Jump to content
BulForum.com

Какво правите,за да подобрите настроението...


Recommended Posts

Подкрепям farrel. Може да се ОПИТАШ да помогнеш на човека, но ако той не го желае? все пак всички сме изпадали в такива ситуации, когато ни е кофти и не желаем да бъдем притеснявани. Нормално е да се загрижиш за своя близък, но човекът който може да оправи нещата е самият той. Вярно е че понякога се цупим само за ни обърнат внимание(особено момичетата), подобно на малки деца очакваме че мама ще дойде. Тогава няколко вица, песнички, "гушкания" или просто благи думи вършат работа, но ако "работата е серозна"? Тогава, според мен трябва просто да проявим разбиране, да не се натрапваме излишно. Да оставим човека да си помогне сам, за да му помогне и господ!

PS. Къде отиде оня масур бе?? Подайте го насам! :P

Link to comment
Share on other sites

Е добре де.. може ли всяка втора тема да се превръща във спам :(

 

The`Scorpion - и ти си за бой защото им се вързваш на глупостите. Разбирам че е за тяхно добро да наливаш акъл, ама .. като не се получава.. няма смисъл :) :spam:

 

OnTopic: някой кашира коза :devil хехе

Понякога също препоръчвам на човек на който му е кофти, да престане да търси съвет от другите, а просто да остане малко с мислите си. По добре е отколкото да слуша съвети, може и да са правилни но... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Да няма състезание за най-тъпа тема ? То не бяха Клубове за запознаства то к'во ли не беше....

Като не ти харесва,не съм те карала да пишеш,можеше да минеш само с поглеждане на темата.За едни е г/д,за други хубава,тъпа или супер тъпа ама мен не ме грее.Тук мнение се очаква май от хората,който искат да кажат нещо по въпроса,не да кажат ' оо,боже,колко тъпа тема' :blink: :) Айде със здраве! :wacko:

Аз като съм зле и много обичам да ми казват,че не ми отива да съм намусена :) :P :rolleyes: Действа ми добре B)

Тоя масур не го оставате намира а :D :P

Link to comment
Share on other sites

Да ама на теб кат ти е криво и ще се размрънкаш че той не се опитва да направи нещо по въпроса.

да,да ама не!!на мен като ми е криво не ходя да рева на хората и да чакам да ми го оправят,щото к'вото сам си направиш,няма кой друг!пък чак и да им се сърдя-айде,айде!

П.С.излкючвам случаите в които положението е извън контрол...........

Link to comment
Share on other sites

да,да ама не!!на мен като ми е криво не ходя да рева на хората и да чакам да ми го оправят,щото к'вото сам си направиш,няма кой друг!пък чак и да им се сърдя-айде,айде!

П.С.излкючвам случаите в които положението е извън контрол...........

 

Не те познавам и казвам какво ми е общото впечатление. Не се обиждай. ОК? :P

 

Какви тежки думи от "човек", самоопределящ се като "shaman king". Трудно ми е да приема сериозно думите на такъв... не знам, шаман кинг ли да го наричам, дете ли, та за това - индивид. Възрастта е порок наистина, но пък в прекалено ниски стойности също не са особен плюс. И все пак има доказателства, че възрастта не е толкова определяща, тоест има стойностни индивиди на 15 години, но за съжаление Вие не сте сред тях :))

П.П. По-лошо скроена словестна нападка не бях чел много от отдавна. За да ме засегнете, мили ми малолетни господине, ще трябва да се постараете повечко. Само не се напъвайте прекалено много, че и тука ще има аки :))

 

Редакция - Нека словестните битки да ги продължим на РМ. Не искам да тормозя колегите съфорумци с необходимостта да четат малоумните Ви постове, колега NightMutt.

 

Scorpi ако се нервиш на Шамана заповядай в топика за сериалчето ( и без тва ми трябва съотборник с цел оплюване на тва малоумно филмче :P ). А сега скорпионе ти не трябваше да го наричаш малоумник. виновен си. Ласков, ти не трябваше да му връзваш и да се стига до "малоумен" спор. Дайте поне да се изясним поне завбъдеще да няма такива офтопици ( като моя ) с цел да се потуши някъв тъп и безмислен спор. И без словесни нападки. Както веднъж ми каза Dreamer: "Давай на PM" ( и тук съм съгласен със скорпиона ).

 

сори за офа. :P

Link to comment
Share on other sites

OnTopic че станаха много offtopic-и и се позагуби темата: когато някой близък или любим човек е в кофти настроение първоначално се опитвам да го разбера ако има нещо да го посъветвам и след това се опитвам да го разсмея с нещо весело и смешно та да забрави проблема или да го преодолее.

Link to comment
Share on other sites

Когато мой близък, любим човек е в дупка разговарям сериозно с него, но много обичам да използвам някоя щура и откачена метафора, изразно средство или нещо подобно, примерно нещо от сорта на "...знам, че едикойси е малко по-интелигентен/на от пастата за зъби, но това не означава, че си струва да си хабиш нервите за това..." (това беше импровизация).

 

А иначе към farrell, нека да позная, сама си? С тази си гордост до никъде няма да стигнеш :)) Гордостта, егото и самотата вървят ръка за ръка...

Говоря от личен опит ;]

Link to comment
Share on other sites

Когато ми е тъжно имам нужда от някой, с който да си потъжим заедно, ако плача - да поплачем заедно. Така ми минава много по-бързо. Ако някой ми се прави на олигофрен се ядосвам адски много и ми става още по-зле, дори започвам да му викам и да го обиждам, което по принцип никога не го правя. Смятам, че споделената мъка е половин мъка, а споделената радост е двойна.

Link to comment
Share on other sites

Когато ми е тъжно имам нужда от някой, с който да си потъжим заедно, ако плача - да поплачем заедно. Така ми минава много по-бързо. Ако някой ми се прави на олигофрен се ядосвам адски много и ми става още по-зле, дори започвам да му викам и да го обиждам, което по принцип никога не го правя. Смятам, че споделената мъка е половин мъка, а споделената радост е двойна.

 

 

da ima razli4ni tipove hora

 

a osven tva vaprosa na temata e kakvo pravi6 ti

a ne kakvo obi4a6 da ti pravqt

Link to comment
Share on other sites

Пием бира, а след това отиваме някъде сред природата.

Ако това е невъзможен вариант - просто си говорим.

Link to comment
Share on other sites

a osven tva vaprosa na temata e kakvo pravi6 ti

a ne kakvo obi4a6 da ti pravqt

Сигурна съм, че титуляра на темата би могъл да извлече полза и от огтовор на въпроса "какво обичам да ми правят, за да ми подобрят настроението".

Link to comment
Share on other sites

Много съм съгласен с кака ми Снеж. По този начин наистина може по-добре да помогнем, освен споделяйки нашите методики :))

Ще се влюча в нейната инициатива - когато ми е криво... оф тогава съм тежък случай - се нуждая от нежност и обич... някой, който би могъл поне малко да разбере какъв ад може да представлява вътрешния ми свят... някой който да ме спаси, да ми помогне да се спася от самия себе си ...

(Говоря в мъжки род, защото думата човек е в мъжки род. Разбира се, че предпочитам помощта на създание от женски пол...)

Link to comment
Share on other sites

Аз някой път говоря такива тъпотии на съответната душичка,че започва да ми се смее какви ги мисля! :blink: :bgrin: То и аз се чудя някой път от къде идва тази простотия при мен :blush: :hmmm: :shy: ама поне резултатът е налице...виждам усмивка :) B)

Link to comment
Share on other sites

Спонтанният секс също може да е добро решение при определени обстоятелства! :D :wub:

Link to comment
Share on other sites

Спонтанният секс също може да е добро решение при определени обстоятелства! :D  :wub:

Аахаха,е това.... :D :lol: При определени обстоятелства и зависи все пак от 'участниците' съмнямвам се,че би го направил с най-добрата ти приятелка като я видиш тъжна или нещо такова :laughing: е,виж ако е приятелката ти... B) уай нот ;)

Link to comment
Share on other sites

Аахаха,е това.... :D  :lol: При определени обстоятелства и зависи все пак от 'участниците'  съмнямвам се,че би го направил с най-добрата ти приятелка като я видиш тъжна или нещо такова :laughing: е,виж ако е приятелката ти... B) уай нот  ;)

Абе защо се заблуждаваш, че има приятелство между мъжа и жената, може и да има такова, но до момента в който не се цъкнат, а при такива добри приятелства това е много възможно да стане и като я видя тъжна много ясно, че ще я успокоя по този начин, въпроса е че после няма да сме приятели :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

като я видя тъжна много ясно, че ще я успокоя по този начин, въпроса е че после няма да сме приятели  :rolleyes:

 

Да.. аз затова винаги съм смятал за утопия "приятелки с които може да се прави секс". Дразня се че има някакво неписано правило че едва ли не секса и приятелството са две несъвместими. :angry: Еми мама му стара .. ние да не правим деца?! Става въпрос за удоволствие и не виждам нищо лошо в това. :angry1

Link to comment
Share on other sites

Абе защо се заблуждаваш, че има приятелство между мъжа и жената, може и да има такова, но до момента в който не се цъкнат, а при такива добри приятелства това е много възможно да стане и като я видя тъжна много ясно, че ще я успокоя по този начин, въпроса е че после няма да сме приятели  :rolleyes:

Въх! :lol: :lol: Брутален си!Как ще да няма приятелство м/у мъж и жена бе ей! :lol: :blink: Айде да не започвам и тази тема,че пак ще се развихря в спор... :)

Link to comment
Share on other sites

Да.. аз затова винаги съм смятал за утопия "приятелки с които може да се прави секс". Дразня се че има някакво неписано правило че едва ли не секса и приятелството са две несъвместими.  :angry: Еми мама му стара .. ние да не правим деца?! Става въпрос за удоволствие и не виждам нищо лошо в това.  :angry1

Имал съм такава 'приятелка'. Моето мнение - не струва - нито едното, нито другото...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...