Jump to content
BulForum.com

Draskate li


Malak*bibo

Recommended Posts

Имах предвид дали си виждал таговете , които аз виждам много често като тръгна да се разкарвам.А има и един alien :)

 

Е виждал съм много ясно...Alien не го знам.Fame, Cash, Eastok...Oster и Stoik или движат с тях или са от крюто.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Аве не мога да разбера, ква е тая олигофрения да драскаш по на хората постройките? Ми като искаш иди и си надраскай къщата... Аз ако имах къща и ако хвана някой да ми я драска ша го издъна от бой без да ми пука Кеш ли е меш ли...

Link to comment
Share on other sites

скоро с един приятел направихме 2

не са хубави но им се радвам

надявам се да си подобрим стила макар че се съмнявам

тва или го можеш или не

скоро се очаква Nr. 3

Link to comment
Share on other sites

Не само че сме ги виждали, а и ни е писнало.

Ем точно за това питах , защото и на мен малко почва да ми писва.... :) , ама тяхна си работа..никой не им пречи да се тагват :)

Link to comment
Share on other sites

абре момци я се стегнете :D май ви свършиха местата по руски и центъра и нападнахте нашия квартал. За последния месец се появиха 2 бомби Dice и 2 CMS :D

 

Някой да познава Dice м-ду другото????

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ехх вече съм голям за тея рабути ама преди няколко дена нямаше ко да праа и си драснах на листа ей тва http://play.evrocom.net/dl/incoming/+hEka/Picture%20024.jpg

ам добре се справяш :)

Link to comment
Share on other sites

Тоя CMS някой ще ми каже ли нещо повече за него...

 

Както казаха не е 1 човек, а са трима единия е от мойто даскало (руската), другите двама са от английската, аз лично съм виждал само Cash и Fame

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Rake междрудругото има МНОГО хубави работи ...например:

21.jpg

50.jpg

410.jpg

не можете да кажете 4е Раке е на средно ниво...

WriteR4e ако не знае6 в 359hiphop.com има МНОГО добри драска4и просто не си забелязал...и Стоик не е от СМS..нали вика6 4е от 359 не са могли да драскат...Ако Dice,Taze,CMS,Skim и о6те много други не могат да драскат ме гръмни

Malak*bibo SAM e крю....

Link to comment
Share on other sites

не можете да кажете 4е Раке е на средно ниво...

WriteR4e ако не знае6 в 359hiphop.com има МНОГО добри драска4и просто не си забелязал...и Стоик не е от СМS..нали вика6 4е от 359 не са могли да драскат...Ако Dice,Taze,CMS,Skim и о6те много други не могат да драскат ме гръмни

 

Не съм влизал там от година някъде... и акаунта ми го няма дори. ;) Просто преди имаше разни хлапетийки дето много знаят и ми отиваха нервите като им четях постовете. А за taze, cms и skim не съм казвал, че не могат да драскат... за dice ми е по-друго мнението. Не е такъв голям драскач или просто не го показва... ;)

Link to comment
Share on other sites

Rake междрудругото има МНОГО хубави работи ...например:

 

 

 

не можете да кажете 4е Раке е на средно ниво...

WriteR4e ако не знае6 в 359hiphop.com има МНОГО добри драска4и просто не си забелязал...и Стоик не е от СМS..нали вика6 4е от 359 не са могли да драскат...Ако Dice,Taze,CMS,Skim и о6те много други не могат да драскат ме гръмни

Malak*bibo SAM e крю....

Ей тия снимки са от старото даскало уа :D Тва зеленото тертото не е ли на фриика? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Абе квото и да си говорим раке си има име като един от най-добрите(и дори най-добрия) така че няма смисъл да се плюмчим че не бил добър.

А за дице на мен ми харесват някой негови пийсове...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...