Jump to content
BulForum.com

Гласувайте !!! Много е важно !!!


theivo

Recommended Posts

ГЛАСУВАЙТЕ !!! МНОГО Е ВАЖНО !!! НЕОБХОДИМ Е ВОТА ВИ !!!!

 

http://bulgaria2005.net/poll/poll.php

 

Моля Ви - Пуснете Вота си за ELECTRIC WOLF или SIBERIUS !!!

 

Ще черпят много !!!!!

 

Това са 2 много кадърни пловдивски момчета и заслужават да вземат наградите !

Link to comment
Share on other sites

hgs - Angel Vopiyashe - Kostandii of Rila (DJ Xplane Remix) :punk

Бахти, айде всеки да си даде приятелите и ... :angry1

Според мен, ако се гласува трябва да се изтеглят всички песни, и да се прецени коя е наистина най-добра.

hgs - Angel Vopiyashe - Kostandii of Rila (DJ Xplane Remix) Също са много кадърни момчета от Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

На линка може да свалите песента която предложих ,но се останови че не съвада по правилата за конкурса ,"естрада" е ,както и да е :)

btw Жоро не е ли от Раковски?

http://bulgaria2005.net/files/Ru_0.mp3

Jackrock rulez!

Link to comment
Share on other sites

аз гласувах за UpLifTeR или Electric Wolf. не можах да разбера чие е перчето, но и двамата са пичове. успех :)

Link to comment
Share on other sites

айде бе ти ще ми кажеш за кой да гласувам :angry:

и аз имам приятел дето участва и ще си гласувам за него,а не за твоя

и е супер нечестно да използваш форума за подобни наглости

Link to comment
Share on other sites

theivo, така ли се печели наградата? Или освен да отида при колегите да анулират тези изпълнения? Не е това начина да се спечели обурудването.

 

И защо да не гласувам за песента,която ми харесва най много на мен? :mellow:

Така, така. Не им позволявай да те манипулират. :punk

Link to comment
Share on other sites

ГЛАСУВАЙТЕ !!! МНОГО Е ВАЖНО !!! НЕОБХОДИМ Е ВОТА ВИ !!!!

 

http://bulgaria2005.net/poll/poll.php

 

Моля Ви - Пуснете Вота си за ELECTRIC WOLF или SIBERIUS !!!

 

Ще черпят много !!!!!

 

Това са 2 много кадърни пловдивски момчета и заслужават да вземат наградите !

ти си много нахален,бе!!!откъде накъде ще гласувам за твоите хора???всички от списъка са от Пловдив и съм сигурен,че не са по-малко кадърни от твоите хора.NULL VOTE.

Link to comment
Share on other sites

Е баси пича ! Как така к'вото кажеш ти , това да правя ? Ти да нне си се побъркал ?! Аз познавам един от тея и к'во - да гласувам за твоите хора, така ли ?! Еми няма да стане ! И не би трябвало да използваш форума и да ни караш да гласуваме за твоите ! От писането ти проличава , че все едно ни заплашваш и трябва да го направим. Не сме длъжни да знаеш ;) .

Link to comment
Share on other sites

Аз вече гласувах за Hypnodrum - пича го познавам и мнгоо ме кефи музиката му!

Целия тоя конкурс е пунта-мара :angry1

Link to comment
Share on other sites

Не му се карайте на човека бе, гласувайте си за който ви е кеф, според мене е очевидно че се опитва да помогне на приятелите си, или те са го помолили.

Link to comment
Share on other sites

Вие пък кво зехте да се карате на пича ве! :angry: Има една хубава поговорка "Приятел в нужда се познава".Човека иска да помогне на приятелите си.И вие ако бяхте на негово място и вие щяхте така да постъпите(или по-скоро така би постъпил истинския приятел).Така че аре без такива изказвания "ако сикам ша гласувам за еди кой си".Ми естествено че ша гласуваш за който ти си искаш.Да не живеете преди 16 години че да ви казват за кой да гласуваш.Аз гласувах за Siberius,защото го познавам и защото смятам,че заслужава.Така,че ако не ви пука кой ще спечели защо да не му помогнете :) Или ша си караме "по български"-"щом аз няма да спечеля що пък другия да спечели".Ако сте приятел с някой от другите много ясно че ша гласувате за него. ;)

Link to comment
Share on other sites

Вие пък кво зехте да се карате на пича ве! :angry:

ти пък не ми казвай на кой да се карам и на кой не."Пичът"просто поднесе нещата по много тъп начин-със заповеднически тон и нахалство.И кво ми пише-"ще почерпят много"???

Link to comment
Share on other sites

ти пък не ми казвай на кой да се карам и на кой не."Пичът"просто поднесе нещата по много тъп начин-със заповеднически тон и нахалство.И кво ми пише-"ще почерпят много"???

Моля Ви

Ти на тва ли казваш заповеднически тон и нахалство?

Link to comment
Share on other sites

аййй кво толкова викате и се правите 1 бог знае! като не искате да гласувате за неговите хора ваша воля всеки гласува, за който си поиска.

 

Моля Ви - Пуснете Вота си за ELECTRIC WOLF или SIBERIUS !!!

 

човек каза моля ви не ви каза ГЛАСУВАЙТЕ !!!

и аз бих направил това за мои приятели такаче кво се оплаквате... иначе така ли се печелят конкурси ми явно така се печелят да не мислите че другите не агитират и те да се гласува за техния човек! да се сетим и за КАФЕ на Евровизия ... но както и да е много се разпрострях

аз ще вида след малко за кой ще гласувам...

Link to comment
Share on other sites

ГЛАСУВАЙТЕ !!! МНОГО Е ВАЖНО !!! НЕОБХОДИМ Е ВОТА ВИ !!!!

 

http://bulgaria2005.net/poll/poll.php

Ще черпят много !!!!!

 

 

Ти на тва ли казваш заповеднически тон и нахалство?

Da,на това ,че е ползвал Caps и на това,че слага по 10000 удивителни.И всичко това за някви негови авери,които ще вземат някви награди.Ай сектир.

Link to comment
Share on other sites

Всичко е чудесно, ама как да гласувам като не съм ги салушал , искам парчета :) И тогава ще гласувам, да ги видя кво могат.

Link to comment
Share on other sites

Всичко е чудесно, ама как да гласувам като не съм ги салушал , искам парчета :) И тогава ще гласувам, да ги видя кво могат.

 

 

Vinagi moje da 6trakne6 na linka na pesenta be maina :). Toi e to4no s/u avtora!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...