов в форума иначе бих се включил в дербито .- Вие знаете ли се поне по физиономия тука които сте най-редовните в форума и преди събирали ли сте се поне за 6 на 6 ?

Шегуваш ли се?Естествено, че се познаваме.А иначе сме се събирали по 20-30 човека понякога ;)

 

THE_AGENT,опитай се да се сетиш защо сте били само двамата

Link to comment
Share on other sites

THE_AGENT,опитай се да се сетиш защо сте били само двамата

 

Сещам се ... надявам се другия път да сме има повече желаещи и най-вече времето да не се прецака в последния момент :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

THE-AGENT, няма кво да се нервиш майна. тва си е напълно нормално се едно ша се разтопят. и на мен ми се е случвало няколко пъти и изобщо не се занимавам да ходя, ако малко се заоблачи :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...