Jump to content
BulForum.com

ОМГ


Recommended Posts

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

А, още една тема за МГ-то :) Ич ни я бях видял ...

Аз тамън завърших 12ж, ся са изнасям към София

В МГ-то якото е, че не се набляга толкова на глупавите предмети, както в другите училища. Искал съм да уча Математика, Информатика и Английски, това и съм учил. По разказвателните супер малко учене, супер високи оценки. В английската примерно с толкова учене по разказвателните щях да имам тройки и четворки, тука само шестици. Това ми харесва в тая гимназия. Големи коментари по даскалите няма да давам, щото сестра ми е от тая година в МГ и да не и направя мръсно :) Иначе през петте години се ми са се падали "по-добрите" даскали. Става въпрос - по-добрият вариант:

Български - Диана Маркова, Марияна Иванова, Димитринка Атанасова

Математика - Русева

Английски - Грудева (тука не знам дали това е "добрият" вариант)

Химия - Демирева

История - Божа

Биология - Ани Костадинова

География - Дора и Каблешкова

Физика - Микова и Херо

Информатика - сичките лешове

Другите предмети не ги броя. Ама както виждате никъде не присъстват имената на Генчева, Пачева, Кидиков, Руска Николова, Гергана Петрова и т.н. Направо се кефя на късмета си ...

Link to comment
Share on other sites

... Иначе през петте години се ми са се падали "по-добрите" даскали. Става въпрос - по-добрият вариант:

Български - Диана Маркова, Марияна Иванова, Димитринка Атанасова

Математика - Русева

Английски - Грудева (тука не знам дали това е "добрият" вариант)

Химия - Демирева

История - Божа

Биология - Ани Костадинова

География - Дора и Каблешкова

Физика - Микова и Херо

Информатика - сичките лешове

Другите предмети не ги броя. Ама както виждате никъде не присъстват имената на Генчева, Пачева, Кидиков, Руска Николова, Гергана Петрова и т.н. Направо се кефя на късмета си ...

Е, не може да се каже, че си ударил джакпота на 100%, ама повечето ти даскали са били от готините! На мен са ми предавали и Демирева, и Божа, и кака Ани (Костадинова), Дора и Каблешкова, Микова и Херо, Кидиков и Герито (Петрова)... Не мога се оплача от никой! Дори от Божа, дет всячески 4 години се опитваше да ме юрка и да ми стъжни живота (btw: още ли намаля оценката с 1 единица, ако не си носиш бележника?? :confused )

Абе като цяло даскалите в ОМГ са готини и уникални кат самото даскало!!!

 

П.П. И един въпрос (малко съм назад с инфото, та ако може да ме "просветлите") - кой стана новия шеф на гимназията??? :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Дори от Божа, дет всячески 4 години се опитваше да ме юрка и да ми стъжни живота (btw: още ли намаля оценката с 1 единица, ако не си носиш бележника?? :confused )

П.П. И един въпрос (малко съм назад с инфото, та ако може да ме "просветлите") - кой стана новия шеф на гимназията??? :ph34r:

Божа отдавнааа е пенсионерка. А Киро не стана депутат така, че би трябвало да си остане директор.

Link to comment
Share on other sites

(btw: още ли намаля оценката с 1 единица, ако не си носиш бележника?? :confused )

До последно го правеше, но се пенсионира преди две години.

 

П.П. И един въпрос (малко съм назад с инфото, та ако може да ме "просветлите") - кой стана новия шеф на гимназията??? :ph34r:

Шефа си остана шеф :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Shiro: сестра ми е от тая година в МГ

Here I am ... 8ж

Май не ми се паднаха "по-добрите" даскали по всичко :unsure:

Ееее, много добре, че Киро си остана директор на МГ-то!
Старибратов е :)
Link to comment
Share on other sites

ХАхах

аз съм ся в мг-то 9 е с френски :D .Класна ми е каблешкова(и ме е нарочила при това :angry1 )

По математика ми е зарева :(

По бе ми е попова(голям айляк е при нея)

По френски ми е кирянова(кой друг)

Link to comment
Share on other sites

ХАхах

аз съм ся в мг-то 9 е с френски :D .Класна ми е каблешкова(и ме е нарочила при това :angry1 )

По математика ми е зарева :(

По бе ми е попова(голям айляк е при нея)

По френски ми е кирянова(кой друг)

Тая Каблешкова да не е оная с якия диалект :) "Ни искам външни илименти в часъ ми" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тя сега е на шопски диалект (сменя си ги със сезона) :P Иначе на когото е класна - успех и късмет! Ще има нужда. Ако те е нарочила или просто е в гадно настроение - hasta la vista, hombre :pirate

Link to comment
Share on other sites

НАрочила ме е!!!100%.И вече не знам кво да правя. :angry1 :angry:

Ами няма какво да правиш :) You have no choise, man :P Желая ти успех, знаеш ли, след година~две може и да `и мине :)

Link to comment
Share on other sites

Съботата, която отмина, 17-ти Декември 2005-та година, клас Г випуск 2000 отбелязахме подобаващо пет годишнината от завършването си. Получи се як купон в ресторант "Малък Бунарджик", автора на това мнение пийна качествено, без да губи адекватност (:)). Супер як купон се получи. Класната ни - Бистра Микова (страхотен човек) беше също и въобще беше прекрасно празненство!

Честито, ако във форума има други от випуск 2000 :]

 

Иначе Киро е излезнал в неплатен отпуск и за това Стария Брат ["на Брад Пит брат му"; "пистака", "пистич", "самолетоносач" (за летището на главата му) - все прякори измислени от култовия ни клас] е директор.

Link to comment
Share on other sites

Кирчо Атанасов е зам-министър на образованието, това ли му е почивката?

 

А Микова май я нямаше тия дни, може да е било щото още я държи от купона ви в събота :) Иначе за нея само хубави впечатления имам, макар че последните години вече не ми предава и всички говорят, че се е озлобила.

 

Иначе ГП-то е супер скица, чак ме е яд, че не ми е предавала досега. Супер лаф става с тая жена.

Link to comment
Share on other sites

Освен да се обадя и аз - 12б клас съм тази година ..за последно .. :cry

Иначе споменахте Микова , тая жена се промени страшно много за 4те години ,които ни преподава , сега пуска шеги на поразия и е доста по-весела , за разлика от началото.Микова рулз

Link to comment
Share on other sites

Иначе споменахте Микова , тая жена се промени страшно много за 4те години ,които ни преподава , сега пуска шеги на поразия и е доста по-весела , за разлика от началото.Микова рулз

Напълно съм съгласна! Жената е супер точна, един от малкото учители, които ми харесват. Опитва се да разбере учениците и се държи доста добре с всеки един(въпреки, че много не го заслужават). Да живее Микова :)

Link to comment
Share on other sites

Напълно съм съгласна! Жената е супер точна, един от малкото учители, които ми харесват. Опитва се да разбере учениците и се държи доста добре с всеки един(въпреки, че много не го заслужават). Да живее Микова :)

 

Ако не беше Микова... 2000-та година паралелка физика нямаше да завършат повече от 15 човека... Някой вика че чак сега почнала да се оправя... то не е работа да си класна на дебили, дето всяко съобщение от от директора има поне един-двама от класа, "похвалени" за нещо или официално наказани. Аз лично имам само едно последно предупреждение за изключване, официално опалкване до заместник директорката (Дамянова май беше) от даскала ни по немски (11 клас)... а имаше и по-зле от мен :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте и от мен. Аз съм випуск 2005. Радо от "в" клас. 5 години класен Друмев. Иначе са ми преподавали много от яките даскали - Кидиков, Николай Радев, Пачева. Както и баба ти Руска, Каблешкова, Христо Христов а.к.а. Ръцата, Къци, Ицо Ицов и т.н.

 

Помня ви вас :)) Другия клас, който най-много се споменаваше при наредбите от шефа, заедно с нашия. Май вие бяхте дето двама бяха провесили трети през прозореца... Имах спречкване един-два пъти с хора от вашия клас и за тези точно не мога да си създам много добро впечатление :))

Спомням си май едни от 11 "Л" се бяха били и единия беше избил зъби на другия с бокс и след тва се съдиха. Също и бяхте с най-много отсъствия (ся се сетих и за стария FOX :( ). Иначе познавам само Асен от "Л" клас.

 

А на тея, на които Каблешкова им е класна тежко им щот проверява всяка бележка дали е истинска. Даже миналата година на един пич от бившия 12 б не му призна истинска бележка. А доколкото разбрах скоро са я избрали и за най-омразен даскал (в конкуренцията на Руска и още някоя ма забравих коя). Даже на бала тая година не дойде, а Б клас бяха с Г П-то ако не се лъжа. Не ми е преподавала тая жена, ма май не била толкова строга и ставало шоу с нея (така казват тея дето им е преподавала).

 

А Киро иначе пак си управлява МГ-то и като му изтече мандата ще си се върне като директор.

 

Общо взето макар че сега съм 1ва година студент в София искам си пак в МГ-то с моя си клас! По специално 11!

Link to comment
Share on other sites

ХАхах

аз съм ся в мг-то 9 е с френски :D .Класна ми е каблешкова(и ме е нарочила при това :angry1 )

 

Тая Каблешкова колко ми е тровила живота... Никой даскал не съм мразил... само нея... Баси цербера...

А за Станевска, да не съм видял лошо да говорите... супер си беше жената...

Link to comment
Share on other sites

Тая Каблешкова колко ми е тровила живота... Никой даскал не съм мразил... само нея... Баси цербера...

А за Станевска, да не съм видял лошо да говорите... супер си беше жената...

 

За съжаление така и не си сбъднах заплахата да й влезна в час със водолазен костюм (иначе при Чавдо (ако някой го помни, лека му пръст) съм му влизал в час по джапанки, по потник, с метната хавлия на рамо, плувна шапка на главата и плувни очила на очите... човечеца щеше да пометне от смях :]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ей ма и мене фе!

 

12г, випуск 2005...

 

Няма начин да се забрай тъпото МГ. Незнам само к'во толкова го хвалите т'ва МГ. Останах с впечетлението, че на всеки му харесва. Моето мнение е че повечето в мг-то са супер тъпи бастуни. Да не говоря за "мадамите", които требе да са в няква книга за изчезващи видове(естествено има изключения във всяко правило). Моите съученици бяха супер зле децата. Като влезнахме в 8-ми клас всички някви супер примерни, крият се зад блоковете до мегата да изпушат една цигара (впр тия бяха мн малко, другите не бяха виждали цигара на живо), обаче гледай к'во стана в 11 клас. Всички станаха някви супер отворени гъзари, разправяха ми че ще викат някви борци с "черни джипове" да ме бият и още куп други глупости дето немога да ги опиша.

 

Друг е въпроса с даскалите. Само за справка в 10 клас ни преподаваха:

 

Математика - Иван Радев

 

БЕЛ - Христо Христов - Рокфорд

 

English - Милена Грудева

 

История - Руска Николава

 

Физика - Златака Караиванова (тая ни беше класна и в края на годината ни каза, че ще направи всичко възможно само да не ни преподава повече, дори и да не остане даскал в МГ-то... и те я изгониха :D )

 

География - Каблешкова

 

Биология - Кидиков

 

Химия - Пачева

 

 

 

Ами, някой друг ако може да се похвали с такъф комплект от даскали нека да каже. Просто незнам как съм го минал на магия тоя клас. Сещам се само, че ходих редовно при The Big Boss и трябваше да слушам половин часови лекции, на тема морал, уважение и лични ценности. След което, задължително трябваше да излизам с наведена глава от кабинета му и така до кибиците, където трябваше да запаля предната цигара на по малко от 200 метра от училището.

 

ОМГ е една огормна кофа за боклуци и съм сигурен, че с всяка изминала година тези успехи дето шефа ги чете по разните ни там събирания в двора на даскалото, ще намаляват все повече и повече, докато не се стигне нулата.

 

Срам ме е че учих в МГ-то.

Link to comment
Share on other sites

Тая Каблешкова колко ми е тровила живота... Никой даскал не съм мразил... само нея... Баси цербера...

А за Станевска, да не съм видял лошо да говорите... супер си беше жената...

Интересното е че винаги като имаме час при нея(четв. 1 час) и някво огромно ято от гарги прелита над мг-то като половината кацат на близката ажица и гледат колежката си.Ейй всеки път се напикавае от смях. :lol:

BapBapuHaT явно не си случил на готин клас.В моя клас сме се събрали пълни идиоти и е супер айляк.

 

А бтв. неска и утре ще дават мг-то по нтв:господари на ефира.Ще видите защо... :D

Link to comment
Share on other sites

Физика - Златака Караиванова (тая ни беше класна и в края на годината ни каза, че ще направи всичко възможно само да не ни преподава повече, дори и да не остане даскал в МГ-то... и те я изгониха :D )

 

Те я изгониха ама отиде в ЕГ-то и ся ми преподава по физикаааааа :laughing: :lol: :laughing: :angry1 :angry: :angry: :) :D :P . Бахти откаченото животно дето е.

Link to comment
Share on other sites

Хаха ;) Пич, минал съм ги всичките даскали и чак ме хваща носталгия, че вече съм 12 клас и не ми предават или се пенсионираха някои от тях, въпреки че повечето хич не ме харесваха.

 

Останал си с такова впечатление, щото вероятно твоя клас е бил пълен с такива каквито описваш ти :) А иначе и от нашия клас има един пич, дето си мислеше, че класа нещо му има и че той не може да се разбере с класа, но странно защо мислеше, че причината е класа и училището. Е, тоя пич сега се приспособи към класа и вече идва по купончета и събирания, но преди тва беше точно на твоя хал. Нзм, може би е въпрос на мислене, а може би на нещо друго. Мен страшно ме е яд, че завършвам тая година, ако можех сега да се върна в 8 клас със същите хора или дори с други пак в МГто бих го направил :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...