Jump to content
BulForum.com

Отбор за спортен сайт!!!


ultra_botev

Recommended Posts

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply
Аз нещо не схванах, каква точно статия се очаква да напиша?

Ами аз написах нещо като разширена новина, ама май нещо друго се е очаквало да напиша :)

 

Все пак, ако трябва да направя анализ на миналия сезон, ще ми отнеме адски много време. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Все пак, ако трябва да направя анализ на миналия сезон, ще ми отнеме адски много време.  :huh:

Избери си един отбор и пиши за него ;) , без да изпадаш в големи подробности, само... :huh: а, бе и аз не знам точно какво искат от нас :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Абе в общи линии трябва или да напишете анализ на изминалото първенство или за някой отбор-представяне,инфо и т.н.Обаче се разберете кой за какво да нямаме за едни и същи отбори.

Link to comment
Share on other sites

Ami moga s novinarstvo i dizain  :unsure: ako me popita6 dali moga da pravq ne6to drugo 6te pomislq :)

Ами идеално!!!За дизайна трябва да говориш с notori1ous. А за новинарството има можеш да хванеш евро турнири или национални отбори.За първенствата имаме по двама даже за някои трима така че незнам за тях.Кажи имаш ли някви предпочитания!!!
Link to comment
Share on other sites

Ок и без това нямаме хора за евротурнирите.Обаче трябва да си сериозен!!!

Иначе добре дошъл.WWW.BGSPORT.BB2.ORG е форума там обсъждаме също.Регистрирай се и поуствай там също!!!

Link to comment
Share on other sites

Добре, аз не разбирам, ако ще се използва онзи форум наистина трябва да бъде кирилизиран..?

Защо не го кирилизирате, нямате ли достатъчно достъп от фрий-то за тая опция..? Оправете го наистина!

Link to comment
Share on other sites

Добре аз ще се опитам да спретна един обзор на представянето на Манчестър Юнайтед през изминалия сезон...

Link to comment
Share on other sites

ultra botev razgledah saita...nali ti si organizatorut na tazi akciq? Tui kato ne moga da rabota s hit.bg 6te napravq vtori sait na geocities. ok? Moje bi se 4udi6 za6to ni e vtori sait. Ami hrumna mi v ediniq da ima link kum drugiq i taka... de da znam 6te bude po qko :)

Link to comment
Share on other sites

ultra botev razgledah saita...nali ti si organizatorut na tazi akciq? Tui kato ne moga da rabota s hit.bg 6te napravq vtori sait  na geocities. ok? Moje bi se 4udi6 za6to ni e vtori sait. Ami hrumna mi v ediniq da ima link kum drugiq i taka... de da znam 6te bude po qko :)

Не ни трябват сто сайта. А с hit.bg няма какво да се учи - просто качваш файловете и сайта си работи.

Link to comment
Share on other sites

Може, говори с отговорните за немския футбол и се оточнете

Ок, ама ме добавете ,да не ме питат после "ааа ти за какво отговаряш ?"

Link to comment
Share on other sites

Ами bd1 не е толкова рано за евротурнири защото вече започна интертото,предварителния кръг на шампионската лига също ще почне скоро.Можеш да напишеш някакъв коментар за тези мачове.Ако не искаш може да напишеш нещо като анализ за изминалия сезон.Нещо общо защото за отборите от първеснтвата може и да напишат някакво инфо.Това а иначе сега всички би трябвало да пишат някаква статия, да търсят инфо за отборите от своите първенства и да чакат дизайна!!!

Link to comment
Share on other sites

тая идея с некви малки статии които некой предложи да напишем ми се струва тъпа то с времето ще се види кой става и кой не пък и нали има по няколко човека за първенствата ... пример : аз -1234 и найтуолф сме за германия ще има доста новини предполагам ... статия не ми се занимава да пиша в момента ... ако решат повече хора че е хубаво да има статийка ок ще напиша ...

Link to comment
Share on other sites

тая идея с некви малки статии които некой предложи да напишем ми се струва тъпа то с времето ще се види кой става и кой не пък и нали има по няколко човека за първенствата ... пример : аз -1234 и найтуолф сме за германия ще има доста новини предполагам ... статия не ми се занимава да пиша в момента ... ако решат повече хора че е хубаво да има статийка ок ще напиша ...

Ами те, ако повече хора решат, че ги мързи да пишат статии сайта просто няма да просъществува. Нали целта е в сайта да има информация. Новини всеки може да намери и да напише :angry1

 

Dobre a az sam li 6te trqbva da rabotq po evroturnirite  :angry1 6te stane super bezmisleno i kratko. ultra botev nazna4i nqkoi da pomaga :unsure:

Ти пък кво се разфуча, евротурнирите още не са започнали, а ти вече мрънкаш. Разбира се, че няма да си само ти за евротурнирите. Те са през седмицата и поради наличието на отбори от много първенства всички ще даваме статии и за там. Искаш да правиш нещо - ето ти задача- напиши обширна статия за интертото до тук и отпадането на Атлетико Бибао от Клуж.

Link to comment
Share on other sites

Ами те, ако повече хора решат, че ги мързи да пишат статии сайта просто няма да просъществува. Нали целта е в сайта да има информация. Новини всеки може да намери и да напише  :angry1

 

ОК, чакам си реалното назначение...нали си има редактори за тая цел... "Напиши нещо" не ми звучи достатъчно точно.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...