Jump to content
BulForum.com

Какво правите,за да подобрите настроението...


Recommended Posts

Знам,че темата е малко......никаква,ама много се чудя,какви варианти има на това,да накараш близък човек,в лошо настроение да се усмихне?Аз лично,започвам да говоря за мои си неща,в ежедневието, които ми се случват и се опитвам по някакъв начин да отдалеча мислите на въпросния човек от отрицателната енергия,която е виновна за състоянието му :P Айде,хем ще ми дадете идеи как да действам.... :rolleyes: Дано де... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Знам,че темата е малко......никаква,ама много се чудя,какви варианти има на това,да накараш близък човек,в лошо настроение да се усмихне?Аз лично,започвам да говоря за мои си неща,в ежедневието, които ми се случват и се опитвам по някакъв начин да отдалеча мислите на въпросния човек от отрицателната енергия,която е виновна за състоянието му  :P Айде,хем ще ми дадете идеи как да действам.... :rolleyes: Дано де... :unsure:

Купи му масур, гаранция ще се развесели :D :P

Link to comment
Share on other sites

:)

Хаха,еми ако ми е малко доста далече? :blink: Я моля ви,дайте идейки  :huh:

Aми тогава го накарай да си намери там където е , ако неможе му прати по пощата :P , и ontopic връзка на разстояние ли се опитваш да правиш, това някак си не става, поне практиката това показва :P :P

Link to comment
Share on other sites

Ами аз обикновено копувам малки подаръчета , опитвам се да разсмея хората , които обичам , а са в кофти настроение . Нищо , че си далеч , пробвай да влезеш в положението на приятеля / приятелката :confused си , опитай да го/я :confused разсмееш и развеселиш !

Link to comment
Share on other sites

Зависи от характера на близкия човек. Има хора, които е много трудно да се развеселят, когато се сдухат!

Зависи също и от какво се е натъжил. Понякога е по-добре да седна до нея/него и да поплачем заедно! Помага !

Но най-важното е да се прояви истинска, а не принудена съпричастност! Да е сигурен, че има в твое лице някой, който го разбира напълно и е готов да го подкрепи в тежки моменти!

Link to comment
Share on other sites

Понякога и "принудената" съпричастност помага. Но трябва да се изиграе добре, така че отсрещния да не разбере че се преструваш. Сега пак ще се появят доста които да ме разкритикуват. :) Че трябвало да бъдем естествени и т.н. Да ама като не ме интересуват проблемите му, а ме интересува само защото ми е приятел/ка, какво да се прави. Не може да кажеш, айде стига с твойте проблеми (освен ако не прекалява), а трябва да се влезне в положение, по какъвто и да е начин.

Аз първо влизам в положение и после гледам да го/я развеселя и да отбия неприятните мисли от главата. И при всички положения, всичко отново е наред. ;) Освен ако наистина не е нещо сериозно. Тогава, второто отпада.

Link to comment
Share on other sites

Ама.. много сложно бре... :(

 

По добре с масур ;)

:lol: И така става. ;) Ама и при него има 2 положения. Или ще се засмее или ще потъне още повече. Така че не е най-доброто решение. :)
Link to comment
Share on other sites

Не прочетох и не знам, какво са казали другите, но аз да си кажа за мен. Аз най-често пея или казвам някоя весела тъпотия. Имам си арсенал от весели тъпотии, които са за такива случаи и хората толкова са ми свикнали, че като го кажа и веднага почват да се хилят, колкото и да го знаят лафа... Но пеенето е на първо място.

Link to comment
Share on other sites

Не прочетох и не знам, какво са казали другите, но аз да си кажа за мен. Аз най-често пея или казвам някоя весела тъпотия. Имам си арсенал от весели тъпотии, които са за такива случаи и хората толкова са ми свикнали, че като го кажа и веднага почват да се хилят, колкото и да го знаят лафа... Но пеенето е на първо място.

 

Ей,това с пеенето е голяма работа! :D Пък това с лафовете....аз трябва да потренирам,че като има сдухани хора край мен и аз се сдухвам много жесдоко :huh: :blink: и лафовете си ги забравям! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ако трябва да бъда сериозен (май това се изисква в случая ;)) когато се опитвам да подобря настроението на някой .. се опитвам да му повдигна духа като се опитвам да го убедя в принципа, че човек ако не вярва в нещо то няма как да се случи. Надвам се да действа.

Link to comment
Share on other sites

При мен нещата седят така:

1. Държа се естествено, което в 90% от случаите означава че съм в приповдигнато лигаво настроение

или

2. Ако на мен не ми е весело и/или лигаво, или метод 1 не върши работа, просто сядаме с човека на по 1,2 и т.н. водки и обсъждаме проблема.

 

По принцип при мен, поне един от двата варианта винаги върши работа

Link to comment
Share on other sites

Poneje sam 4ovek s super 4uvstvo za humor,nikoi ne ostava bez nastroenie v moq kompaniq.Ako ne6tata ne stanat po tozi na4in(Koeto e izkl rqdko)se zapo4va edin dulug seriozen razgovor za jivota i celite na 4ovek.........i to stava edno filosofsko.........Zatova zalagam na purviq metod-bezotkazen e!

Link to comment
Share on other sites

Има една безпогрешна формула за добро настроение - някой да ме разсмее истински. Така идиотски, кретенски и неуписуемо се хиля, че в моята компания сериозни хора не остават. Другото нещо е да ни съберат с още двама, които не ми отстъпват по смях. Случвало се е да се смеен непрекъснато в продължение на 15 минути като всеки се смее на смеховете на другите...

Иначе онова с масура и аз го препоръчвам. Само да не стане ежедневие :))

Link to comment
Share on other sites

как да му оправям насртоението бе,аз да не съм клоун,я :confused както си го е развалил така ще си го и оправя :pirate

единственото с което мога да помогна е да го изслушам ,да му кажа аз какво мисля по въпроса,а той вече к'во ще прави-си е лично негова работа :sayjin

Link to comment
Share on other sites

как да му оправям насртоението бе,аз да не съм клоун,я :confused както си го е развалил така ще си го и оправя :pirate

единственото с което мога да помогна е да го изслушам ,да му кажа аз какво мисля по въпроса,а той вече к'во ще прави-си е лично негова работа :sayjin

 

Да ама на теб кат ти е криво и ще се размрънкаш че той не се опитва да направи нещо по въпроса.

Link to comment
Share on other sites

Ми темата си е много НЯКАКВА дори...макар че е много относително... :D

При всички случаи не познавам някой,който да не обича да бъде гушкан... :D

Понякога дори не е нужно да се прави нещо...то се случва от самосебе си...Присъствието е изключително важно!!!С други думи правя все обикновени и простички неща.. :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Ще помоля гореизписалия се малоумен псевдо-представител на човешкия род, доказал за пореден път ниския си IQ да не пише, ако няма какво да каже, и ако една или друга тема не му харесва - да си трае. Все пак това е автора на темата "мис уарез ру" която болшинството определи като празник на глупостта, или по-просто казано "супер тъпа", така че не разполага с правото да критикува чужди теми.

С две думи "трай си".

Бихте ли ми обяснили , о , хипер умни и с високо IQ индивиде с какво вашия пост се различавия от споменатия по-горе ? И хората който определиха темата като "супер тъпа" (не казвам че не е ) бяха точно около 15 който се изказваха през 1 ден колко е тъпа...а във темата има около 400 вота (не съм сигорен) ;) И човека който трябва да си държи езика зад зъбите си ти :angry: На мен лично не ми е приятно да ме наричат "индивид" и "малоумен" , защото съм казал че множат глупави теми ;) АКо на теб ти е приятно , ти си малоумник (извиняай ,IQ ти е високо не си малоумен)

 

 

Едит: А теб звезда ли да те наричам ? Как мога да приема насериозно човек който се мисли за звезда ?? ПО-голяма глупост не можеше да изръсиш

Link to comment
Share on other sites

Какви тежки думи от "човек", самоопределящ се като "shaman king". Трудно ми е да приема сериозно думите на такъв... не знам, шаман кинг ли да го наричам, дете ли, та за това - индивид. Възрастта е порок наистина, но пък в прекалено ниски стойности също не са особен плюс. И все пак има доказателства, че възрастта не е толкова определяща, тоест има стойностни индивиди на 15 години, но за съжаление Вие не сте сред тях :))

П.П. По-лошо скроена словестна нападка не бях чел много от отдавна. За да ме засегнете, мили ми малолетни господине, ще трябва да се постараете повечко. Само не се напъвайте прекалено много, че и тука ще има аки :))

 

Редакция - Нека словестните битки да ги продължим на РМ. Не искам да тормозя колегите съфорумци с необходимостта да четат малоумните Ви постове, колега NightMutt.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...