Jump to content
BulForum.com

Моцарт - реклама или неприлична снимка?


Recommended Posts

:blink: :P Може мениджъра на фирмата просто да не харесва Моцарт и за това да му е изтипосал топките на кутията :confused , определено е реклама , предполага се , че дадения продукт ще буди люпопитство у клиентите, следователно ще се купува ... Всичко има вече в скормната България ..
Link to comment
Share on other sites

:blink:  :P Може мениджъра на фирмата просто да не харесва Моцарт и за това да му е изтипосал топките на кутията  :confused , определено е реклама , предполага се , че дадения продукт ще буди люпопитство у клиентите, следователно ще се купува ... Всичко има вече в скормната България ..

така си е вече всичко може да се очаква :)

Link to comment
Share on other sites

Тая опаковка не я бях виждал,ама Моцартовите топки са много вкусни :punk Продават ги много отдавна и бая сме се смяли с приятели,като сме си купували.

Link to comment
Share on other sites

Аз само бях чувал от една приятелка че имало такива неща и много и се смях като ми каза че ги била яла ;) Ама сега разбирам че е говорила истината :)

Link to comment
Share on other sites

ееее да му се невидииииии

Бат'Киро ся иди да купиш и да почерпиш че много ми се прияде нещо такова сладичко :D :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Трябва да се проучи откъде идва името на въпросната манджа.Може да са били любими сладкишчета на Моцарт и затова така да са ги крътили :)

Link to comment
Share on other sites

Трябва да се проучи откъде идва името на въпросната манджа.Може да са били любими сладкишчета на Моцарт и затова така да са ги крътили :)

Наистина е така.Всичко опира до подсъзнание.Кои за каквото си мисли!! :D
Link to comment
Share on other sites

I az sam opitval na Mozart topkite. Mnogo vkusni sladki sa! Kato hodih v Avstria tam prodavaha edni bonboni Mozart. Tia naste 100% sa kupirali ot tam.

 

Edit: obache vijdate li topkite na choveka kak sa se sparujili i sa pobeleli ot starost....

Link to comment
Share on other sites

Тва е бати и е*авката :P Ами ако бяха с вкус на банан как ли щяха да ги кръстят???  Лоста на Нютон??? :bgrin:

хахахаххахахх найс.Междудругото и аз съм ги опитвал и много ми харесват.

Link to comment
Share on other sites

Това само някой голям фантазьор с мръсно подсъзнание може да го измисли това. Да бяха поне ги нарекли "Моцарт", а не топките му. И не вярвам той да е ял такова нещо. Определено тогава не е имало такава технология както сега, едва ли е ял точно такива топки.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Пффф....една приятелка преди 5-6 дена ми наду главата с тия топки!Скъса се от смях!Ей ся разбрах за кво говорело момичето :)

Link to comment
Share on other sites

Чудно, ако това са топките на Моцарт, какви ли ще са били децата му??

Може би шоколадови зайчета ^^ :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...