Jump to content
BulForum.com

TUNING BIKE


kiro_dre

Recommended Posts

Не мисля така. Има визуален тунинг и тунинг подобряващ техническите характеристики.

 

 

така е , ама на колело ( според мен ) не му отива да има някви си (и)диодчета , друго е да му сложиш някой друг стикер, или да си го боядисаш, ама разни лампички и таквиз работи си е малко ... както се казва - селски тунинг :beerchug

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply
така е , ама на колело ( според мен ) не му отива да има някви си (и)диодчета , друго е да му сложиш някой друг стикер, или да си го боядисаш, ама разни лампички и таквиз работи си е малко ... както се казва - селски тунинг :beerchug

То зависи от вкуса. Аз предпочитам напълно изчистено колело. Без всякакви светлоотразители, фарове, сверлини, степенка, особено багажник и калници и т.н. Аз на моето клело съм му оставил само задния светлоотразител (за по-сигурно и тези на педалите, но те са си вгрдени и не се виждат много) и лепенките и съм му сложил километраж, щото ме кефи, и шише (от нужда). А относно селския тунинг то важи и за колите. Сигурно 80% от колите, които виждам по улиците, за които може да се каже, че има тунинг са направени супер грозно.

Link to comment
Share on other sites

абе хора от къде ги зимате тези диоди???

От всеки магазин за ЕЛЕКТРОТЕХНИКА демек или Conrad или там имаше още един ... а бе в плд има ХИПЕР много ТАКИВА магазини и са стотинки и най-силните сини диоди стигат до 1 лв.

Link to comment
Share on other sites

да бяхте ми видяли колелото къф тунинг имаше след тренировките за състезанието :)

 

едит: не че беше потрошено, ами боята не му се виждаше, от кал ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

:ph34r: абе, майна, изчистеният дизайн на колелото е желателен, обаче фарче+стоп и звънец според мен са задължителни по нашите улици. Препоръчвам ви японската марката CatEye. Маниашко качество!

Link to comment
Share on other sites

:ph34r: абе, майна, изчистеният дизайн на колелото е желателен, обаче фарче+стоп и звънец според мен са задължителни по нашите улици. Препоръчвам ви японската марката CatEye. Маниашко качество!

яяяя! имало и други фенове, освен мен. повечето предпочитат немската "sigma", но аз съм си фен на японците.....

тунинга ми е никакъв - диоден фар(5 диода), диодно стопче(мигащо) и компютърче. всичко е котешко око и съм адски доволен.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Преди няколко дена , направих тунинг и на мойто колело..... изчистен дизайн... има има само рамка, вилка, ходова часто :laughing: , и кормило..... махнал съм спирачки, скорости..... сичко там излишно.... хахахх много е забавно да се кара без спирачки!!! ама за тва ще разправям в другата тема, като ми се случи нещо....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Аз си сех две релефни пламъчета и си ги лепнах на най-горната рамка(с Doberman съм) и си зех две тапи за гумите дет светат в червено и вече съм голям гъзар пък и колите ма виждат

Link to comment
Share on other sites

Чист хром :P Бива ли ся да го загрозявам сега с разни лепенки и диодчета :D

Ами мойто като е черно и пламаците мн му варвът.И червените диоди :D .При първа възможност ша ви го снимам :P

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

айде и аз да се похваля:

 

на моя байк му сложих няколко допълнителни елементи: 2сини диода, които светят по земята,2зелени диода, които осветяват спиците, TDK 4,5W Stereo speakers (сигналът за тях идва от ГСМ-а).

някои хора ме смятат за луд, но определено не могат да отречат, че сабирам погледите на всички, докато минавам с усилена до дупка ludacris-act a fool.mp3 :punk

Снимка 1

Снимка 2

в момента имам някои нови идеи, които ще реализирам в скоро време: 12W неон....Спойлер...и др.

Link to comment
Share on other sites

Според мен не е тунинг да сложиш фар и стоп,а е животоспасяващо.Тунинг е примерно да сложиш светодиоди да светят надолу, някакви огънчета рисунки и т.н.Калниците не ги смятам за тунинг, а за нещо необходимо.Ако не си видял локвата и минеш през нея и нямаш калници, ставаш кален човек. :angry:

Link to comment
Share on other sites

айде и аз да се похваля:

 

на моя байк му сложих няколко допълнителни елементи: 2сини диода, които светят по земята,2зелени диода, които осветяват спиците, TDK 4,5W Stereo speakers (сигналът за тях идва от ГСМ-а).

някои хора ме смятат за луд, но определено не могат да отречат, че сабирам погледите на всички, докато минавам с усилена до дупка ludacris-act a fool.mp3 :punk

Снимка 1

Снимка 2

в момента имам някои нови идеи, които ще реализирам в скоро време: 12W неон....Спойлер...и др.

 

 

 

според мен , ако сложиш по-хубави гуми, по-големи дискове на спирачките ... или пък някоя яка боя, ще седи много по-добре от разни говорители, диоди... и особено емблемите на БМВ ....

Link to comment
Share on other sites

те гумите си бяха яки, но са лош модел и твърде бързо се изтъркаха,а колелото е още ново (на 9 месеца) и не искам да го пребоядисвам още.Ще съм ви благодарен ако ми препоръчате някакви свястни гуми.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте много се извинявам че пиша тук но пречетох едно нещо и искам да питам :

Къде мога да намеря стикери или някакви лепенки да си купя, защото махнах сички лепенки от мойто колело (доберман) и го пребоядисах в черно. Много ще съм ви благодарен ако ми отговорите. :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

бахахаха, баси циганията... Метровско дърво окичено като коледна елхичка....

 

Това е толкова МТВ, колкото аз съм Алла Пугачова...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...