Jump to content
BulForum.com

ОМГ


Recommended Posts

А ти кой випуск си?

Не се познаваме, аз влезнах '99 и напуснах МГ миналата година :cry

Иначе, МГто беше яко, докато Киро си беше Шеф. Щото...каквото и да направиш ходиш там в кабинета, слушаш му глупостите 20-30мин. (през това време примерно не караш Физика :rolleyes: ) накрая ти говориш 1мин., той казва "Признат грях е полувин грях...Няма да ви наказвам, ама нали знаете какво трябва да направите?"

Ние: Да се извиним... и край! :lol: :lol: :lol:

 

Сега като сложат оня гаден мръсен цербер Гергана Петрова и ще е супер гадно.

Много я мразя тая....повече от Иван Костов *** :censored2: :censored2: :censored2:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply
Сега като сложат оня гаден мръсен цербер Гергана Петрова и ще е супер гадно.

Много я мразя тая....повече от Иван Костов *** :censored2:  :censored2:  :censored2:

Що бе - Герганчето е много готина!!! На мен ми преподаваше английски и беше една от най-готините! :punk

Кво толкоз не и харесвате? :unsure: Я кажи малко повече подробности, че както виждаш отдавна съм излязла от ОМГ ?!!

Link to comment
Share on other sites

Герито няма да я сложат, щото май трябвало бъдещия директор да има нещо общо с математиката. Въпреки че наще ми казаха, че трябвало да се организира конкурс за директор и дотогава ще има само временно изпълняващ директор.

Иначе против Герганка нищо против, само мразя да ми викат тъпънар. Щото първите асоциации като ми каже някой такова нещо определено са свързани с родители, полови и други принадлежности. Ама си стиснах зъбите де.... Все пак кво ли не правят нервите с хората

Иначе има готино куче ... Много е сладко :)

Link to comment
Share on other sites

Ами аз разбрах, че Киро гласял Старибратов за поста. Кандидатите били няколко, но мнозинството щяли да изберат него май. Ние го питахме по въпроса:

Ученик: А уе, господине, ще ставате ли директор?

Старибратов: Ами нищо не се знае. Зависи дали Киро ще го огрее. Дори това да стане и той да стане нар. представител, пак има процедури. Зависи и от това дали ще напусне МГ-то, или ще остане на поста, но неплатено.

У: А вие искате ли да станете директор?

С: Да, искам, естествено :)

А Гергана Петрова никога не може да стане директор - как директорът на МГ-то няма да отбира нищо от математика?

Link to comment
Share on other sites

Кво толкоз не и харесвате?

Ми кво ли? Ония ден бях на анулиране на оценка и закъснях с 2 мин и тя не щеше да ме пуска и ми крещи и ми вика простотии... А и ме нарече лебед хахахахахахх .|.

Link to comment
Share on other sites

Ufff, kvo prai6 we Vase ;).

N_Igma, ti pa koi si :). Pak nqkoi ot biv6iq B klas predpolagam :). Kompa vurvi, daje pove4e otkolkoto mu se iska  :rolleyes:

Радев, аз съм Миро (дето сигурно ме познаваш от Гината) :) (баси шока а?)

Link to comment
Share on other sites

100% ли Киро ще се маха  :( според мен беше як директор .

Mi ot namaleni 4asove prez den po-qko moje li? (kato izkliu4im VSEKI den) Kiro si e mn qk direktor :punk

Link to comment
Share on other sites

Само, ако влезе в парламента.

 

 

4e kak nqma da vleze, nali stana deputat ve ;).

 

Staribratov e kum na ba6tata, ama zasega ne sum 4ul toi da e director ... trea da go pitam, 4e i mene po4va da me interesuva :).

 

N_Igma, shok i potres napravo ... :)

Link to comment
Share on other sites

Старибратов май....даже почти сигурно!

 

От къде си толкова сигурен?. Въпреки че имаме всички предпоставки да смятаме, че Старибратов е най-вероятният бъдещ директор. Имам предвид, че Старибратов може да не иска. Нали си взема парите от частните уроци. За какво му е да е директор?

Link to comment
Share on other sites

От къде си толкова сигурен?. Въпреки че имаме всички предпоставки да смятаме, че Старибратов е най-вероятният бъдещ директор. Имам предвид, че Старибратов може да не иска. Нали си взема парите от частните уроци. За какво му е да е директор?

Е то и Киро организираше разни курсове за седмокласници едно време въпреки, че беше директор.

Link to comment
Share on other sites

Тъжно, тъжно. Колкото и корумпиран и алчен да е за пари, Кирчо е направил доста за това училище. Той е живата история на МеГе-то. Мисля, че бях осми клас, когато празнувахме 25 годишнината от Училището и стана дума, че Киро е директор от 23 години... смятайте!

Училището няма да е същото без него. Но Старибратов смятам, че е добър избор, най-малкото защото е зодия скорпион (:)). Колкото и да съм пищял от него, когато ми преподаваше, смятам, че е кадърен човек и може да направи много за училището. Дано стане директор.

Link to comment
Share on other sites

Шефа е 4-ти в листата на БСП... нещо ме навежда на мисълта 4е му е в кърпа вързано мястото като депутат...

Link to comment
Share on other sites

Шефа е 4-ти в листата на БСП... нещо ме навежда на мисълта 4е му е в кърпа вързано мястото като депутат...

 

 

Миро аз ти знам политическите убеждения и мисля, че щом "шефа" е в листата на БСП при това 4-ти, ами според мен тва трябва да те притесни. А сега искам да кажа още нещо за Кирчо. като директор не е нищо особено, обаче си признавам, че е страхотен (и алчен :sick ) като администратор и според мен като депутат би свършил доста повече работа отколкото като директор.

 

П.П. Тва не променя факта,че е откачен шизофреник! :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

Abe deiba otkoga v MG-to e imalo pylni 4asove v SYBOTA!!!!!!!!!

mamka i na GP-to,dano q zatriqt neide!!!!!

Peace,i'm out!!!

Ми то ако шефа беш в даскало щяха да са по 25 мин. часовете :lol: Гп-то как не ги е удължила още се чудя :allien

Link to comment
Share on other sites

между другото на една спирка видяш шефа на предизборен плакат :D

под номер 4 на плаката - така че почти сигурно е ще имаме нов директор :cry

ПС. за тези който незнаят съм от класа на Shade :P

Link to comment
Share on other sites

Мдам....Пълен shit е това МГ, кой каквото ще да разправя... Някои даскали са готини, но огромната част са отвратителна смес от комплекси и болни амбиции - Каблешкова - адскяи урод - най-ужасния спомен от ученическите ми години... Гошо Хубавеца Кидиков - хахахахахаа...... и т.н. всички ги знам и всички ме помнят сигурно още...:) Но нейсе...минало, забравено... Но никога не бих причинил на децата си това да учат в училище където ако не си гениален математик просто НЯМАШ МЯСТО....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...