Jump to content
BulForum.com

TUNING BIKE


kiro_dre

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply
Az li4no mu slozih miga4i kalnici i 3 deod4eta varhu edna platka koito svetiat na zadnata kapla kato svetiat mnogo vpe4etlitelno i obira6 pogledite na okolnite

 

:D Tova me razveseli...ti napravo si za tsirka! :woot

Link to comment
Share on other sites

Az li4no mu slozih miga4i kalnici i 3 deod4eta varhu edna platka koito svetiat na zadnata kapla kato svetiat mnogo vpe4etlitelno i obira6 pogledite na okolnite

 

Предполагам и смеха им, освен погледите :))

Ако видя такова нещо сигурно ще се разглобя от смях. Като го караш носиш ли на главата си от ония антенки със светодиодчета? Сериозно това според мен е за цирк 'Глобус' :))

Link to comment
Share on other sites

Стига сте го базикали момчето!!!Аз искам да попитам,къде мога да поръчам лепенки за колелото...Направо да го закарам там и да ми ги сложат,ама с мой надпис?!?!?!?

Link to comment
Share on other sites

Стига сте го базикали момчето!!!Аз искам да попитам,къде мога да поръчам лепенки за колелото...Направо да го закарам там и да ми ги сложат,ама с мой надпис?!?!?!?

 

Незнам къде,но мога да ти кажа сам как да си направиш...само ти трябва малко да можеш да рисуваш!Купуваш си самозалепваща хартия,правиш си надписа,изрязваш и залепяш.По-яко става обаче така:

-правиш написаното горе,боядисваш със спрей отгоре и като изсъхне отлепяш надписа!

 

Самозалепваща хартия може да си вземеш оъ Office1Superstore,а спрей от всеки бояджийски магазин!

Link to comment
Share on other sites

Стига сте го базикали момчето!!!Аз искам да попитам,къде мога да поръчам лепенки за колелото...Направо да го закарам там и да ми ги сложат,ама с мой надпис?!?!?!?

ei tva e prevashodna ideia ...dali v lider 6a prodavat takiva ne6ta

e mersi za za6titata

Link to comment
Share on other sites

Kak da si tuningovame koleloto:

 

Az li4no mu slozih miga4i kalnici i 3 deod4eta varhu edna platka koito svetiat na zadnata kapla kato svetiat mnogo vpe4etlitelno i obira6 pogledite na okolnite

 

 

 

 

Shte kaja samo : CIGANSKA RABOTA

nikoga pyk nqma da si sloja diod4ita i tem podobni gluposti na koleloto...az po dobre da ne karam kolelo, otkolkoto da me e sram da karam s takova...

 

ps: Tova si e moe mnenie :sayjin

Link to comment
Share on other sites

На мойто нямам такива екстри .но на един приятел му сложихме Неони :) много зарибява ама само вечер  :tongue

 

az na moito 6a mu sloja BASS kasa , neoni , leti djanti , remus , anti krilo , sedalka sparco ( ili podobna ) sporten volan , turbo kompresor , NOS ....

 

[ds]snolp slojili ste neoni , i kvo zaribqva i kato mine6 prez spirkata i obira6 smeha na horata.....

Link to comment
Share on other sites

Ел стъкла, кожен салон, Шибидах, ще сложа спортни ремъци и горивни подобрители (1-2 магистрали кока и ще ходя се дърпам с мотористите).

Иначе някой попита преди няколко мнения за лепенки - отиваш в някоя печатница и питаш колко ще ти струва изработването на определен надпис на самозалепващо се фолио. Е, добре ще е да имаш познати там.

Аз преди време си мислех да махна гадните лепенки Финт и да сложа Rage Against the Machine и един мой приятел, който тогава работеше в печатница ми каза, че трябва само да изкопам логото и да го занеса на дискета.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...