Jump to content
BulForum.com

Отбор за спортен сайт!!!


ultra_botev

Recommended Posts

момчета статията ще я прата, но си намерих 1 работа напоследък и съм дсота зает такаче се очертава аз само да помагам за бундеслигатам, защото за съжеления за повече няма да имам време

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply
Доста съкаснях вече  и ще продължавам да закъснявам....имам да превеждам едни щуротий тука , но при първа възможност ще драсна нещо  :)

момчета статията ще я прата, но си намерих 1 работа напоследък и съм дсота зает такаче се очертава аз само да помагам за бундеслигатам, защото за съжеления за повече няма да имам време

OK! То и аз напоследък се занимавам с разни пълни тъпотии ( :angry1 ) и съм поизоставил малко работата... но към 3-4 август викам всичко да е готово...

Link to comment
Share on other sites

Момчета, аз бачкам на 2 места, това лято, но въпреки това, бих могъл да добавям новинки към сайта, стига това да става чрез администраторски панел, а не като изпращам разни e-mail-и на някой, или като поуствам във форум, към който връзката ми е около 1 кб/сек. ;)

 

Пак повтарям - рано или късно, на този човек ще му омръзне да получава по 20 мейл-а на ден с новини и рано или късно (по-скоро рано), работата ще замръзне.

Link to comment
Share on other sites

За новините става!Няма проблем да хвълряш по някоя новина но кажи за какво ще пишеш!За другите препоръки смятам че редакторите и въобще целия екип трябва да вземе решение как трябва да бъде!

Link to comment
Share on other sites

момчета съжелявам не ме бройте имам доста работа за която не предполагах че ще я имам такаче няма да имам време, сри ако има нещо все пак пишете ако имам време ще помогна

Link to comment
Share on other sites

Хм... Не вървим на добре мисля :( Нека отново да направим равносметка кой участва и кой - не.

 

P.S. JDFU, KnoppiX, Teddy King, доколкото знам вече има работа за редакторите ;)

Link to comment
Share on other sites

Хм... Не вървим на добре мисля :(  Нека отново да направим равносметка кой участва и кой - не.

 

P.S. JDFU, KnoppiX, Teddy King, доколкото знам вече има работа за редакторите ;)

Ми има лек застой на таботата ама както бяхме обявили във форума до 3-4 август трябва да е подготвен в голяма степен сайта.Аз се връщам в Пловдив в четвъртък (4 август) и се захващам за работа,предлагам и другите да направят същото.До началото на нашето и всички други първенства(за някои има време) трябва отговарящите да са готови със инфото за отборите,снимките и вече да почнат да дават новини.
Link to comment
Share on other sites

Не можах да гледам вчера мача, но видях головете и прегледах коментарите насам и натам. Написах (ба написал съм...) една статийка за мача. В същност е превод и редакция и компилация от разни статии. На кого да я пратя? Вижте я и ако ви хареса, това винаги мога да го правя...а като гледам и мачовете...съвсем по-добре ще стане...

Link to comment
Share on other sites

В началото над десет човека казаха, че ще участват, а сега когато първенствата вече започват никой нищо не прави :angry:

Направихме форум, в който даже и ние не влизаме :cry

ultra_botev, къде изчезна, бе :confused Даваш идея за сайт и след това ни оставяш ние да се оправяме :angry:

Айде да се разберем вече ще правим ли нещо или не...

Link to comment
Share on other sites

Аз съм тук обаче сайта все още не е готов.Не е готово логото и още не знам какво.Относно БГ първенството за което имам най-много задължения съм написал 2 статии(1 е качена) и съм направил снимков архив.Препоръчвам и другите да се заемат със същото.Все още изчаквам пълното завършване на сайта (за съжаление нямам нуйните познания за да помогна) за да започна с писането на новините.

Ами отправям въпрос към notor1ous до къде са стигнали нещата със логото и т.н.???

Link to comment
Share on other sites

Аз също съм навит.Даже мога да ви снабдя със IPB2 хакнат форум:)Къдет отрябва ще помагам.Може на ЛС или напраоо ICq 299590107:)

 

Ейй къде забравихте Bodybuildinga това същшо е спорт:)Искам да съм аз там и на Английското ако може;)

Link to comment
Share on other sites

Ами отправям въпрос към notor1ous до къде са стигнали нещата със логото и т.н.???

Върху сайта е логото не съм работил от много време, тъй като нямам достатъчно време и не мога да си позваля да правя нещо, ако останалите не са сериозни. Трябват поне 2 човека, които да се занимават с подръжката на сайта - да качват новини, да преглеждат и после да качват новите статии, да се грижат за снимките. Ако няма такива хора сайта не може да съществува в този му вид!

Аз в сряда заминавам на море после може да се хвана да правя един друг сайт - така, че пак няма да имам много време. Все пак мога за кратко време да завърша този стига да се намери кой да го подържа.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Аз може ли да участвам?

Само гледай да не се окажеш сам :)

От август, тук не е влизал никой...сещаш се нали ?

Аз също имах желание да участвам, но съм обяснил как 7-8 поуста нагоре.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...