Jump to content
BulForum.com

Draskate li


Malak*bibo

Recommended Posts

Раке не може да се каже , 4е е наи добрия , но тва не зна4и 4е не е добър....Според мен няма наи добър драска4 в Пловдив,за6тото от по извесните всеки е добър.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Преди 2,3години аз и няколко приятели са бяхме зарибили да правим графити.Направихме мисля 5графита всички в Тракия.Сега като са замисля се чудя как съм се занимавал с тая работа.Не е за мен.Иначе графитите не излезнаха много добри с изключение на един според мен.

Link to comment
Share on other sites

Преди 2,3години аз и няколко приятели са бяхме зарибили да правим графити.Направихме мисля 5графита всички в Тракия.Сега като са замисля се чудя как съм се занимавал с тая работа.Не е за мен.Иначе графитите не излезнаха много добри с изключение на един според мен.

 

ама графити ли правихте, бомби ли, или тагове, меьду трите има разлика

Link to comment
Share on other sites

Олее, може ли някой да ми каже от къде да си купа спрейове, ама евтино.... защото ще ми трябват доста цветове и неща да се охарчват толкова.

НА търговията на брезовско шосе има евтини бодита,космос,хиит колор...

Според зависи дали искаш да ти сатне хубаво или да ти излезе евтино.

Link to comment
Share on other sites

ама графити ли правихте, бомби ли, или тагове, меьду трите има разлика

 

Верно че има разлика.Имаме 2бомби едната я минаха с боя лсед като я направихме и 4графита ама всички са изле с изключение на един може би.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Няколко въпроса?

1. Рейк е ЕДИН пич и още нещо за него знайте ли?

2. Нюук кво по дяволите е?

3. Ква е разликата между бомба, графит и таг?

4. Мерси

Link to comment
Share on other sites

Няколко въпроса?

1. Рейк е ЕДИН пич и още нещо за него знайте ли?

2. Нюук кво по дяволите е?

3. Ква е разликата между бомба, графит и таг?

4. Мерси

 

Значи графита е нещо легално.

Тага е като земеш маркерче спрейче и се "подпишеш" на някоя стена

бомбата е нещо като графит ама не е легално и в повечето случай се ползват 2-3 цвята

Link to comment
Share on other sites

Значи графита е нещо легално.

бомбата е нещо като графит ама не е легално и в повечето случай се ползват 2-3 цвята

 

Легала си е легал... така се казва. Графити се казва изкуството, а не това, което рисуваш.

Бомбата и се вика throw up. И се прави до няколко минути по памет.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Пича искаше да знае кои са...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Е с тва девойче, бих дал цял ден, за да изрисувам някоя стена. :)

tagger.JPG

Link to comment
Share on other sites

да ве секи ден и секи час драскам..абе вие добре ли сте бе..зарежете ги тия графити само си проваляте живота !

по-тъпо изказване от тва не може да има :wtf:

Link to comment
Share on other sites

да ве секи ден и секи час драскам..абе вие добре ли сте бе..зарежете ги тия графити само си проваляте живота !

Виж бе пич , всеки прави тва което му харесва , за едни е тъпо за други -не...

Link to comment
Share on other sites

по-тъпо изказване от тва не може да има :wtf:

мое си мнение,немога да разбера кво веднага се сопкаш-тва било тъпо онова било тъпо.Добре разбирам,че не си на моето мнение,но не е нужно първо с лошото :)

Link to comment
Share on other sites

мое си мнение,немога да разбера кво веднага се сопкаш-тва било тъпо онова било тъпо.Добре разбирам,че не си на моето мнение,но не е нужно първо с лошото :)

Ми кат не е нужно, закво тряя да казваш, че е тъпо и си провяламе живота и мен скейта и някой други неща не ми харесват, ама не съм тръгнал да пиша по сички теми тва не ми харесва, онва не ми харесва, кат не ти харесва ша си мълчиш

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...