Jump to content
BulForum.com

Draskate li


Malak*bibo

Recommended Posts

Ми кат не е нужно, закво тряя да казваш, че е тъпо и си провяламе живота и мен скейта и някой други неща не ми харесват, ама не съм тръгнал да пиша по сички теми тва не ми харесва, онва не ми харесва, кат не ти харесва ша си мълчиш

сигурно не си прочел името на темата,аз си изказвам моето мнение за графитите-тва не го ли разбра :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply
сигурно не си прочел името на темата,аз си изказвам моето мнение за графитите-тва не го ли разбра :ph34r:

Добре, защо мислиш така? Дай причини, поне като даваш мнение трябва да имаш причини, а не само да кажеш тъпо е...

Link to comment
Share on other sites

Добре, защо мислиш така? Дай причини, поне като даваш мнение трябва да имаш причини, а не само да кажеш тъпо е...

ми първо самия флакон това което е в него ти вреди

второ за полицията е ясно и кви проблеми можеш да си навлечеш

трето не виждам смисъла да давам толкова пари за толкова флакони като свършват на момента

Link to comment
Share on other sites

ми първо самия флакон това което е в него ти вреди

второ за полицията е ясно и кви проблеми можеш да си навлечеш

трето не виждам смисъла да давам толкова пари за толкова флакони като свършват на момента

То и да вървиш по улицата и да дишаш мръсния въздух от автомобилите ти вреди или пък в някое кафене дет сички пафкат, полицията много рядко хваща, а третата причина е възможно най-тъпата която можеше да кажеш

Link to comment
Share on other sites

То и да вървиш по улицата и да дишаш мръсния въздух от автомобилите ти вреди или пък в някое кафене дет сички пафкат, полицията много рядко хваща, а третата причина е възможно най-тъпата която можеше да кажеш

и кво,мислиш ли,че ще те слушам :angry1

Link to comment
Share on other sites

и кво,мислиш ли,че ще те слушам :angry1

ТУка стана баси чата.

Хостел найстина ако изказваш менние какъвто е смисъла на темата кажи някакви доводи щот секи може да си каже така тва е тъпо онва е тъпо...

 

А иначе нали победителите на райт фор голд в сф тая година отиваха на някъв голям конкурс...той кога е?

Link to comment
Share on other sites

неразбрахте ли ... в този форум няма " скейтър " който да може оли нито " райтър " които знае от коя страна се държи спрея или четката ... неназовавам хора такаче не се обиждайте , казвам го с цел някой от вас да се замислят и да не се правят на голямата работа защото всеки е това което е а не това което казва . :sick

ПП : това е според мен , яко има нещо грешно поправете ме . извинявам се за оффтопика .

Link to comment
Share on other sites

неразбрахте ли ... в този форум няма " скейтър " който да може оли

Щом казваш... :)

Link to comment
Share on other sites

неразбрахте ли ... в този форум няма " скейтър " който да може оли нито " райтър " които знае от коя страна се държи спрея или четката ... неназовавам хора такаче не се обиждайте , казвам го с цел някой от вас да се замислят и да не се правят на голямата работа защото всеки е това което е а не това което казва . :sick

ПП : това е според мен , яко има нещо грешно поправете ме . извинявам се за оффтопика .

 

Kak we az i Mozik praim ollie daje Ivo prai Melon to ti znae6 kvo prai de.

Link to comment
Share on other sites

Kak we az i Mozik praim ollie daje Ivo prai Melon to ti znae6 kvo prai de.

WOW you are the best!Ollie ли бе,малииииии...Човека искаше друго да каже.Питай го да ти обясни... :)

Link to comment
Share on other sites

WOW you are the best!Ollie ли бе,малииииии...Човека искаше друго да каже.Питай го да ти обясни... :)

 

Mi are kati si golqmo pro ka4i snimki da ta vidim de

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Аре уа нещо замря тая част от форума!Почвайте пак да се карате,че да не седи така празно! :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Има един много здрав графит до римските мании (акведукта) там в началото на надлеза има графит как една кука се е навела да търси улики и партнера и я е "подпрял" отзад и пише "куките дебнат да ебнат".. Един френд от Бургас го видя и направо се сцепи от смях . Иска да му го пратя ама за сега няма с кво да го снимам и на някой ако му се намира снимка ще е много гот .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...