Jump to content
BulForum.com

Реклама на... обувки


Recommended Posts

Еййй,супер :D това на 1вата снимка ми прилича на петичка,ама... :blink: Пф...искам и аз такива чехли :D ммммного яка реклама,знаят как да привличат погледите! :D

Link to comment
Share on other sites

Аз все още не мога да видя коя част от крака е това на снимката след като прашката на обувката е на пръстите, а именно тя е снимана. май е горната част над пръстите

Link to comment
Share on other sites

Аз все още не мога да видя коя част от крака е това на снимката след като прашката на обувката е на пръстите, а именно тя е снимана. май е горната част над пръстите

Много ясно, кво друго да е :confused :)

Иначе рекламата е супер :punk

Link to comment
Share on other sites

Да . Рекламата е супер измислена ... така и не мога да разбера какво точно е снимано на първата картинка :lol:

Link to comment
Share on other sites

Да . Рекламата е супер измислена ... така и не мога да разбера какво точно е снимано на първата картинка  :lol:

 

Значи снимано горната част на ходилото!!Чехлите са такива които имат едно такова нещо дето ти минава между палеца на крака и съседния му пръст(незнам как се казва точно това нещо)!!Е точно това е снимано от горе като пръстите (отдолу на снимката) не са хванати и крака към глезена също го няма !!Това е :)

Link to comment
Share on other sites

Значи снимано горната част на ходилото!!Чехлите са такива които имат едно такова нещо дето ти минава между палеца на крака и съседния му пръст(незнам как се казва точно това нещо)!!Е точно това е снимано от горе като пръстите (отдолу на снимката) не са хванати и крака към глезена също го няма !!Това е :)

 

Ааа да . Схванах най-накрая . Супер реклама :excl:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...