Jump to content
BulForum.com

Bulgaria [Слята]


Recommended Posts

hmm interesno. a da te pitam togava onova deto putq vliza pod edna skala kude sa namira to4no. v klip4eto za rodopite e. ne e losho ako se dobavqt malko snimki ot 4udnite mostovi i ba4kovskiq manastir. i sega si e super no shte stane oshte po cool.

Link to comment
Share on other sites

hmm interesno. a da te pitam togava onova deto putq vliza pod edna skala kude sa namira to4no. v klip4eto za rodopite e. ne e losho ako se dobavqt malko snimki ot 4udnite mostovi i ba4kovskiq manastir. i sega si e super no shte stane oshte po cool.

Tozi kadar e ot patia kam Yagodinskata peshtera ;)

 

Da, razbira se, che ima oshte mnogo iteresni mesta, koito lipsvat, no tova e, koeto uspiah da obikolia za kratkoto vreme, s koeto razpolagah.

Za sajalenie povecheto ot tezi mestenca v Rodopite sa stanali pochti nedostapni - patishtata sa totalno razbiti i nai-dobre se hodi s 4x4. Ottatak Balkana e drugo neshto, bih kazal dori, che e druga Bulgaria. Idealni patishta, idealno poddarjani zabelejitelnosti (vkluchitelno i vsichki stari kashti - to si lichi ot snimkite ot Etara i Triavna), mnogo hoteli i zavedenia. Ne iskam da vi govoria za Bansko, zashtoto tam horata sa napravili neshto neveroiatno - vsichki rabotiat i sa se obedinili okolo edna cel - grada da stane parvoklasen kurort i rezultata e potresavasht. Goreshto preporachvam na vsichki da nameriat pone edin den i da otskochat do tam - probvaite niakoia ot hiliadite avtentichni krachmi :beerchug

Abe s goliamo sajalenie triabva da kaja, che nashia region zapada - govoria za Plovdiv kato grad, a za Rodopite prosto ne mi se govori :cry :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Hmm do bansko i na men mi se hodi shte vidq nqkoi den da se suberem grupata i da hodim. Te nali iskaha neshto za zimna Olympiada da se kaditirat. A za zapadaneto si napulno prav. Ima si idealni usloviq no nehsto mai upravlenieto ne e kakto trqbva puk i dosta sa faktorite nemoje da se kaje 4e samo edin 4ovek e vinoven i t.n. Ina4e ot vsi4ki planini v bg nai mi haresvat Rodopite. Puk i ot snimkite se vijda :). Ne 4e Rila ili Pirin sa loshi no Rodopite nqkaksi pove4e mi haresvat.

Link to comment
Share on other sites

Ina4e ot vsi4ki planini v bg nai mi haresvat Rodopite. Puk i ot snimkite se vijda :).

Точно затова и мен най-много ме е яд като гледам разбитите пътища и западналите градове и села :(

Link to comment
Share on other sites

Точно затова и мен най-много ме е яд като гледам разбитите пътища и западналите градове и села  :(

To pochti cqlata dyrjava e zapadnala ti gradovete i selata.

Ama ne e tuk mqstoto da se obsyjda tova.

 

P.S.No vypreki sichko q e nashta TATKOVINA

Link to comment
Share on other sites

Za suzhalenie plovdivskiq region naistina e mnogo zapadnal. Severna Bulgaria e mnogo po napred(sudq po raiona okolo V.turnovo samo,zastoto biah tam naskoro) s materiala.Qvno mastitite mutrqgi tuka ne iskat da razviqt turizma i da napravqt Rodopite edno gotino mestence za turizum.A Rodopite ima kakvo da dadat na sveta. A puk i rabotni mesta biha mogli da se otkriqt...Ehh...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Mnogo hubava ideq da pusne6 takava tema,bravo!!!!!!!!! :punk

 

Напротив, идеята не беше хубава, защото отдавна има такава отворена тема. Всичко е въпрос на един най-елементарен search.

Link to comment
Share on other sites

Напротив, идеята не беше хубава, защото отдавна има такава отворена тема. Всичко е въпрос на един най-елементарен search.

 

Ami dosta hora gi marzi da go polzvat!!Tva e dosta iznervq6to se pak ama ko se pravi takiva hora vinagi 6te ima!!(sorry za offtopica)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...