Jump to content
BulForum.com

Околната среда и хората!


intense

Recommended Posts

Но сега порасна и такива трудови дейности са загуба на време за теб нали...  :P

тцтцтц...... :excl: пак оффтопик ли искаш да правим тук,агресивния? ;) :rolleyes:

Извинете ме.... :wacko: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply
тцтцтц...... :excl:  пак оффтопик ли искаш да правим тук,агресивния? ;)  :rolleyes:

Извинете ме.... :wacko:  :rolleyes:

Айде недей да ползваш чужди лафове, беше онтопик. Сега що не ходиш да чистиш градинката, защото ти е по интересно по кафенцата. Сега схвана ли. Айде мир, че пак някой ще се направи на модератор :D

Link to comment
Share on other sites

1. че нямаш мерак да чистиш-нямаш, но поне не си тръгнал да "цапаш"(поне с такова впечатление останах).

Понеже Deftur няма да се защити - ще го направя аз. С него бяхме заедно горе на тепето на July Morning и поне на мен ми направи впечатление, че празната бутилка с бира си я взе и си я пренесе по целия път до долу, до парка, където вече имаше кошчета.

Иначе за инициативата за почистване с две ръце ЗА! От тук се започва! Но се съмнявам, че ще има други желаещи освен мен Deftur и още някой-друг. Но това няма да ми попречи, стига да не съм съвсем сам...

Link to comment
Share on other sites

Айде недей да ползваш чужди лафове, беше онтопик. Сега що не ходиш да чистиш градинката, защото ти е по интересно по кафенцата.  Сега схвана ли. Айде мир, че пак някой ще се направи на модератор  :D

Ей не ме ядосвай! :angry: Не искам да ставам лошата интенс! :angry: :) Кафенцата ...ти си ходи по кафенцата,аз мисля да правя нещо по-полезно.Нека се появи,дано да спреш да се заяждаш...... :huh: :angry: ОФТОПИК!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry:

Аз съм желаеща , The`ScorpioN :)

Link to comment
Share on other sites

Ей не ме ядосвай!  :angry:  Не искам да ставам лошата интенс!  :angry:  :)  Кафенцата ...ти си ходи по кафенцата,аз мисля да правя нещо по-полезно.Нека се появи,дано да спреш да се заяждаш...... :huh:  :angry: ОФТОПИК!!!!!!!!!!!!!!!!!  :angry:

Аз съм желаеща , The`ScorpioN  :)

Ти май не обичаш да четеш, а :confused И хайде недей да ставаш лошата каква беше там.. А аз кафенцата отдавна съм ги отказал, научи се да отделяш смисъла на постовете ми, за да си спестиш последващите офтопици. Благодаря за вниманието :D

Link to comment
Share on other sites

Всеки може да намери време хем да ходи по кафенцата, хем да си почисти снега (примерно) пред входната врата. Стига га имаш желание, все има време и за двете!

Link to comment
Share on other sites

Ей не ме ядосвай!  :angry:  Не искам да ставам лошата интенс!  :angry:  :)  Кафенцата ...ти си ходи по кафенцата,аз мисля да правя нещо по-полезно.Нека се появи,дано да спреш да се заяждаш...... :huh:  :angry: ОФТОПИК!!!!!!!!!!!!!!!!!  :angry:

Аз съм желаеща , The`ScorpioN  :)

 

Наистина, като си толкова загрижена за ок. среда и същевременно не висиш постоянно по кафетата, защо пишеш тук, а не излезеш да почистиш около блока ви? Или ако си сама не е интересно, няма показност пред другите чистещи ?

 

Надявам се да прочетеш целия ми пост, после втори път, та след това да отговаряш :)

 

Нищо против опазването на ок. среда, напълно съгласен съм с това, особено с екологичната част, но прекалено много разсъждения вкарваш, та ме усъмняваш .. Имаше едно време един потребител Shalome, та темите му/й се намираха същите и по други форуми ;)

Link to comment
Share on other sites

А кой ти каза например,че само говоря? :huh: :)

Сега мога да правя напрмер нещо по въпроса,но да не е толкова голямо....и да,аз го правя.Защото мисля че така е редно.Еее,не мога да рaзбера защо ви се струва толкова невероятно това,че някой може да отделя по 10-15 минути да изчисти някъде или да събере разни мръсни боклучки,пък после пак да си пише където иска :confused А и да,разбира се,че като изляза сама няма да има огромно значение,НЕ Е ЗА ПОКАЗНОСТ,какво като ме видят съседските....ще кажат 'Браво,браво моето момиче' :wacko: Абе всеки в такъв случай да се оправя и да говори каквото иска.Аз ще правя това,което си знам. :rolleyes: Айде мерси за 'разбирането' ви :)

Link to comment
Share on other sites

На вниманието на ентусиастите: Hemi, intense, Scorps, ако има още някой да се обажда! :)

Първият вариант за действие е да се саморганизираме 4-та и да посетим и почистим някое познато ни място, например около моя блок :P или някоя горичка, където ще се усамотим само 4-та ;) (как звучи, а? и сега ако не се намерят още желаещи :D ) или пъм може да се влючим към някоя от инициативите на: http://www.greenbalkans.org/about_bg.html

Link to comment
Share on other sites

Аз съм за усамотяването с екологична цел (осигуряване на бъдещето на следващите поколения... Или на самите поколения... Хех...  :woot  )

Да разбирам ли, че и Гримьора ще идва? :P :D

 

Edit: Альоша наистина не е лошо предложение. Можем да се качим и на Кулата, там доколкото знам е защитена зона, а има доста боклук. :)

Link to comment
Share on other sites

Нищо против опазването на ок. среда, напълно съгласен съм с това, особено с екологичната част, но прекалено много разсъждения вкарваш, та ме усъмняваш .. Имаше едно време един потребител Shalome, та темите му/й се намираха същите и по други форуми ;)

Въпросната колежка , не ти е работа да се познаваш с нея. Повече няма да коментирам :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Лично аз почти никога(да не казвам никога) не си изхвърлям отпадъците на улицата.Все пак хората са поставили кошчета за тази цел,колкото и малко да са те все още се срещат тук - там.А и не мисля,че е толкова трудно да си поносиш боклука, докато намериш кош.

Спомням си като по-малка как постоянно правих забележка на най-добрата ми приятелка като си изхвърляше отпадъците на земята и я карах да си ги вдига.Даже се бяхме скарали заради това,щото й беше омръзнало да и го повтарям.И на майка ми съм правила такива забележки(макар че тя много рядко ми дава повод за това).

Особено много се дразня на хора,които си хвърлят боклука по улицата,защото “то и без тва е мръсно тука...един боклук повече един по-малко все тая”Е да,ама НЕ! :angry1 И после същите хора се оплакват “България е много мръсна...Общината не си върши работата..А аз искам да ми е чисто!” Еми като искаш,направи нещо по въпроса!Все някой друг е виновен... А хора,които си хвърлят боклука през терасата изобщо не ги разбирам.Изглежда тва да вземеш боклука на излизане и да го изхвърлиш е изключително трудно.А може би на тия хора просто им е приятно да си живеят в кочина,да са заобиколени от помията си.

:sick

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...