Jump to content
BulForum.com

ОМГ


Recommended Posts

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply
Мдам....Пълен shit  е това МГ, кой каквото ще да разправя... Някои даскали са готини, но огромната част са отвратителна смес от комплекси и болни амбиции - Каблешкова - адскяи урод - най-ужасния спомен от ученическите ми години... Гошо Хубавеца Кидиков - хахахахахаа...... и т.н. всички ги знам и всички ме помнят сигурно още...:) Но нейсе...минало, забравено... Но никога не бих причинил на децата си това да учат в училище където ако не си гениален математик просто НЯМАШ МЯСТО....

 

 

O.o ... доста странно мнение. Или нещата ужасно много са се променили или аз съм изключително сляп за недъзите на нашето даскало. Що ли не съм забелязал да съм гениялен математик, но пък съм си сигурен че ми е тука мястото ... не съм и забелязал повече от 3 гениални математика от сички 8ми класове ... а да не говоря от предните години, където бяхме само по 2 класа...

Link to comment
Share on other sites

Мдам....Пълен shit  е това МГ, кой каквото ще да разправя... Някои даскали са готини, но огромната част са отвратителна смес от комплекси и болни амбиции - Каблешкова - адскяи урод - най-ужасния спомен от ученическите ми години... Гошо Хубавеца Кидиков - хахахахахаа...... и т.н. всички ги знам и всички ме помнят сигурно още...:) Но нейсе...минало, забравено... Но никога не бих причинил на децата си това да учат в училище където ако не си гениален математик просто НЯМАШ МЯСТО....

Човече, всичко е както си го направиш. Моите деца Бих поне се постарал да ги убедя, че там е най-добре, правото на избор си е на самия човек каде трябва да учи, на мен ми беше даден този избор и сам избрах след 7ми клас да уча МГ и... 'зех че влезнах.

Пич, математиката все още ми е супер в коша (бях физика), но смятам, че, хората, с които се срещаш в МГ-то, средата е уникална. Пък даскалите к'во те е*е. (Кидика к'вот щеш ми говори, ама рулира) Би трябвало да ти е ясно, че не учителите те учат на важните неща. Те просто ти дават една основа и по това време, по време на ученето е добре да разбереш кое ти върви, кое не искаш да учиш и съответно да решиш ще продължиш ли обучението си след средното образование и с какво да го продължиш.

Link to comment
Share on other sites

Човече, всичко е както си го направиш. Моите деца Бих поне се постарал да ги убедя, че там е най-добре, правото на избор си е на самия човек каде трябва да учи, на мен ми беше даден този избор и сам избрах след 7ми клас да уча МГ и... 'зех че влезнах.

Пич, математиката все още ми е супер в коша (бях физика), но смятам, че, хората, с които се срещаш в МГ-то, средата е уникална. Пък даскалите к'во те е*е. (Кидика к'вот щеш ми говори, ама рулира) Би трябвало да ти е ясно, че не учителите те учат на важните неща. Те просто ти дават една основа и по това време, по време на ученето е добре да разбереш кое ти върви, кое не искаш да учиш и съответно да решиш ще продължиш ли обучението си след средното образование и с какво да го продължиш.

 

Ами аз не бих казал , че съм някъв чак "гениален" математик , ама в МГ-то ми беше супер ! По-добре от ЕГ-то :( /а пък аз ся уча там/ , или поне така ми се струва :blink: . Наистина средата в МГ-то е страшна !

Link to comment
Share on other sites

Випуск 2002. Паралелка: Физика ( "Г" разбирай "Л" клас) :punk

С класни: Кидиков от 8 до 10 кл. и Раянов в 11 кл. :D

Link to comment
Share on other sites

Випуск 2002. Паралелка: Физика ( "Г" разбирай "Л" клас)  :punk

С класни: Кидиков от 8 до 10 кл. и Раянов в 11 кл.  :D

Помня ви вас :)) Другия клас, който най-много се споменаваше при наредбите от шефа, заедно с нашия. Май вие бяхте дето двама бяха провесили трети през прозореца... Имах спречкване един-два пъти с хора от вашия клас и за тези точно не мога да си създам много добро впечатление :))

Link to comment
Share on other sites

Мда, за същите става въпрос. :devil

Но не забравяй, че дяволът никога не е толкова черен, колкото ти го представят! ;)

Link to comment
Share on other sites

Випуск 2002. Паралелка: Физика ( "Г" разбирай "Л" клас) punk.gif

С класни: Кидиков от 8 до 10 кл. и Раянов в 11 кл

 

 

Раянов ми предава по български сега... :)

Link to comment
Share on other sites

Изпита за 8-клас по английски беше боза... пълна. Един от Е клас го хванаха с 2 пищова :devil @ antichrist Ruseva rulez! (5-ти клас ни проеподаваше СИП :punk )

Link to comment
Share on other sites

Елита Русева a.k.a. Скумрията, или просто Рибата...

Егати и противната даскалка... 8-ми и 11-ти клас ни преподаваше и нямаше един човек от класа, на който да не е противна...

Link to comment
Share on other sites

u4il sam v mg-to 5 godini i moga da vi kaja 4e tva bqha edni ot nai qkite godini v jivota mi. bqh tam 1996-2001 ako ne se lyja, kakto se kazva vipusk '01 vyv frenska paralelka pri Papazqn, a klasen mi beshe Ivan Radev, i otnosno emblemati4nite tam o4iteli mi slq 4e seki edin ot tqh e emblemati4en, no nikoi ne moje da stigne Shefa :punk , na toq 4ovek se krepi cqloto u4ilishte.

Link to comment
Share on other sites

Елита Русева a.k.a. Скумрията, или просто Рибата...

Егати и противната даскалка... 8-ми и 11-ти клас ни преподаваше и нямаше един човек от класа, на който да не е противна...

Русева rocks!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

МГ-то рулира и тва е ясно :)

Аз съм ученик на ОМГ, по-точно бях 11ж, сега съм във ваканция(Ех, лято) Та бая съм изстрадал в тва МГ, може би ние сме класа, дето е сменил най-много класни ръководители..

8 клас - Метларова(или нещо такова) + Копаранова(тва е най-фън даскала чесно, без да се усеща става просто смешна, нейния час е точно като някъв филм пародия на строг даскал, бе който я знае ще потвърди)..

9 Клас - Копаранова, Трупчева

10 клас - Недко Каблешков...

11 клас - Тодор Щърбев той е най-печения класен чесно...

+още една класна имахме дето го заместваше временно, сега точно не мога да се сетя как се казваше...

Бе в общи линии сме ги изредили доста, май даже изпускам някой...

А да не говорим, че за 4 години сме имали четирима преподаватели по математика :) представете си как я знаем математиката :)

 

А макар и да съм в МГто по-късно от вас познавам доста голяма част от даскалите за които говорите...

Пачева(пази боже), Кидиков - ноо готин беше, жалко че се пенсионира, Радев - пич е, и ако предаваше малко повече в часовете вместо да говори сякви други глупости щеше да е по-добре...

Бе МГто си е супер яко, изобщо не ми се завършва, ама тва е батка, само още 1 годинка и аут...

Link to comment
Share on other sites

Русева rocks!!!

Никога няма да забравя, как веднъж преподаваше нещо по геометрия и изтърсва термина "педални триъгълници" и един мой много добър приятел така го удари на смях, че почна да се смее в час и се строполи на пода от смях. Останалата част от класа се спука от смях на неговата реакция...

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че бешпе Трубчева, с 'б'. Ами спомням си как веднъж ни каза "опропастете уравнението"... понеже сме толкова кадърни в алгебрата целия клас (с две-три изключения), вика "вие така или иначе ще го опропастите"...

Link to comment
Share on other sites

ТруПчева си е, с 'П', ама хич не ме обича, то мене кой ли ме обича, ама айде... Тя е готина горе-долу, малко се надува такава и мноо се старае да покаже на учениците, че нищо не знаят. Води на някви пичове дето имат златни медали на балканиади и международни състезания, обаче такава супер много ги затапвала в часовете, като почнат да се правят на знаещи :)

Иначе тя е единствения учител по математика от ОМГ, в чиито способности да преподава съм напълно убеден :)

Link to comment
Share on other sites

Ако толкова я обичаш, питай я как е с Кесьов. Това не е просто слух, защото един мой бивш съученик е роднина с Иван Кесьов (психология). Пича е зарязал жена с две деца, после някакви интриги с Трупчева, въобще 6+

Link to comment
Share on other sites

Ако толкова я обичаш, питай я как е с Кесьов. Това не е просто слух, защото един мой бивш съученик е роднина с Иван Кесьов (психология). Пича е зарязал жена с две деца, после някакви интриги с Трупчева, въобще 6+

Нали ти казах, че е братчедка, това са само слухове :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Еее, Цветански-Драгански, пак ли ти бе!? :lol:

 

Спомени, спомениииии! B)

:punk  :punk  :punk ОМГ-то си остава даскало №1 !!! :punk  :punk  :punk

Е какви спомени, тя още е братчедка на господин шефа ти :P :D и аз така и викам братчедке ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...