Jump to content
BulForum.com

Draskate li


Malak*bibo

Recommended Posts

Awe az osven da karam sk8 iam i drugo hobi da draskam :punk mn e iako kato se tagne6 na niakvo vidno miasto i seki go vijda, awe ne6to takova ob66to zeto, znaete li ot kude da si namera marker 3 cm predi v 18G shopa ima6e, ve4e se obe6tavat da fokarat ma... uvi niama. Ako znaete pls kajete 6toto mn mi triaa takuv. :P

 

P.S. Sorry ako na niakoi sum mu nadraskal vratata na garaja ili ne6to takova :bgrin: :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Аве с едни преди време се пробвахме да напрайм 1 графит ма нищо не излезе.. Ти си бомбер май а ? Аз пък не виздам нищо хубаво да се драска на 'видни места' щото т'ва е като 5-6 годишно дете да си напише нещо от сорта на

Велко + Деси = сърце

Като драскате поне напраете нещо хубаво ,то тука имаше 1 мангал в махалата дето със син спрей си написа името отстрани на блока ,ми мноо хубавоооо..

Хич не виждам 'яко-то' в 'драскането' и после някой да го гледа и да се чуди как да си го махне от вратата - ми то за него не е 'яко' ми си е живо 'ако'..

Ай отнесохте критиката :)

@Malak*bibo 'tag-вай се' тагвай си се навсякъде и на воля ,нали е 'демокрация'

Link to comment
Share on other sites

а възможон ли е някой да ми направи един мощен графит в самата стая ?!? аз наще от доста време им разправям ама ..... :D само да питам дали въобще е възможно , а пък после ще решим проблема с наще ?!? стената е към 2.5-3.0 метра широка и нормално висока :D и кой би се заиграл да го направи и изобщо ще иска ли некви пари или ша стане с няколко бири ?!? :D

Link to comment
Share on other sites

а възможон ли е някой да ми направи един мощен графит в самата стая ?!? аз наще от доста време им разправям ама .....  :D  само да питам дали въобще е възможно , а пък после ще решим проблема с наще ?!? стената е към 2.5-3.0 метра широка и нормално висока  :D и кой би се заиграл да го направи и изобщо ще иска ли некви пари или ша стане с няколко бири ?!?  :D

Ако имаш някой твой приятел да ти го нарисува ще стане!Или пусни няква обява по форуми в такива сайтове!Само че ако нПкой ти го прави едва ли той ще си носи спрейовете така че тряя да си ги купиш...ауе нз. :D

Link to comment
Share on other sites

Ако имаш някой твой приятел да ти го нарисува ще стане!Или пусни няква обява по форуми в такива сайтове!Само че ако някой ти го прави едва ли той ще си носи спрейовете така че тряя да си ги купиш...ауе нз. :D

 

Само да не пуска тука,щото повечето в тоя форум не могат да тагват,камо ли да ти изрисуват 2.5-3.00 метрова стена!;)

А ако се навие някой ще трябва да му купиш поне 6-7 флакона(щото иска яка).MONTANA евентуално за по-дълготраен и красив графит,за да не се прецака на 3-тия ден!;)

Между другото и аз драскам,ама няма да си кажа тага! :P

 

...някой по-запознат има ли в тоя форум?!Който да драска от повече време(1-2 години)?

 

EDIT:Между другото:

http://www.evrocom.info/invision/index.php...198&hl=graffiti

http://www.evrocom.info/invision/index.php...2233&hl=grafiti

http://www.evrocom.info/invision/index.php...2782&hl=grafiti

http://www.evrocom.info/invision/index.php...620&hl=graffity

 

...кофти тръпка!

В последната съм написал супер много Graffiti сайтове!Enjoy!

Link to comment
Share on other sites

Само да не пуска тука,щото повечето в тоя форум не могат да тагват,камо ли да ти изрисуват 2.5-3.00 метрова стена!;)

А ако се навие някой ще трябва да му купиш поне 6-7 флакона(щото иска яка).MONTANA евентуално за по-дълготраен и красив графит,за да не се прецака на 3-тия ден!;)

Между другото и аз драскам,ама няма да си кажа тага! :P

 

...някой по-запознат има ли в тоя форум?!Който да драска от повече време(1-2 години)?

 

EDIT:Между другото:

http://www.evrocom.info/invision/index.php...198&hl=graffiti

http://www.evrocom.info/invision/index.php...2233&hl=grafiti

http://www.evrocom.info/invision/index.php...2782&hl=grafiti

http://www.evrocom.info/invision/index.php...620&hl=graffity

 

...кофти тръпка!

В последната съм написал супер много Graffiti сайтове!Enjoy!

 

 

 

6too weee kaji si taga, awe niakoi znae li go Rake? ili Sam? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

6too weee kaji si taga, awe niakoi znae li go Rake? ili Sam? :bgrin:

 

Няма! :P За Rake,USEc и т.н. просто не ми се говори...особено за вторите!RAKE е малко по-стока от тях...

Link to comment
Share on other sites

Само да не пуска тука,щото повечето в тоя форум не могат да тагват,камо ли да ти изрисуват 2.5-3.00 метрова стена!;)

А ако се навие някой ще трябва да му купиш поне 6-7 флакона(щото иска яка).MONTANA евентуално за по-дълготраен и красив графит,за да не се прецака на 3-тия ден!;)

Между другото и аз драскам,ама няма да си кажа тага! :P

Е той ако земе 6-7 монтани супер скъпо ша стане ве :bgrin: Тя една Монтана е някъде около 8-9 кинта :)

бтв кай си тага ве :blink:

 

 

Няма! :P За Rake,USEc и т.н. просто не ми се говори...особено за вторите!RAKE е малко по-стока от тях...

Що ве USE са супер добри :sick а пък техния приятел INTE(Nintendo) е още по-зле добре че е MAUKE-то да му прай бомбите иначе е кръгла нула :lol: :bgrin: драскал на галерията и на другия ден му замазали бомбата :smile1: :bgrin: :devil а за RAKE не мога да кажа че не е добър ;)

 

EDIT: Май се сетих как ти е тага :)

Link to comment
Share on other sites

EDIT: Май се сетих как ти е тага :)

 

Малко ми е чудно от къде си се сетил ама бутай... :tongue Я ми го кажи на ЛС.

 

P.S.Montana 500ml е 7 кинта,а 700 е 15...(поне така бяха,сега незнам)

Link to comment
Share on other sites

Ауе на супер много места съм виждал SKID??Някой знае ли го тоя пич?!? :confused

Link to comment
Share on other sites

Ауе на супер много места съм виждал SKID??Някой знае ли го тоя пич?!? :confused

 

 

Тоя за първи път го чувам! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

на супер много места съм виждал "DICE" и разни други подписи където не им е мястото,чак вече

почвам да се дразна... :evil

 

EDIT: за да ме разберете по-ясно вижте тази тема.

Link to comment
Share on other sites

на супер много места съм виждал "DICE" и разни други подписи където не им е мястото,чак вече

почвам да се дразна... :evil

 

EDIT: за да ме разберете по-ясно вижте тази тема.

Той дайса по принцип е добър ве ма таговете не са мъ хуави наистина дразнят ;)

 

Тоя за първи път го чувам!  :bgrin:

И аз ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Awe az osven da karam sk8 iam i drugo hobi da draskam  :punk mn e iako kato se tagne6 na niakvo vidno miasto i seki go vijda, awe ne6to takova ob66to zeto, znaete li ot kude da si namera marker 3 cm predi v 18G shopa ima6e, ve4e se obe6tavat da fokarat ma... uvi niama. Ako znaete pls kajete 6toto mn mi triaa takuv.  :P

 

P.S. Sorry ako na niakoi sum mu nadraskal vratata na garaja ili ne6to takova  :bgrin:  :tongue

 

 

Каде си драскал бе мушмурок! ти кво си мислиш че не те знам ли? Аре стегни се бе. Познаваме се повече от 10 години. Кога си драскал бе? Драскаш само на Paint. Пък да не говорим че повечето "драсканици" са ламерски. Трябва само яки графити да има по улиците. Ся остава да кажеш че скачаш с бънджи. Стягай се бе Века. Кат си го отворил тоя форум остави тея дето разбират и драскат наистина хубаво да си говорят. Ти къде са редиш???

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Само аз ли немога да схвана ква е връзката между драскане на грозни в повечето случай надписи(немога да ги нареча графити) и скейта?Защото ако не сте забелязали раздела е за скейт.Сеедно аз да пусна тема в тоя раздел "Чешете ли си топк*те",само защото карам скейт и обичма да си ги чеша.А и плюс тва имаше такава тема някъде из Others.

Link to comment
Share on other sites

Само Fame съм виждал, щото е от мойто даскало.

Имах предвид дали си виждал таговете , които аз виждам много често като тръгна да се разкарвам.А има и един alien :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...