Jump to content
BulForum.com

Вода са уста Оралсепт +


Recommended Posts

Вижте какво са писали на етикета на този "продукт". Това е първата част на етикета, прочетете предназначението. Нищо особено. Но когато обърнете шишето от другара страна се чете това. Хехехе :bgrin: А вие използвате ли вода за уста ? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Защо да са простотии?

Е, съгласен съм, че можеше мааалко по-деликатно да се укаже предназначението върху задната част на етикета, но в крайна сметка е максимално точно.

@Rafaello, като УХТ-възпитаник не би трябвало да те учудва продукта (предполагам, че са ти чели микробиология).

2. Естествено, че са ми чели. 3 микробиологии - Обща, МБ на виното и МБ на млякото. И продукта не ме учудва просто ми е смешно как на нещо което зъболекърката ти предписва пише такива работи  :bgrin: Пак повтарям - СМЕШНО МИ Е, не ми е странно  :bgrin:

Едит: ОК,ОК. Всъщност предполагам, че зъболекарката ти го е препоръчала, защото е сигурна, че препаратът има сигурни бактерицидни и фунгицидни свойства, надали те насърчава да практикуваш алтернативни форми :).

Всъщност и на 90% от пастите за зъби трябва да пише "Да не се поглъща!", защото съдържа флуориди, а те не са безопасни в по-големи концентрации.

Link to comment
Share on other sites

Защо да са простотии?

Е, съгласен съм, че можеше мааалко по-деликатно да се укаже предназначението върху задната част на етикета, но в крайна сметка е максимално точно.

@Rafaello, като УХТ-възпитаник не би трябвало да те учудва продукта (предполагам, че са ти чели микробиология).

1. Изобщо не са простотии наистина.

2. Естествено, че са ми чели. 3 микробиологии - Обща, МБ на виното и МБ на млякото. И продукта не ме учудва просто ми е смешно как на нещо което зъболекърката ти предписва пише такива работи :bgrin: Пак повтарям - СМЕШНО МИ Е, не ми е странно :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

ей точно тази вода за уста я е измислила заболекарката на моята приятелка :) И е толкова нагла, че преди да започне да те лекува прави реклама на продукта си и те кара да го купуваш и след това се преминава към лечението. Струва 2 лева тази вода за уста и е се е пресекла :D Само веднъж я опитахме и след това хвърлихме пълното шише. Това е отврат.

Според мен зъболекарката трябва да обикаля с един кашон под ръка и да прави промоции на пазарджишко шосе, там има нуждаещи се "хора" :love

Link to comment
Share on other sites

Тази вода е направо страхотна!!! :D Ще е препоръчам на няколко приятелки и на някой момичета които познавам :)

Link to comment
Share on other sites

Това само някой малоумен човек може да измисли такова нещо. Незнам, да се смея ли на тази пълна простотия или да плача , че има доста такива хора, които не мислят какво правят и пишат.

Link to comment
Share on other sites

е то това вече на нищо не прилича :woot

и от кога възрастните са над 6 години :confused

Link to comment
Share on other sites

Добре че са го написали хората..току виж на някой от тука гаджето му има такиа работи...а?Какво става тогава?Хехе...айде правете си изводи сега дали е смешно това което са написали.

Link to comment
Share on other sites

Широко приложение=повече потребители!!!

Предприемчивия създател на това "нещо" е помислил и за "highway girls"!

Link to comment
Share on other sites

Охооо като се започне ит името та се стигне до надписите по етикета ... си личи, че вече сме напред с материята :D трябва да го препоръчам това тук-таме, а може направо да отворя няколко бутки, които да работят късно вечер и да са около колелото на късмета и още няколко видни обществени местности :devil

Link to comment
Share on other sites

Може би нарочно е написано в този стил :D

Току що вие направихте една хубава безплатна реклама на продукта. :devil

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...