Jump to content
BulForum.com

Гласувайте !!! Много е важно !!!


theivo

Recommended Posts

Ауу,Пичове...:),яко сте се здърпали за едно гласуване.Благодаря на хората,които ме подкрепиха.С тяхна помощ тази песен стигна много далече.Скоро ще бъде издадена на плоча с ремикси на DJ Pepo,DJ ILko и Casa Flava(Стан Колев).За жалост обаче няма да бъдат издадени в България,защото тук всеки дърпа от дата.бг.Просто няма пазар.А и никой не би си купил плоча освен,ако не е DJ.Отново БЛАГОДАРЯ на всички,които помогнаха.Пешо и на теб най-вече. :)

Малко инфо за Casa Flava:

Casa Flava са Olivier Berger и Stan Kolev, записвали за Atlantic Records под няколко имена, сред които е и Casa Bulga. Двамата електронни артисти са канени от различни денс арени в САЩ, извън времето в което Оливие Бержер е резидент диджей в клуба “Bed”, а Стан Колев - в “Opium Gardens and Mint”, в Маями.

 

 

DJ Hypnodrum

Link to comment
Share on other sites

theivo, така ли се печели наградата? Или освен да отида при колегите да анулират тези изпълнения? Не е това начина да се спечели обурудването.

 

Ахахахаха само така. :punk Играта тряаа да е чесна. :)

Link to comment
Share on other sites

Ааа.. честно не бях видял за какво става дума тук :)

 

Тази тема може да се трие :) ...помня , че беше голям ташак награждаването :)

Целият фарс го спретнаха всички , които взеха по някой друг партиен лев , за да организират този псевдо конкурс... пък как се нареждат приятелчета знаем всички :)

 

 

С този топик сами се сещате , че няма как да принудя никой да гласува за нещо или изобщо да прави каквото и да е...

Link to comment
Share on other sites

Тази тема може да се трие :) ...помня , че беше голям ташак награждаването :)

Целият фарс го спретнаха всички , които взеха по някой друг партиен лев , за да организират този псевдо конкурс... пък как се нареждат приятелчета знаем всички :)

Познавам лично Hypnodrum a.k.a. Reason, който, ако не ме лъже паметта спечели конкурса и обещавам публично да си обръсна задника, ако някой успее да ми докаже, че този човек е партийна личност!

Link to comment
Share on other sites

Чакай сега , остави задника си на мира :) ...не става дума за партийна личност, не си ме разбрал правилно.

 

Исках да кажа нещо съвсем друго , но няма смисъл вече да се чепка тази тема.

 

Стореното - сторено! ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Познавам лично Hypnodrum a.k.a. Reason, който, ако не ме лъже паметта спечели конкурса и обещавам публично да си обръсна задника, ако някой успее да ми докаже, че този човек е партийна личност!

Ани не го спечелих,хванах 2-рото място.

Към човека с "приятелчетата":Имаше само 1 нареден от всички участници в този конкурс и това беше ДжакРок.Нормално е.Все пак той направи ремикс на "На всеки километър"(конкурса е организиран от БСП),а и председателят на журито е DJ Balthazar.За по запознатите не е тайна,че двамката топлят общо ложе в продължение на повече от 5 години.Ей,обичат се хората бе... :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...