Jump to content
BulForum.com

Отбор за спортен сайт!!!


ultra_botev

Recommended Posts

Така значи имам една идея!!!Мисля ако има навити да направим някакво спортно сайтче.За идеята на първо време ще ни трябват поне 1 дизайнер(аз разбирам от HTML,JAVASCRIPT,CSS малко),няколко които ще се занимават с новините и качването на информация и 1 редактор.Първоначално ще се регистрираме някъде безплатно и ако потръгне ще мислим за повече.Ако има навити да пишат във темата пък после ще се разбрем с лични съобщения!!!

Така нека да направим една равносметка до тук!!!

notor1ous е основно за дизайна там обаче ще трябва още един човек...

аз,don_anton,Irriducibili,simbata,NEO_DDT,forzamilan_sheva(след няколко седмици),Teddy-King,GeorgiK,12345,4efo_88 сме за новините.

JDFU,KnoppiX и Teddy-King са редакторите.

От към идеи имаме доста.Първо най важни са новините в сайта и така също инфото за всяко първенство.По двама ще вземат едно първенство и ще се грижат за инфо към отборите,новини резултати и коментари.

12345, don_anton и NightWolf са за германското.

GeorgiK и NEO_DDT са за английското.

simbata и Irriducibili са за Италия.

4efo_88,Clades и vas90 са за испанското.

Аз и notor1ous сме за БГ първенството.

bd1 е за евро турнирите.

Всички които са за отделните първенства да си разпределят задълженията!!!

Значи имаме идеи и за други спортове които обаче трудно ще развием щото нямаме достатъчно хора.Все пак ако има желаещи може да направим подтема ДРУГИ СПОРТОВЕ!!!

Има идея и за игри от рода на флаш-ката стани богат.Нотори1оус може да направи нещо такова ако има желание!!!

За сега не разбрах има ли желаещи за форум.Така има идея за хиперлинк към ливескора.

Може за допълнително инфо евентуално да сложим няква карта ама за тва още няма сигурно.

Инфото ще го взимаме от български но и от чужди сайтове.Снимките също от интернет.

В общи линии е това има и други идеи които не споменах ама няма смисъл,щото ще стане поста много дълъг.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Аз съм навит да помогна изначално с новинарството, но имам много малко свободно време... Ако идеята намери някакво приложение, можете да разчитате на мен за намирането на новини поне като за начало, докато си намерите по-сигурен човек.

Link to comment
Share on other sites

Пишете ме и мене. Ако работата наистина потръгне сериозно и интересно, много можете да разчитате на мене във всяко едно от посочените условия.

Link to comment
Share on other sites

Ако го направите на Mambo портал примерно, с лесна администрация, мога да хвърлям и аз по някоя новинка :)

Link to comment
Share on other sites

ами и аз бих помогнал с новинарството, и с дизайна мога да помогна но мисля че във форума има хора по-запознати с тази работа от мен/но има време да се осъвършенствам/

Link to comment
Share on other sites

Ами това сме!!!

За дизайна са-don_anton,notor1ous

За новините и саттиите-аз,don_anton,Irriducibili,simbata,NEO_DDT,forzamilan_sheva(след няколко седмици),Teddy-King,GeorgiK,12345

Ако има още някой желаещ да се вклщючи да пише в темата или да праща лично съобщение!!!

Link to comment
Share on other sites

абе мен за дизайна не ме бройте много много, ако има нещо малко са оформление или некоя статийка по-става но като цяло за дизайна по-добре някои с повече познания

Link to comment
Share on other sites

хеех аз не :) а и как да има някои идеи за дизайна като идеята за сайта е от няколко часа :)

ще е интересно да обсъдим какви "рубрики" ще има или нещо подобно

аз лично мисля че ще е добре да има отделни части например за : "трансферния пазар" , интересно ще е да има от време на време статии за отделни играчи вие какво предлагате ?

част за Ф1 ще е доста интересна и за тенис например, за НБА може също но там аз немам много познания ...

Link to comment
Share on other sites

ще е интересно да обсъдим какви "рубрики" ще има или нещо подобно

Ама това е основното и най-важно- какво ще има на тоя сайт? На ultra_botev му е дошло нещо на акъл, ама... кък дъ усета неговътъ мисла, кът той не я казвъ?!?

Link to comment
Share on other sites

Значи мисля да направим отдел topnews.Също така да има някакъв форум.Раздели и за някакви други спортове.Тoва за играчите ми допада.За трансферния пазар също.Може да има инфо за известни европейски отбори...

Link to comment
Share on other sites

е може просто да сложим хиперлинк към ливескоре.нет няма кой да се занимава да упдейтва инфото по време на мачове такаче хиперлинк е най-добре според мен

Link to comment
Share on other sites

Важно е според мен страницата да е богата на инфо за отбори,футболисти и такива неща, да се обновява често за да може читателите да не губят интерес и да я посещават.

ОК ще го имам в предвид!!!

Така също се сещам да кажа че според мен ще е хубаво ако има някои по запалени по някои спортове нека да се разпределим по предпочитания!!!

Link to comment
Share on other sites

Бутонът се нарича "EDIT" и означава "редактирай". Пускането на последователни постове е против правилата... :rulez:

Link to comment
Share on other sites

може да има част със линкове към хомепейджес на известни отбори... така хората няма да се чудят как е сайта на този или онзи отбор ... тряя измислим нещо като лого ...

Link to comment
Share on other sites

Това за хомепейджис и аз сам си го мислил.Например някаква информация със малко снимки и линк кам сайта.

лого на сайта ли???

Специално за форума ако е по-различен и по оригинален смятам че има шанс.тряа да измислим с нещо да ги заинтригуваме.Игри анкети или нещо от сорта...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...