Jump to content
BulForum.com

TUNING BIKE


kiro_dre

Recommended Posts

Ел стъкла, кожен салон, Шибидах, ще сложа спортни ремъци и горивни подобрители (1-2 магистрали кока и ще ходя се дърпам с мотористите).

Иначе някой попита преди няколко мнения за лепенки - отиваш в някоя печатница и питаш колко ще ти струва изработването на определен надпис на самозалепващо се фолио. Е, добре ще е да имаш познати там.

Аз преди време си мислех да махна гадните лепенки Финт и да сложа Rage Against the Machine и един мой приятел, който тогава работеше в печатница ми каза, че трябва само да изкопам логото и да го занеса на дискета.

 

i az taka znam! nosi6 si go i nqma probelmi samo 4e trqbva da ne corol draw napraveno! ne moje promerno word atr-tovete na offica! ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply
V sa6tnost az si imam kozen interior a axteriora mi e metalen

a za lepenkite 6a vidaDali v polegrafiata 6a mogat da mi napraviat ne6to takova

 

Edin moi priqtel si gi napravi na PC-to i gi zanese na CD vav nqkakva pe4atarska firma i te mu gi 6tampovaha na koleloto. Mislq 4e tova e nai dobroto re6enie na problema :)

Link to comment
Share on other sites

Откачалки как сте се надъхали да си правите "ТУНИНГ" на колело

 

4oveko, spazvai prili4niq ton, za6toto posta ti izob6to ne mi xaresva, da ne govorim za obry6tenieto "otka4alki"! ako nqma6 ne6to za kazavane po temata si zapazi mnenieto i komentarite si za sebe si! pi4 xaxaxaxaxaxaxa

Link to comment
Share on other sites

Ел стъкла, кожен салон, Шибидах, ще сложа спортни ремъци и горивни подобриВели (1-2 магистрали кока и ще ходя се дърпам с мотористите).

Иначе някой попита преди няколко мнения за лепенки - отиваш в някоя печатница и питаш колко ще ти струва изработването на определен надпис на самозалепващо се фолио. Е, добре ще е да имаш познати там.

Аз преди време си мислех да махна гадните лепенки Финт и да сложа Rage Against the Machine и един мой приятел, който тогава работеше в печатница ми каза, че трябва само да изкопам логото и да го занеса на дискета.

Благодаря,но това където го написа if_pif,за Corel Draw,не може ли на нещо друго?На MS или нещо такова?

Link to comment
Share on other sites

ami ne moga da ti kaja! ne sum se zanimaval/vse o6te/ s tova! samo razbrax 4e ne moje da e ot word art-a na office-a! i 4e iska6 color draw! popitai v nqkoq pe4etnisa za pove4e info de! te tam 6te ti kajat ! !! !

Link to comment
Share on other sites

Аз бачкам в печатница :music ида ти кажа при нас никой няма да се занимае с няколко лепенки. Пък и на повечето места ще е така. Иначе за предпочитане е квото ще се носи да е векторно не че пречи да е картинка, но трябва да е качествена не от интернет на 72dpi. За няколко лепенки се пробвайте в някой копицентър с лазерен принтер. Купувате си прозрачен винил самозалепващ и тъй :punk

Link to comment
Share on other sites

Абе най-оригинален е дядовият тунинг-слагаш една касетка на багажника отзад.А,ако си истински маниак,ще си сложиш 2 касетки-отпред и отзад.Най-сполучливо е с пластмасови касетки от по 10 кила,вантосани от бившето ТКЗС.От там нататък въпросните касетки подлежат на още тунинг-неони,кожени салони и тн :punk

Link to comment
Share on other sites

аз пък на мойто колело съм му сложил едно диодче отдолу, от онея сините, ама съм си го направил да не свети само в една посока, ами да разприсква светлината. ефекта е някъде към метър в диаметър горе-долу еднаква светлина. важното е да има шоу. вечер като ми се смеят хората и аз се смея с тях. :) ако ще и за цирка да е, важното е да има шоу. а веднъж като карах през нощта към 12 с включен диод, като минах покрай едни сотаджий и ги гледам седат си в колата и се хилат. ми кво да права, и аз ще се хиал. за простотия съм го сложил ;)

Link to comment
Share on other sites

аз пък на мойто колело съм му сложил едно диодче отдолу, от онея сините, ама съм си го направил да не свети само в една посока, ами да разприсква светлината. ефекта е някъде към метър в диаметър горе-долу еднаква светлина. важното е да има шоу. вечер като ми се смеят хората и аз се смея с тях. :) ако ще и за цирка да е, важното е да има шоу. а веднъж като карах през нощта към 12 с включен диод, като минах покрай едни сотаджий и ги гледам седат си в колата и се хилат. ми кво да права, и аз ще се хиал. за простотия съм го сложил ;)

Браво бе пич ти ме кефиш умрех да се смея на твоя пост сигурно и ти си се смял. :D :lol:

А иначе за всички които сте решили да си "ТУНИНГОВАТЕ" :D колета по тоя начин искам да кажа че правото на избор не ви лишава от правото на лош вкус.Ама поне е много забавно ше се оглеждам по улиците може да ви вида някъде и да ми стане весело особено колелото с ъс синия светлодиот сигурно е разбивач на сърца. :D cool

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Това за светлодиодите е много тъпо . Аз под тунинг разбирам да смениш седалката да сложиш стоп и т.н. Братчеда си сложи една седалка SCOTT

с амортисъор и е супер луда . затова не си правете колелата грозни с тея неони.

Link to comment
Share on other sites

Това за светлодиодите е много тъпо . Аз под тунинг разбирам да смениш седалката да сложиш стоп и т.н. Братчеда си сложи една седалка SCOTT

  с амортисъор и е супер луда . затова не си правете колелата грозни с тея неони.

Az pak nqmam nito neoni nito hybava sedalka ama pak obriam pogledite.Osobeno kogato sled kato re6ih da sa napraq na gazar pred edna pyt'a sa zavartqh s koleloto sas syper golqma skorost i estestveno sa izrasih syper qko i vmesto gazar stanah гЪзар ако ме разбирате :D :unsure: :tongue

Link to comment
Share on other sites

Братчеда си сложи една седалка SCOTT с амортисъор и е супер луда .

A колко му излезна? Питам щото и аз май трябва да си сложа нещо подобно!

Миналото лято колчето се беше огънало до неознаваемост, направо Г-образно! Взех ново и баща ми му "инпланитира" една водопроводна тръба, за да не се огъва, обаче пък сега задната ми гума страда! Изобщо не му е леко на милото ми bike-че, все пак съм тежичък! Проблема е в това, че съм и доста висок и това колче ще трябва да отговаря на НЕ-стандарта ми, а пък аз като ги гледам те всичките са едни късички....

Link to comment
Share on other sites

az pisah NOS kvo zna4i, no mom4eto qvno ne e naqsno s tez raboti :)

А ти май не си наясно какво е "O"-то в NOS,а именно OxiDe от оксид идва...химична реакция,в която учасите има и Кислородът,принадлежаща към Оксидната група.....

Link to comment
Share on other sites

A колко му излезна? Питам щото и аз май трябва да си сложа нещо подобно!

Миналото лято колчето се беше огънало до неознаваемост, направо Г-образно! Взех ново и баща ми му "инпланитира" една водопроводна тръба, за да не се огъва, обаче пък сега задната ми гума страда! Изобщо не му е леко на милото ми bike-че, все пак съм тежичък! Проблема е в това, че съм и доста висок и това колче ще трябва да отговаря на НЕ-стандарта ми, а пък аз като ги гледам те всичките са едни късички....

 

Незнам но мисля че по магазините е продават по 50лв :D :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Незнам но мисля че по магазините е продават по 50лв  :D  :wacko:

 

Ти луд ли си??? как 50 лева? аз преди време имах такова колче с "амортесиор"

бях си го зел от TCM-a за 4-5 лева, като сложиш и седалката още 7-8 лева.... и за около 15 лева си готов....

ама според мен няма никакъв смисъл в тая работа....

Link to comment
Share on other sites

Ти луд ли си??? как 50 лева? аз преди време имах такова колче с "амортесиор"

бях си го зел от TCM-a  за 4-5 лева, като сложиш и седалката още 7-8 лева.... и за около 15 лева си готов....

ама според мен няма никакъв смисъл в тая работа....

Аз ти казвам че така са ми казали а дали е вярно незнам

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Темата тук е TUNING BIKE, нали?

Питам за да не стане някаква грешка като чета тук поне половината от постовете тук са аз кожени салони,ел. стъкла, а да не говорим че 10 човека си дадоха мнението за NOS... Извиняваите ама малко променихте темата... и ви моля да мислите преди да пишете

 

Така това за неоните си е личен вкус, и въобще не е идиотско... аз също съм си приготвил 3 неона и ще ги монтирам под рамката да светят само на пътя... ако искайте се смейте ама кат видите как яко светят по пътя и на вас ще ви харесат..., а ако не тогава си мълчете...

 

BTW 12 часа през ноща е, аи кажете ако няма улично осветление тогава как ще ви забележат??? Да не би да ми кажете че ще си сложите от ония големите "топузи" с динамо и фар по голям от паница???

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...