Jump to content
BulForum.com

Отбор за спортен сайт!!!


ultra_botev

Recommended Posts

Ок аз нали уж дадох по някоя идейка а не просто "нещо".До петък искаме за сайта статия.Например ето възможни теми:

1.Анализ на изминалото пъвенство

2.представянето на някой отбор в него.

3.Някоя статия за трансферите в отделните първенства.

Въобще нещо което ви е на душата само трябва да ни служи за нещо!!!

А за евротурнирите имаме двама и освен това всички други ще помагаме!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

имам предвит не че няма да пиша статии ми нали некой предложи авторите да напишат неква статия за кастинг и др. глупости

Link to comment
Share on other sites

Ето аз като изявената част от редакторският екип ;) предлагам статията да бъде за отбор, независимо от кое първенство. Просто това което ви е на душата. Тъй като не се смятам за разбирач в другите първенства ако статията е за отбор от Английското първенство ще се постарая да я допълня и едитна по такъв начин, че да служи за пример. Съответно така ще бъде много лесно да се направят статии за почти всички отбори от всички първенства. Естествено като я едитна и допълня изрежа с каквото сметна за добре, ще попитам за оценката ви, като ви представа статията в редактиран и нередактиран вид :)

За начало е добре. По-нататък ще видим и за по-дълги статии относно цялото първенство и т.н.

 

Ако толкова много се зорите мога и аз да спретна една статиика за някое отборче от Англииското първенство, но в общи линии предполагам че няма проблем някой от заявилите предварително желание да я напише :)

Link to comment
Share on other sites

Сега какво? Трябва да напиша статия и педакторите да я одобрят? Айде резюмирайте правилата (ако има такива) и кажете кога започваме. Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

Сега какво? Трябва да напиша статия и педакторите да я одобрят? Айде резюмирайте правилата (ако има такива) и кажете кога започваме. Благодаря предварително.

 

Ами аз статиите така и не разбрах какви точно трябва да са . Аз написах няколко новини , не са дълги , за които чух и мисля , че ще се четат повече отколкото половин страница за представянето на даден отбор през миналия сезон .

Link to comment
Share on other sites

Ок аз нали уж дадох по някоя идейка а не просто "нещо".До петък искаме за сайта статия.Например ето възможни теми:

1.Анализ на изминалото пъвенство

2.представянето на някой отбор в него.

3.Някоя статия за трансферите  в отделните първенства.

Въобще нещо което ви е на душата само трябва да ни служи за нещо!!!

А за евротурнирите имаме двама и освен това всички други ще помагаме!!!

Добре де ето това което писах вчера.Какво неясно виждате в това.Ние искаме да е статия само за да можем като начало да има нещо на сайта.Новини ще ни трябват ежедневно а не веднъж на една семица.Избрете си някаква тема и напишете нещо.Все пак трябва да видят и редакторите какво можете!!!
Link to comment
Share on other sites

Така, аз предлагам ето тези теми :

 

1.Анализ на Серия А за миналия сезон.

2.Анализ на Бундеслигата за миналия сезон.

3.Анализ на Премиершип за миналия сезон.

4.Анализ на Примера Дивизион за миналия сезон.

5.Анализ на Първа френска лига за миналия сезон.

6.Анализ на А група на България за миналия сезон.

7.Анализ на Шампионска лига за миналия сезон.

8.Анализ на супата на УЕФА за миналия сезон.

 

Ето ви работа за 8 автора :)

А и според мен, това ще е добро начало за сайта, вместо безразборни статии.

Аз взимам Серия А.

 

Ако съм пропуснал някоя важна лига или състезание, кажете.

 

Gr33tz B)

Link to comment
Share on other sites

Така, аз предлагам ето тези теми :

 

1.Анализ на Серия А за миналия сезон.

2.Анализ на Бундеслигата за миналия сезон.

3.Анализ на Премиершип за миналия сезон.

4.Анализ на Примера Дивизион за миналия сезон.

5.Анализ на Първа френска лига за миналия сезон.

6.Анализ на А група на България за миналия сезон.

7.Анализ на Шампионска лига за миналия сезон.

8.Анализ на супата на УЕФА за миналия сезон.

 

Ето ви работа за 8 автора  :)

А и според мен, това ще е добро начало за сайта, вместо безразборни статии.

Аз взимам Серия А.

 

Ако съм пропуснал някоя важна лига или състезание, кажете.

 

Gr33tz  B)

 

ОК . Но в повечето от първенствата има по няколко автори , затова ще трябва да засегнем и трансферите . Аз ще се заема с по-големите трансфери в испанския шампионат .

Link to comment
Share on other sites

Така, аз предлагам ето тези теми :

 

1.Анализ на Серия А за миналия сезон.

2.Анализ на Бундеслигата за миналия сезон.

3.Анализ на Премиершип за миналия сезон.

4.Анализ на Примера Дивизион за миналия сезон.

5.Анализ на Първа френска лига за миналия сезон.

6.Анализ на А група на България за миналия сезон.

7.Анализ на Шампионска лига за миналия сезон.

8.Анализ на супата на УЕФА за миналия сезон.

 

Ето ви работа за 8 автора  :)

А и според мен, това ще е добро начало за сайта, вместо безразборни статии.

Аз взимам Серия А.

 

Ако съм пропуснал някоя важна лига или състезание, кажете.

 

Gr33tz  B)

Да, това ще е много хубаво. Но ми се струва, че това са твърде големи теми и няма да може един човек да ги разработи добре. За това ми се струва, че е по-добре да се направи анализ или само на един отбор или на отбори с горе-долу еднакви цели. Важното е статията да е изчерпателна, т.е. да не е повърхностна! Като смятам, че тъй като при нас няма шефове и подчинени, всеки журналист може сам да определи какво точно ще анализира и какво ще е заглавието на материала му.

Такива теми може да са примерно:

"Способен ли е Виляреал на нови изненади?", "Реформира ли се Милан", "Алавес, Селта и Кадис се завърнаха в Примера дивисион" - това е статия от топспорт, която е много добре написана и може да я разгледате, за да видите как се правят подобни коментари! http://topsport.bg/article.php?cid=2&aid=29996

P.S.

По-добре анализ на купата, отколкото на супата на УЕФА ;)

Link to comment
Share on other sites

Така, аз предлагам ето тези теми :

 

1.Анализ на Серия А за миналия сезон.

2.Анализ на Бундеслигата за миналия сезон.

3.Анализ на Премиершип за миналия сезон.

4.Анализ на Примера Дивизион за миналия сезон.

5.Анализ на Първа френска лига за миналия сезон.

6.Анализ на А група на България за миналия сезон.

7.Анализ на Шампионска лига за миналия сезон.

8.Анализ на супата на УЕФА за миналия сезон.

 

Ето ви работа за 8 автора  :)

А и според мен, това ще е добро начало за сайта, вместо безразборни статии.

Аз взимам Серия А.

 

Ако съм пропуснал някоя важна лига или състезание, кажете.

 

Gr33tz  B)

 

 

Дай ми бундеслигата не се крий :D

Аз още сега започвам с анализа.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм готов със статията за Българското първенство.Обхваща горе долу посробно нещата.Може да напиша и нещо още по подробно но за сега е това!!!

Link to comment
Share on other sites

Аз направих точно това и вече съм готов :)  Очаквам да кажете на кого да го пратя...

 

 

Аз съм готов със статията за Българското първенство.Обхваща горе долу посробно нещата.Може да напиша и нещо още по подробно но за сега е това!!!

 

Аз пък не направих нищо подобно . Мойте новини са около трансферите , направил съм ги като няколко отделни новини , но ако прецените , може да се направи и като една . Също съм дал и линкове към подходящи снимки . Казвайте на кой да пратя .

Link to comment
Share on other sites

До момента има получени 3 маила. 1 от ultra_botev с коментар за сезон04-05 в България и 1 от 4efo88 за представянето на Реал Мадрид през изминалия сезон. И двете са доста добри и ще бъдат качени на сайта в кратки срокове. vas90 явно е изпратил някви новини... ами като влезох в пощата да тегля коментарите неговия mail беше в Bulk. Там и си остана, защото:

1. рано е за новини, а и с тях по предварителен план трябва да се занимават други хора

2. търсим кратки новини и само сигурни новини

3. всяка новина трябва да има дата, новини за нещо "по принцип" не вършат никва работа.

А и друго важно - пишете имената на файловете, които изпраштате само на латиница и не оставяйте интервали между отделните думи, а _ или . :excl:

Link to comment
Share on other sites

Ъъъъ... Какво стана с тези, които изявиха желание да са редактори :confused Вече има няколко статии, може да се почва лека-полека и с новините...

Link to comment
Share on other sites

Ъъъъ... Какво стана с тези, които изявиха желание да са редактори  :confused Вече има няколко статии, може да се почва лека-полека и с новините...

Аз казах още в началото, че ще съм свободен от август.

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам заблях се и не съм видял че сте писали по темата. Новите статии ъъ... който има статия може да ми я праща по PM, после само ми кажете след като направя редакцията къде да постна статията..? И евентуално имам намерение първите поне 5-10 статии да постна оригинала и моя едит или един вариант съотвено ако не се налага никва редакция, за да прецените дали имате нужда от функциите ми на редактор.

Link to comment
Share on other sites

Доста съкаснях вече и ще продължавам да закъснявам....имам да превеждам едни щуротий тука , но при първа възможност ще драсна нещо :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...