Jump to content
BulForum.com

Отбор за спортен сайт!!!


ultra_botev

Recommended Posts

http://uneekhost.com/index.htm

http://www.zhost.net.tc/

 

Трбява да прценим горе-долу колко място ще ни трябва, докато минем на платен хостинг...може би след половин-една година ?

 

И засега най-доброто ми предложение е :

http://cyberkit.biz/forum/portal.php

 

Само че някой трябва да направи 20 поуста в техния форум...

 

PLAN

1.Storage (MB) - 2000

2. Data Transfer- 1000

3.Your own domain name -YES (sub-domain)

4.May have your own bought domain e.g www.domain.com - YES

5.POP3/IMAP email accounts -unlimited

6.Email forwarders/responders- unlimited

7.CGI-BIN (Perl)-YES

8.PHP4 and 5 support-YES

9.MySQL databases- 15

10.Web-based control panel- YES

11. FTP-YES

-------------------

Какво мислите ?

Звучи твърде хубаво, за да е истина :D но определено трябва да се пробва :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Ако още не сте си разпределили всички задачи, аз мога да помагам за новини и коментари от английското или испанското първенство например.

Link to comment
Share on other sites

20-те поуста за какво са

За да разберат, че си реален и няма да си направиш 5000 акаунта :)

Все пак неможеш да направиш 100 000 смислени поуста.

А пък и щом пишеш пост-ове, им посещаваш сайта -> гледаш реклами -> печелят пари :P

Link to comment
Share on other sites

Аз мога да помагам, обаче малко (защото нямам много свободно време) за испанското първенство. Ако нямате хора драснете едно ЛС и ще видя дали мога да се включа :)

Link to comment
Share on other sites

Аз също мога да помогна с каквито новини докопам . Не разбирам от дизайн , или правене на сайтове , само мога да помогна с новините ако искате . Ами аз по принцип мога да се ровичкам и каквото намеря да се използва .

Link to comment
Share on other sites

Ми добре ние все още имаме нужда от хора за БГ първенството за националните отбори и за евро турнирите.Ако имаш желание ще си от полза!!!

Сега го разучих горе долу демото на мамбо-то и никак не е трудно.Ако всички са съгласни можем да го правим(остават двайсетте поста).После ша изтегля версията от сайта.Само не ми е ясно кой ще се заеме основно с конфигурацията на нашия сайт-един човек ли ша е или сички ще се занимаваме.Става въпрос за оправяне на бутоните сменяне на картинки и etc.

После...къде ще се регистрираме и последно notor1ous ще се заемеш ли с правенето на някаква флашка???

Айде утре пак ще пиша че имам малко работа.

Link to comment
Share on other sites

Ми добре ние все още имаме нужда от хора за БГ първенството за националните отбори и за евро турнирите.Ако имаш желание ще си от полза!!!

Сега го разучих горе долу демото на мамбо-то и никак не е трудно.Ако всички са съгласни можем да го правим(остават двайсетте поста).После ша изтегля версията от сайта.Само не ми е ясно кой ще се заеме основно с конфигурацията на нашия сайт-един човек ли ша е или сички ще се занимаваме.Става въпрос за оправяне на бутоните сменяне на картинки и etc.

После...къде ще се регистрираме и последно notor1ous ще се заемеш ли с правенето на някаква флашка???

Айде утре пак ще пиша че имам малко работа.

Ами аз мисля , че е най-добре , всеки да помогне с каквото може . А и тези 20 поуста ще играят ли някъква роля , защото иначе не е трудно да се напраскат 20 :devil .

Link to comment
Share on other sites

Ми добре ние все още имаме нужда от хора за БГ първенството за националните отбори и за евро турнирите.Ако имаш желание ще си от полза!!!

Сега го разучих горе долу демото на мамбо-то и никак не е трудно.Ако всички са съгласни можем да го правим(остават двайсетте поста).После ша изтегля версията от сайта.Само не ми е ясно кой ще се заеме основно с конфигурацията на нашия сайт-един човек ли ша е или сички ще се занимаваме.Става въпрос за оправяне на бутоните сменяне на картинки и etc.

После...къде ще се регистрираме и последно notor1ous ще се заемеш ли с правенето на някаква флашка???

Айде утре пак ще пиша че имам малко работа.

Е ква да е тая флашка :confused то се прави цялостен дизайн, не на парче. Иначе, да стига да мога ще ви помогна. Ааа, навит съм да помагам за БГ първенството.

Link to comment
Share on other sites

ultra_botev кажи дали съм включен в проекта да знам :lol: . Значи сега прочетох , че по двама на първенство и ако съм включен най-добре за испанското .

Link to comment
Share on other sites

Ами аз мисля , че е най-добре , всеки да помогне с каквото може . А и тези 20 поуста ще играят ли някъква роля , защото иначе не е трудно да се напраскат 20  :devil .

Просто 20 смислени поуста на английски. :)

Link to comment
Share on other sites

Така vas90 имаме двама за испанското(Clades е втория ама той е доста зает така че иамшли желание се включен.Пък и ще ни трябват хора за евро турнирите,националните отбори и etc.

notor1ous,аз и ти ще се занимаваме основно с БГ първенството и някои други работи(ако има нещо).

James_Bond007,идеята за форум я има и ако другите са съгласни аз съм навит за форум и ако имаш желание можеш да го развиваш.

Ми айде някой да ги прави тея 20 поста и да се захващаме!!!

notor1ous ми тва за форумите е добра идея кой безплатен предлагаш!!!

Link to comment
Share on other sites

Ако не стане това с Mambo-то и тоя безплатен сървър ми кажете за няколко дни мога да направя html дизайн и да го кача в hit.bg (или някъде другаде в БГ web пространство, за да е добра връзката и сайта да е достъпен за всички БГ потребители) + да се регнем в някой безплатен форум, щтото няма смисъл да правим форуми при положение, че има готови.

Link to comment
Share on other sites

А да ви попитам.. Доколкото разбрах. сайта засега ще е на фрий сървър.. Това означава че ако има и форум и той ще трябва да е на фрий сървър.. Да се заемам ли да потърся някой и друг хубав?

Моето предложение е да е като този тука дето е мой за GSMи http://siemens.bb2.org

Link to comment
Share on other sites

А да ви попитам.. Доколкото разбрах. сайта засега ще е на фрий сървър.. Това означава че ако има и форум и той ще трябва да е на фрий сървър.. Да се заемам ли да потърся някой и друг хубав?

Моето предложение е да е като този тука дето е мой за GSMи http://siemens.bb2.org

Е баси никога нямаше да се сетя, че е твой форума с всичките тея юзъри. ;)

Майтапя се, супер е форума. Такъв ни трябва. Само може да е с някъв по-различен дизайн, че много прилича на тоя :) Най-якото е, че могат да се правят и poll-ове :punk

Link to comment
Share on other sites

Еми форума е към един сайт който е на няколко дена... :) Иначе е IPB 1.3

Тая версия беше свободна нали?

 

 

Предлагам ultra_botev да направи 20те поста като инициатор на идеята ;)

Link to comment
Share on other sites

notor1ous ми тва за форумите е добра идея кой безплатен предлагаш!!!

 

... да се регнем в някой безплатен форум, щтото няма смисъл да правим форуми при положение, че има готови.

Е нали ви казах, че Мамбо-то си има вградено форумче.

Друг въпрос, ако искате нещо по сериозно...

 

Тая версия беше свободна нали?

Предлагам ultra_botev да направи 20те поста като инициатор на идеята ;)

Дам, свободна е B)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...