Jump to content
BulForum.com

Реклама на... обувки


Recommended Posts

Това са едни много хубави крака. На първата снимка е един крак, а на втората 2 :P :D

 

Фарел, имам визитка на добър очен, ако имаш желание ще ти пратя телефона му :P

Link to comment
Share on other sites

da be da,освен и крака да виждам,а :lol:

всичко друго ,но не и крака :bgrin:

Ahhh ti izvrateniachkeeeeeeeeeeeeeeee :bgrin: :P

Link to comment
Share on other sites

гледах,пулих се половин 4ас.................еб* ми майката,аз крака НЕ виждам :confused

На първата снимка това което прилича на задник е една пета, а на втората са две пети. обарни внимание на първата снимка отгоре в дясно се вижда глезена :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Е тея са гати спецовете фотографи!!Аз се блионих,киорих но ако имаш по така съзнание не виждаш никакви крачета :D

Link to comment
Share on other sites

Аз се блионих, киорих но ако имаш по така съзнание не виждаш никакви крачета  :D

Ами там ти е грешката, не трябва да се "кьориш", а напротив - да се отдалечиш малко

за да видиш по-добре цялата картинка. ;)

А самата реклама наистина е страхотно измислена и перфектно реализирана! Евала. :punk

Link to comment
Share on other sites

На първата снимка това което прилича на задник е една пета, а на втората са две пети. обарни внимание на първата снимка отгоре в дясно се вижда глезена  :bgrin:

Да да я огледай модела на първата обувка и ще разбереш, че не е пета B)

Link to comment
Share on other sites

На първата снимка са пръсти а на втората са две пети :)

Link to comment
Share on other sites

Прави сте. Пръсти са! но това нагоре със сигурност е глезенът.

Link to comment
Share on other sites

имам визитка на добър очен, ако имаш желание ще ти пратя телефона му  :P

 

Дай го на него

 

Прави сте. Пръсти са! но това нагоре със сигурност е глезенът.

 

Никъв глезен не е. Събуй си крака и го погледни малко.

Link to comment
Share on other sites

Ако тва са пръсти, какъв глезен търсите там  :woot

Ами да... вижда се отстрани. уфффф по тъп спор не може и да има, ставаме за смях :bgrin: поне едно е сигурно, не са прашки - обувки са! :D

Link to comment
Share on other sites

Ееееее трябваше да смениш заглавието .... защото няма логика .... заглавиието РЕКЛАМА НА ОБУВКИ и вътре некви задници и прашки и веднага загряваш закво става въпрос та отговора ми е КРАКА

Link to comment
Share on other sites

Ако не беше заглавието, сигурно нямаше да се усетя толкова бързо. И все пак усетих се че е някаква уловка. Пък и на първата снимка прекалено твърда изглежда материята за прашки. ;)

Да, не е пета, пръсти са :)

Да да. Сигурно са пръсти. Такива кебапчосали пръсти не бях виждал до сега. :D

Чиста пета си е. Мита е даже половин час преди снимките. ;) Не виждате ли че долния край е към подметката, а там няма разклонение за пръсти. :woot

 

EDIT: Всъщност първата не са точно пръсти, а горната част над тях. ;) Сега се загледаЕ в истинския модел на обувката в дясно. Гледайте в страни и ще успеете. Преди не бях се загледал в тях. Като че ли друго ми привличаше вниманието. :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...